реклама

реклама

Олег Свинарчук, президент автокорпорації "Богдан", подав до Центральної виборчої комісії документи для реєстрації кандидатом у народні депутати на повторних виборах до парламенту у 194-му окрузі (Черкаси). Про це інформує агентство "Інтерфакс-Україна".


Як повідомив Олег Свинарчук, він балотуватиметься як самовисуванець.

"Я завжди намагався триматися осторонь політики. Але сьогодні ситуація в економіці країни така, що дозволити собі й далі не брати участі в політиці я не можу. На мій погляд, Україні сьогодні потрібна якомога більша кількість антикризових менеджерів, управлінців нової формації у владі. Ці люди не повинні належати до якогось політичного табору", - прокоментував своє рішення Олег Свинарчук.

Він зазначив, що працює в Черкасах вже понад 15 років.

Голова корпорації наголосив, що брав участь у створенні з "нуля" великих підприємств у Черкасах, на яких працюють тисячі людей, і міг би зробити більше з урахуванням заморожених проектів у місті та планів створення спільних підприємств.

Олег Свинарчук додав, що ситуація в регіоні призвела до втрати тисяч робочих місць лише в Черкасах і до створення критичної ситуації в місті.

За його оцінкою, сьогодні Черкаси - це Україна в мініатюрі, де "відбувається серйозна боротьба, де влада і опозиція використовують всі доступні методи".

"У результаті влади фактично немає. Черкаси - це місто нереалізованих можливостей, що балансує на межі економічної та соціальної прірви через те, що головні галузі економіки не розвиваються, відповідно не створюються нові робочі місця. Тут потрібно оперативне антикризове втручання", - зазначає президент корпорації.

У програмі кандидата в депутати зазначається, що він не має наміру входити в парламентську більшість у її нинішньому форматі і голосуватиме лише особисто. Він має намір обстоювати інтереси жителів Черкас, "надавши місту законодавчий стимул для розвитку".

Олег Свинарчук народився в 1970 році в м. Чуднів (Житомирська обл.), має вищу освіту - у 1993 році закінчив Київський автодорожній інститут за спеціальністю "організація перевезень і управління на транспорті.

З 1997 до 2012 роки обіймав посаду заступника генерального директора ЗАТ "Укрпромінвест", з 2005 року за сумісництвом - президента корпорації "Богдан", а з 2012 року - президентом корпорації за основним місцем роботи.

Олег Свинарчук одружений, має трьох синів.

реклама

Коментарі  

 
-4 #62 Loki 25.10.2013 14:36
Шо так? "Навоз в черкассах нынче дорог?©" Если уж за его кило приходится столько много работать, то тогда может выгоднее обратно к бухгалтерии вернуться? Хотя там тоже наверное тем же платят((.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #61 ирина 25.10.2013 14:26
може зрадити......сами отвечаете. ПР-зло(соглашаюсь! )почему только с ПР не бегут,а от Юли и от Яценюка,как крысы?Повторюсь,я против ПР,но и против БЮТ(со всеми союзами).Были "революционеры"(2005-2010 с перерывами) у власти? и что? сами же власть и не поделили! а Вы снова за них собрались голосовать?

Цитую Нарешті!!! Покращення!!!:
Цитую ирина:
ПроЧерк,а ссылку почему (свою же,кстати) не публикуете(я давала,Вы удалили,почему?),где Бу...Й пишет о сотрудничестве с Олегом Владимировичем (Свинарчуком)..... :o :o

Є така пристрасть Миколи Івановича шукати союзників де їх нема. Згадайте минулорічні вибори коли наприкінці кампанії він позбирав навколо себе «союзників»,тип а Мамалиги, от яких користі нуль,одна шкода. Зато щирих прихильників може і зрадити. Але, нажаль, ми завжди вибираємо менше зло, а для більшості населення Партія Регіонів це абсолютне зло,то про підтримку «незалежних» кандидатів не може бути і мови.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+32 #60 Нарешті!!! Покращення!!! 25.10.2013 14:04
Цитую ирина:
ПроЧерк,а ссылку почему (свою же,кстати) не публикуете(я давала,Вы удалили,почему?),где Бу...Й пишет о сотрудничестве с Олегом Владимировичем (Свинарчуком)..... :o :o

Є така пристрасть Миколи Івановича шукати союзників де їх нема. Згадайте минулорічні вибори коли наприкінці кампанії він позбирав навколо себе «союзників»,тип а Мамалиги, от яких користі нуль,одна шкода. Зато щирих прихильників може і зрадити. Але, нажаль, ми завжди вибираємо менше зло, а для більшості населення Партія Регіонів це абсолютне зло,то про підтримку «незалежних» кандидатів не може бути і мови.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #59 ирина 25.10.2013 13:05
нічого толкового не можете відповісти за свого Бу..Я...одні тільки образи в сторону жінки. :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #58 ирина 25.10.2013 13:00
на кіло я ще не напрацювала :lol: :lol: :lol: ....продовжую
Цитую Сергій з Кривалівки:
Ні, "Азарівцю", на нагороду від СБТ Ирина аж няк не тягне....Хіба що Жуковська селітри чи карбаміду пару кіло відсипе, та й на те навряд чи може розраховувати, завалила "роботу"!.... :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #57 ирина 25.10.2013 12:59
ты что куришь?? :lol: :-x
Цитую Loki:
Cергій, лучше не надо её туда. Старая истина, в обществе всегда есть 10-15% таких как она. Их задача своими истериками создать последователей, последовати уже своими истериками создадут и заразят толпу. Если она попадёт на вышеназванную улицу, то там - это её контингент, 100% насельников вмиг понесут "идеи" в массы. А если им удастся создать толпу, то они победят. У толпы есть куча замечательных свойств как для власти, не думает, ей легко руководить,...... И руководитель только взмахом руки поведёт эту шару куда захочет. Сеансы в клубах кашпировских, тулубов и других проповедников хороший тому пример. Так что скорее всего ей уделена совсем другая задача, а не антипиар своей кумирессы)) Скорее всего по черкассам уже бегают десятки подобных "ирин" и создают толпу)). Вопрос для чего? Сегодня ли час "Ч"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #56 Верный Азировец-геолог 25.10.2013 12:52
Цитую ирина:
третій підпункт хороший( але не всих!!тільки таких необізнаних і х*мів)ще напишіть,що я секретарка(чи прес-аташе) "на Соборній".. :lol: :lol:

Цитую Верный Азировец-геолог:
Ірино! А Фірташ, часом, Азот Жуковській не продав? Де "ссылка" що не продав або що продав? І, нарешті, де реєстр власників? Та вони ж, по деклараціям, всі голі як бубони! Або ви Ірино корчите з себе д*рня, або дійсно так іє, або третє,ви всіх вважаєте д*рнями! Годі займатися демагогією, бежіть на Соборну Площу за винагородою, заслужили...
[

Ні не секретарка бо таких "ист...чек", навіть, там не беруть. Завдяки таким як ви "покращувачі" і почувають на нашій землі хазяями...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #55 ирина 25.10.2013 12:30
ПроЧерк,а ссылку почему (свою же,кстати) не публикуете(я давала,Вы удалили,почему?),где Бу...Й пишет о сотрудничестве с Олегом Владимировичем (Свинарчуком)..... :o :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #54 Сергій з Кривалівки 25.10.2013 12:28
Ні, "Азарівцю", на нагороду від СБТ Ирина аж няк не тягне....Хіба що Жуковська селітри чи карбаміду пару кіло відсипе, та й на те навряд чи може розраховувати, завалила "роботу"!.... :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #53 Loki 25.10.2013 12:25
Cергій, лучше не надо её туда. Старая истина, в обществе всегда есть 10-15% таких как она. Их задача своими истериками создать последователей, последовати уже своими истериками создадут и заразят толпу. Если она попадёт на вышеназванную улицу, то там - это её контингент, 100% насельников вмиг понесут "идеи" в массы. А если им удастся создать толпу, то они победят. У толпы есть куча замечательных свойств как для власти, не думает, ей легко руководить,...... И руководитель только взмахом руки поведёт эту шару куда захочет. Сеансы в клубах кашпировских, тулубов и других проповедников хороший тому пример. Так что скорее всего ей уделена совсем другая задача, а не антипиар своей кумирессы)) Скорее всего по черкассам уже бегают десятки подобных "ирин" и создают толпу)). Вопрос для чего? Сегодня ли час "Ч"?