реклама

реклама

Народний депутат України Віктор Тимошенко направив листа Прем’єру Миколі Азарову, в якому вказує на незадовільну роботу Департаменту охорони здоров’я Черкаської ОДА. Про це повідомила прес-служба депутата. У коментарі ж «Прочерку», Тимошенко висловив припущення, що «у декого з працівників цього Департаменту може бути легка форма дебілізму».


Припущення Віктора Тимошенка ґрунтуються на тому, як в департаменті реагують на звернення народного депутата: «Я направив в Департамент охорони здоров’я області 14 звернень, що стосуються конкретних проблем жителів Черкащини і, або не отримав відповідей у встановлений термін, або отримав такі відповіді, які зазвичай дає людина із легкою формою розумової відсталості (за медичними термінами її кваліфікують, як дебілізм), - зазначив народний депутат. - Наприклад: якщо я прошу розглянути можливість надання хворому другого слухового апарату, тому що він не чує на два вуха, то мені відповідають, що один апарат він уже отримав. Зрозуміло що один апарат він отримав, але я пишу конкретно про надання другого апарату, і хочу отримати чітку відповідь про можливість надання саме другого апарату!

Або я прошу розглянути питання недостатнього забезпечення дитини-інваліда ліками, а у відповідь мені надають суми, на які дитині було виписано безкоштовні рецепти та констатують наявність у неї супутніх хвороб. Від матері дитини я добре знаю про наявність супутніх хвороб, але ж я направив звернення щодо недостатнього забезпечення її ліками і хочу отримати конкретну відповідь про можливість чи не можливість вирішення цього питання.

Через подібні відповіді виникають запитання про психічне здоров'я людей, що керують у пана Тулуба охороною здоров’я і вперто не розуміють, про що йдеться у листах, які їм направляє народний депутат. Відомо, що люди хворі легкою формою дебілізму можуть нормально адаптуватися в соціальному середовищі, але серед протипоказань щодо їх працевлаштування є пряма заборона працювати у органах державної влади,» - підсумував депутат.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #18 Сісьо-єва 07.11.2013 19:57
Цитую Нестор Іванович:
Та ні пане Вікторе, вцілому люди нормальні кругом працюють і департаменті охорони здоровя теж. Риба, як відомо, псується з голови. Якщо в голові вавка, або вірніше дана вказівка Ваші звернення так розглядати, то так вони і розглядаються.

100% у голови - вавка =))))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #17 джон дир 07.11.2013 18:59
брожика главная задача беречь деньги тулуба и всех просителей посылать
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #16 верный ленинец 07.11.2013 18:35
Цитую отаман:
Витя Тимошенко получает столько в месяц, шо мог бы деду купить "с барского плеча" :zzz 7-8 аппаратов на каждое ухо. А не хочет, перекладывает на власть. А сам то ОН кто, :-x :eek: :-? не власть??!!... Все это - лиш бы попиАРИТЬСЯ...


А че он должен платить, если в бюджете бабки на это есть, тока херой их в испанию вывозит? Платить за бюджет - это значит платить за дачки хероя на солнечном берегу
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #15 ДЕБИЛИЗМ 07.11.2013 18:31
Цитую Ньюсвик:
а что депутат может сделать кроме чтобы писать письма ? Какие он законы принимает ? Кому конкретно оказал помощь ?


О уже Тулубята получили команду ФАС. А может Брожик наказал своим тролить. Ну-ну...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #14 Дур-дом 07.11.2013 17:21
Райкін розказував гумореску: на завод прийшла заявка від замовника на трансформаторну підстанцію. Так як на заводі ції продукції не було, керівництво вирішило занустити "дурку" і дало відповідь телегримою: автошини, що ви замовляли, відправлені літаком, Замовник ми їх не замовляли. Завод: літак розбився в горах, шини розібрали горці. Така ж схема і з ОДА.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #13 ДЕБИЛИЗМ 07.11.2013 17:10
Цитую Я черкащанин:
Насколько я помню, вроде бы, уже отчитались, что все глухие по одному аппарату получили.


Это я так понимаю если без одной ноги то ему один костыль, а если безногий (без двух) то тоже один - бо денег пока в бюджете нет на второй. Пусть пока поползает с одним????????????? Во Брожик дает!!!!!!! А в Испанию переводы стабильно идут? Кстати с каких денег Тулуб 200 000 дал на храм? Может на слуховых секономил?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 Ньюсвик 07.11.2013 17:09
а что депутат может сделать кроме чтобы писать письма ? Какие он законы принимает ? Кому конкретно оказал помощь ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 отаман 07.11.2013 16:59
Витя Тимошенко получает столько в месяц, шо мог бы деду купить "с барского плеча" :zzz 7-8 аппаратов на каждое ухо. А не хочет, перекладывает на власть. А сам то ОН кто, :-x :eek: :-? не власть??!!... Все это - лиш бы попиАРИТЬСЯ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #10 кавказ 07.11.2013 16:13
Ай маладэц. слюшай, как харашьо сказал
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #9 ай болит 07.11.2013 16:10
Цитую Фугас:
Та не, не убедил даже при том, что в общем мнение разделяю. Есть куча глухих, кто и одного не получил, а по обеспечению ребенка показали, что то что в силах - делают



То он и пишет Тулубовским , что нужно писать конеретно - на второй слухач бабок нет, а не молоть языком вроде и ни да, и ни нет. Нужно писать - для народа денег в бюджете области нет, все пошли в Испанию.