реклама

реклама

Міська Рада ветеранів звернулася до власника черкаського «Азоту» Дмитра Фірташа, щоб той подарував черкаським ветеранам кілька тролейбусів. Про це під час вранішньої наради у МВК повідомив голова міської Ради ветеранів Іван Губський.

Подарунок від бізнесмена ветерани пропонують приурочити до відзначення 70-річчя визволення Черкащини від німецько-фашистських загарбників.

– Щоб тролейбуси були з відповідними написами «від Дмитра Васильовича Фірташа» і так далі… Ми хочемо, щоб він їх подарував, так як ветерани, а особливо –ветерани праці, їздять єдиним безкоштовним транспортом –тролейбусами, – пояснив Іван Губський.

реклама

Коментарі  

 
+3 #24 Ветеран 02.11.2013 20:47
Цитую Я - Черкащанин:
А ветерани не хочуть попросити Білоусова, щоб він зменшив тарифи на кварптплату, як обіцяв до цього!???

Дайош виконання обіцянок! Де зниження тарифів? Білоусова до суду!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #23 Георгий 02.11.2013 18:30
Не нужно клянчить у ПАНА корыто на колесах,которое построено на ветеранских костях. До чего довели стариков- выпрашивают себе транспорт у буржуина, а власти хихикают и ручонки потирают - можно и деньги из госбюджета списать потом на этот транспорт.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #22 Cергій з Кривалівки 01.11.2013 14:31
"Дай мільончик......" М.С.Паніковський - підпільному мільонеру Корейко
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #21 ЛюбиБожеПравду 30.10.2013 11:16
Цитую Гы:
Хочу видеть троллейбусы с надписью "от булатецкого", хотя врятли такого дождусь.

Комбайна, або трактора з причіпом........... "ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ВІД БУЛАТЕЦЬКОГО"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #20 Гы 30.10.2013 09:51
Хочу видеть троллейбусы с надписью "от булатецкого", хотя врятли такого дождусь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #19 Григорий Калечин 29.10.2013 23:15
Украина даже не в состоянии обеспечить стариков пенсиями как в России и в Белоруссии. Стыд и позор.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #18 Ф... 29.10.2013 22:58
Чуваки, та вас же ветеранов 60 тысяч у Черкасах. Это ж вам надо где то 500 троллейбусов шобы тока вас возить. Так на вас никаких тролейбусов не напасешся! Хотя если обеспечите голоса на выборах... то я може выкуплю все шо ездит на електротяге у Киеве и удовлетворим вашу растущую не по дням а по часам ветеранскую организацию.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #17 Мимо бюджета 29.10.2013 21:40
Цитую Транспортна реформа:
В Вене для всех видов транспорта в границах города предусмотрены одинаковые билеты. Любые билеты на транспорт и проездные, кроме годичных и льготных проездных, можно приобрести в специальных автоматах, которые, как правило, располагаются на станциях метро, в табачных киосках «Tabak Trafik», а также у водителя транспортного средства (в этом случае билет выйдет несколько дороже). Если у пассажира нет точной суммы, автомат выдаст сдачу вместе с билетом.http://www.tourister.ru/world/europe/austria/city/wien/publications/382

А У НАС НАЛИЧКА МИМО ГОРОДСКОГО БЮДЖЕТА
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #16 Транспортна реформа 29.10.2013 16:52
Цитую Dobrij:
Отличная идея! Вспомните, что Порошенко сделал для Винницы.

Не дивлячись на це транспортна реформа триває. Цьому сприяє як і місцева влада, так і працівники комунального підприємства.
Начальник ТУУ м. Вінниці, Володимир Бугайчук, повідомив про те, що планується ремонт та модернізація транспортного парку, а також розробка та введення єдиного електронного квитка. Також він пообіцяв, що з початком нового року зміниться зовнішній вигляд працівників ТТУ м. Вінниці, вони будь одягнені у спец форму
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #15 Транспортна реформа 29.10.2013 16:50
Цитую Dobrij:
Отличная идея! Вспомните, что Порошенко сделал для Винницы.

На сьогодні вінничан обслуговує 270 одиниць електротранспор ту, з них 142 трамваї та 128 тролейбусів. Але усього цього замало. Щоб забезпечити жителів транспортом, трамвайно – тролейбусний парк повинен містити близько 160 тролейбусів та 175 трамваїв. Ситуацію ускладнює ще один момент – майже 100 тролейбусів потребують на ремонті, їм на допомогу приходять громадські автобуси, але майже половина з них також не в найкращому стані.
У трамвайному парку краща ситуація, тут потрібно відремонтувати лише 10 одиниць техніки.