реклама

реклама

Питання незаконно встановлених кіосків у Черкасах відтепер вирішуватиме робоча група з впорядкування території, підготовки та проведення демонтажу тимчасових споруд, створена при виконавчому комітеті Черкаської міської ради.

На першому засідання цієї групи затвердили перелік першочергових об’єктів, які підлягають демонтажу, зазначають у прес-службі Черкаського міськвиконкому.

Заступник голови робочої групи, начальник управління інспектування Черкаської міської ради Олександр Давиденко повідомив, що в Черкасах нараховується майже 290 незаконно встановлених тимчасових споруд (кіосків) та близько 300 біг-бордів.

– В обов’язки зазначеної робочої групи входить робота з підготовки документів для примусового демонтажу незаконно встановлених тимчасових споруд у місті Черкаси, − розповідає Олександр Григорович. – На першому її засіданні було складено близько 20 актів про самовільне встановлення та розпочато процедуру з підготовки до примусового демонтажу цих споруд.

За його словами, відповідно до положення про роботу групи, перш ніж здійснювати примусовий демонтаж самовільно встановленої споруди, власнику буде запропоновано самостійно провести демонтаж тимчасової споруди.

Якщо ж власник не виконає вимоги, то представники робочої групи, заручившись підтримкою прокуратури, правоохоронних органів, виконавчої служби, податкової та інших служб, в установленому законодавством порядку проведуть примусовий демонтаж споруд із подальшим транспортуванням їх на штрафмайданчик.

− Якщо власник виявить бажання забрати свій об’єкт зі штрафного майданчику, то йому доведеться сплатити чималу суму. З такого підприємця буде стягнено кошти за здійснення робіт із примусового демонтажу, за транспортування та зберігання  кіоску. Крім того, власник зобов’язаний сплатити штраф у розмірі від 850 до 1700 гривень за незаконне розміщення свого об’єкта на території міста. Тож однозначно йому дешевше обійдеться прибрати свою тимчасову споруду самостійно. Тим паче, що робоча група дає для цього деякий час, – наголошує Олександр Григорович.

Довідка

Відповідно до встановленої процедури, спочатку на місце встановлення тимчасової споруди виїжджають представники управління інспектування, які перевіряють наявність паспорту прив’язки тимчасової споруди. Якщо документ відсутній, то видається припис про усунення порушення у відповідний термін. У разі, коли за встановлений робочою групою час власник не оформив належним чином документи чи не демонтував його самостійно, то складається протокол з подальшим накладанням штрафу. Потім на основі поданих інспекцією документів щодо самовільного встановлення об’єктів, комісія з демонтажу вирішує питання, і тимчасову споруду прибирають з території міста.

реклама

Коментарі  

 
+7 #3 Микола Миколайович 07.11.2013 12:10
ну якщо до справи взявся Олександр та ще й Григорович,то цей "накерує"! А за великим рахунком,якщо не законно,то в чому річ? Суд,штраф і звісно прибрати.А хто давав дозволи на МАФи(чи й не Олександр Григорович) коли був у нач.у дозвільному? Як може санстанція "видати" дозвіл,якщо не має де руки продавцям помити( про туалет,звісно вже мовчу й подавна)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #2 незнайка 07.11.2013 10:48
Как трогательно заботятся 500 миськрадивцев о собственности нарушителей Законов Украины Даже позаботились об очередности В зависимости от ЧЕГО?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #1 Пусик 07.11.2013 10:39
Вообще, надо снести киоски на остановках продуктовые,где нет ни воды,ни туалета
для работников,что за антиссанитарию устроили,пройди тесь возле этих киосков там же вонь стоит.В частности по ул.Горького киоски рыбный,конфетны й где в витринах,извини те помет мышиный видно,мясной,"Волошкове поле",где моют руки продавцы? А туалет выливают на улицу,
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100