реклама

реклама

Сьогодні близько 12:30 на автодорозі Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань 29-річний водій «Деу-Сенс», житель міста Черкаси, виїхав на смугу зустрічного руху і допустив лобове зіткнення з вантажівкою МАN під керуванням 38-річного жителя Житомирської області.


Унаслідок зіткнення автомобіль «Деу-Сенс» загорівся, водій загинув на місці пригоди. Триває слідство. Про це «Прочерку» повідомили в прес-службі ДАІ області.

Разом з тим, водії скаржаться на пробку, що виникла внаслідок ДТП.


Однак, як інформують в ДАІ, півгодини тому автомобілі на евакуаторі вивезли, рух має бути відновлений.

реклама

Коментарі  

 
0 #24 Ирина 11.11.2013 22:52
Он никого не обгонял. Почитай внимательно инфо очевидцев в интернете.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #23 Валдай 08.11.2013 23:50
Цитую Ирина:
Очень жаль Диму. Мы будем помнить его. А сейчас главное родным выдержать и пережить эту утрату. Пусть земля ему будет пухом. До сих пор не могу в это поверить. Сегодня печатала его фото и слез не могла сдержать....вопрос почему и за что?

за что!!??? на дамбе обгон запрещен !!! вот за что !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #22 саша 08.11.2013 07:48
Машина вспыхнула моментально Мы не смогли потушить
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #21 Ирина 07.11.2013 22:01
Очень жаль Диму. Мы будем помнить его. А сейчас главное родным выдержать и пережить эту утрату. Пусть земля ему будет пухом. До сих пор не могу в это поверить. Сегодня печатала его фото и слез не могла сдержать....вопрос почему и за что?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #20 Наталія 07.11.2013 21:54
Вчасно поновнелий рух -- це теж дуже важливо для того, щоб більше ніхто не постраждав. Ми стояли на дамбі 5 годин! Уявити, де закінчувався корок -- важко. Водії були знервовані вкрай, у когось почали ламатись машини, закінчувалось пальне. Як завжди були дуже розумні, які намагались проїхати по зустрічній і тут же влаштовували нові корки. При цьому зі сторони Черкас затору не було, чому машини не пропускали рівномірно? У нас в машині ьула 80-річна мама, вона ледве потім з машини змогла вийти... Тож вміння вчасно поновити нормальний рух - теж ознака загальної безпеки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #19 саша 07.11.2013 20:45
Я ехал сразу за фурой пацан выскочил внезапно перед ним небыло ни кого
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #18 федор принципиальный 07.11.2013 12:28
Авария на дамбе лишний раз подтвердила беспомощность,т упость наших"славных"МЧС-ников,ГАИ-шников и хамство водителей,котор ые обгоняли стоящие на трассе авто,шли в лоб встречному транспорту,созд али три ряда автомашин в сторону Черкасс,а мы законопослушные тянулись по дамбе со скоростью 3-4км в час,почему ГАИ не наказывали даже тех,которые шли на обгон по мосту.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #17 Лоцман 07.11.2013 11:12
Поставьте уже по средине проезжей части разделительные бетонные блоки. Все равно обгон запрещен.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #16 незнайка 07.11.2013 09:12
Случилось несчастье на дороге около 12-30 До 19-30 сержанты петренки налаживали движение Расторопней родычив петренкив нет?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #15 ОК 07.11.2013 09:10
пЦитую Alla:
Ну, просто не можу втриматися від чорного гумору: чувак згорів від зіткнення з кріогеном. Це треба ж так вляпатися.

ДУРА ТЫ ТУПАЯ..МОЛИ ГОСПОДА ЧТОБ С ТОБОЙ ТАКОЕ НЕ ДАЙ БОГ НЕ ПРОИЗОШЛО!!!!У НЕГО СЕМЬЯ И МАЛЕНЬКИЙ СЫН. А ТЫ КО***НАЯ СВОЙ ЧЕРНЫЙ ЮМОР ЗАСУНЬ В Ж**У СЕБЕ!!!УВИДЕЛА БЫ РОЗМАЗАЛА ТЕБЯ
ну так не вона ж його примушувала порушувати правила......А всі правила, в тому числі і дорожного руху написані кров'ю.... От і ще одне підтвердження......