реклама

реклама

Член фракції «Батьківщина» в Черкаській міській раді Валентин Кузьоменський подав документи до ЦВК для реєстрації кандидатом у депутати по 194-му виборчому округу. Про це він повідомив у коментарі «Прочерку».

Валентин Іванович планує балотуватися як самовисуванець. Своє рішення з фракцією він не обговорював.

– Документи я подав. Вони поки що розглядаються, тож офіційної відповіді немає, – зазначив Кузьоменський. – Фракція поки що про це нічого не відає, тому що я йду як самовисуванець.

Водночас він запевняє, що не має нічого проти офіційного опозиційного кандидата від «Батьківщини» Миколи Булатецького, з яким, імовірно, йому доведеться конкурувати за симпатії виборців.

– Я нічого не маю проти Миколи Булатецького, але в мене є свої бачення, те, що я хочу зробити в цьому житті і для міста, – пояснив свої причини бажання балотуватися Валентин Кузьоменський.

Написала про потенційного кандидата по 194 ВО на своїй сторінці у «Фейсбук» і екс-голова фракції «Батьківщини» в міській раді, депутатка Наталія Коваленко.

«Півдня перебуваю під враженням... Не було сумнівів, що на округ Булатецькому кинуть когось із «самовисуванців» з партійністю «Батьківщини». Але не думала, що це буде хтось з міської фракції... Дуже вишукано...» – зазначає вона.

реклама

Коментарі  

 
+6 #17 Ёлка 05.11.2013 18:11
Думаю, ему столько денег отвалили от ПР, что и ему и его внукам хватит.ПР ни перед чем не остановится, чтобы выиграть эти перевыборы. А этот Валентин... Ну что с него взять? Но кто-то ж его выбирал? или вносил в списки?..Надо выводы делать и думать, когда идем голосовать!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #16 111 05.11.2013 17:34
Цитую Помним:
Цитую 111:
Кузьоменський представлений не корректно Він член Української селянської демократичної партії. Такий собі попутник.

Значить він і не мав права балотуватись від партії Батьківщина. Адже Закон чітко визначає, що політичні партії можуть висувати виключно тільки ленів своєї парті або позапартійних.

А він і не балотується від "Батьківщини". Самовисуванець.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #14 кен 05.11.2013 17:04
Ризикує хлопчина, за такі самостійні рішення попруть з лав ВО Батьківщина та з фракції у міській раді! Не можна використовувати своє конституційне право, будучи в партії ВО .....вщина!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 СВОБОДА СЛОВА 05.11.2013 16:26
ДА, ЦЯ КАНДИДАТУРА ЗДИВУВАЛА І БАТЬКІВЩИНІВЦІВ !!! А ДЕПУТАТИК НАПЕВНО ДОБРЕ ВЗЯВ ЗА ТАКУ "СВИНЮ" ОДНОПАРТІЙЦЯМ!! І ДО ЧОГО ТУТ БОНДАРЕНКО??? В КОЖНОМУ ВІЙСЬКУ Є ТАК ЗВАНІ"Ш*ХИ, БІГУНЦІ", ЯКИМ ПЛЮВАТИ ХОТІЛОСЬ НА СЛОВО ТА ЧЕСТЬ!!! ЯКІ ВНИЧКУ І МАТІР ПРОДАДУТЬ, ЯКА ТІЛЬКИ ЦІНА ПИТАННЯ!!!ТАКІ Є В КОЖНІЙ ПАРТІЇ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 об’єктивно 05.11.2013 15:54
Цитую Помним:
Цитую 111:
Кузьоменський представлений не корректно Він член Української селянської демократичної партії. Такий собі попутник.

Значить він і не мав права балотуватись від партії Батьківщина. Адже Закон чітко визначає, що політичні партії можуть висувати виключно тільки ленів своєї парті або позапартійних.

он и сказал, что идет самовыдвиженцем .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Чукча 05.11.2013 15:32
На окрузі Булатецького
***
Чтобы окончательно, бесповоротно и навека закрепить в частную собственность за Булатецким 194 округ, его нужно прокатить в очередной раз.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Помним 05.11.2013 14:13
Цитую 111:
Кузьоменський представлений не корректно Він член Української селянської демократичної партії. Такий собі попутник.

Значить він і не мав права балотуватись від партії Батьківщина. Адже Закон чітко визначає, що політичні партії можуть висувати виключно тільки ленів своєї парті або позапартійних.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 111 05.11.2013 13:16
Кузьоменський представлений не корректно Він член Української селянської демократичної партії. Такий собі попутник.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #8 Дід Панас із Черкас 05.11.2013 13:05
Який він, в чорта, "Батьківщинець"??? Пи*а на 100% відповідає критеріям партії РигоАналів. От порівняйте хоч би з кнуром-Олійником, червонопиким Чечетовим чи, скажімо з кумом-Пшонкою або з тим же Гарбузовим - один і той же типоряд!!! А відносно " ...що я хочу зробити в цьому житті і для міста..." то немає тобі чого пертися у ВР (бо там самовисуванці нічого не значать). Спробуй щось для міста зробити там, куди тебе люди вже вибрали: адже обов'язок саме депутата міськради, щось робити для міста...