реклама

реклама

«Фонд розвитку Чигиринщини» готовий взяти на поруки звинуваченого в хабарі мера та його заступника. Про це щойно на прес-конференції повідомив представник фонду Тарас Глазунов, передає кореспондент «Прочерку».


– Ми не знаємо, порушували звинувачені закон чи ні, бо триває слідство. Та на своїй практиці я знаю: навіть якщо факт хабара і не підтвердиться, то все рівно для людини це буде великою психологічною травмою. Бо в нас стара радянська ментальність: якщо до людини приїжджала міліція, то вона вже винна, – переконаний пан Глазунов.

Також Тарас Глазунов повідомив, що в самому Чигирині немає однозначної громадської думки щодо інциденту. Мовляв, частина людей просто не розуміє, що відбувається.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #8 Loki 02.11.2013 23:35
Кравата у братка зачётна - Красный Голубой Белый! Отпустят! ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Свідетель 01.11.2013 21:38
Ага ! Хто за гроші сів, той за гроші і вийде !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 До речі... 01.11.2013 15:10
Треба судити по закону, а не понятіям...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 Репутація 01.11.2013 15:05
Мера треба "понять и простить", ну а тих, хто посмів нанести "велику психологічну травму" вельмишановній людині, звичайно "наказать по полной". Ще й матеріально мер постраждав.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #4 Руїни подолано!!! 01.11.2013 14:23
Це просто необхідно зробити! Ну не може член Партії Регі*налів бути зл*чинцем! Це або "викрутаси" опозиції, яка нахабно намагається очернити кращих представників народа, або на худий кінець, біс попутав. A біс, як відомо, плутається з опозицією. Вдивіться в обличчя, таких відомих,предста вників Партії Регі*налів,як наш "славетний" земляк, відомий "правник", який був Головою Суду (правда ще в при совєтах), В.Олійник чи наприклад В.Колєсніченко. Та хіба можливо знаходячись в одних рядах з такими видатними діячами, дихати з ними одним регі*нальним повітрям, бути хабарником. Та звичайно-ні!!! Тому його терміново твідпустити і хай мерщій їде вклониться мощам Георгія Побєдоносца і зразу ж там очиститься от тої скверни, яку заподіяли йому ці зл*дії, з опозиції.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #3 СЕЛЯНИН 01.11.2013 14:19
Мени у хвиртку не грюкали коли збирали гроши у той хфонд