реклама
Sucurity Police

реклама

Черкаський обласний центр зайнятості оголошує з 21 березня місячник з благоустрою населених пунктів області і закликає безробітних відпрацювати три робочі дні на безоплатній основі на благо області. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив директор обласного центру зайнятості Володимир Вовченко.

– Хотілося б, щоб ця ініціатива знайшла відгук і в інших громадян області, щоб ми навели порядок на нашій Черкащині, – зауважив Володимир Вовченко.

За його словами, результатом таких днів благоустрою є прибрані території кладовищ та узбіч у селах, ліквідовані стихійні сміттєзвалища, упорядковані території парків, стадіонів, об’єктів соціальної сфери. В деяких районах навіть проведені ремонти сільських клубів та будинків культури.

реклама

Коментарі  

 
+9 #12 Оксана 17.03.2011 14:35
Хоч би якісь "волонтерські" були. Ну там сказали, що проїзд до місця роботи оплатять, погодують чи продуктовий набір якийсь дадуть, гарячими кавою чи чаєм з булочками забезпечать. Так робиться скрізь у світі, коли людей закликають на якусь доброчинність - кепочки там роздають, футболочки...А то геть якось немилосердно: у людини, може, доїхати ні за що, молоко дозволяє дітям через день (про себе вже й не йдеться),бо ж якої допомоги по безробіттю вистачить на теперішню "комуналку? А тут: "безоплатно". Ні, негарне по-людськи саме звернення...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 Мойша 17.03.2011 11:16
Я хоть и работаю тоже выйду поработаю 8)
Правда если увижу работающих на улицах города с лопатами и метлами в руках безработных Гуляницкую В.Г., Никитенко Л.Э., Якимчука С.П., Чабана А.Ю, Льошенка В.О. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #10 С ума сойти 16.03.2011 21:59
Цитую Валерий:
Государство бесплатно дает пособие по безработице. Почему бы пару дней не поработать на благоусторойств е собственного города? При Союзе проводились субботники и люди с удовольствием наводили порядок возле своих домов.

.... иди первый поработай. И плодятся еще такие ***. :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #9 Герасим 16.03.2011 20:56
Я хочу предложить господину Валерию показать пример и поработать бесплатно на нашем предприятии асенизатором, который чистит городские сартиры...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #8 Україна 16.03.2011 19:17
Моя сусідка працює санітаркою в лікарні ,з 1 січня їх примусили написати заяви на 0,75 ставки при цьому виконувати свої профобов,язки в повному обсязі.А з березня ще й примушують написати по 3 дні за свій рахунок кожного місяця ,при такому розкладі вона одержить 0,62 ставки.То скажіть не краще сидіти в дома, відмічатися на біржі і тихенько підробляти нелегально ще десь?Знаю таких ,які саме так і роблять.А прилеглі території кожна організація і без вказівок з верху упорядковують самостійно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 Гаврилов 16.03.2011 18:31
А якщо під час виконання безплатної роботи безробітний не дай Бог одержить якусь травму, то хто по перше буде відповідати за порушення охорони праці, мається на увазі керівника і хто буде оплачувати цьому безробітному по тимчасовій його непрацездатност і лікарняний? Я думаю що при цій ситуації пан Вовченко зразу руки вмиє і скаже, а хто я такий щоб за це відповідати. Зразу видно що пан Вовченко не думає про долю простого робітника, а його цікавить лиш би зберегти за собою посаду.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #6 Очевидец 16.03.2011 17:19
Чудная идея - благотворительн ость неимущих в пользу власть имущих
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 Kotovsky 16.03.2011 16:59
Цитую Валерий:
Государство бесплатно дает пособие по безработице.
:o
Кому это наше государство дало "бесплатно"?! Или никто не слышал о "страховых"отчислениях с зарплаты (соцстрах, безработица и т.п.)?! Или может это "пособие" такое, что на него можна прожить?! Или может его выплачиваю вовремя и в полном объёме?1 Вот ещъ один "космонавт" объявился... блин
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-22 #4 Валерий 16.03.2011 16:14
Государство бесплатно дает пособие по безработице. Почему бы пару дней не поработать на благоусторойств е собственного города? При Союзе проводились субботники и люди с удовольствием наводили порядок возле своих домов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #3 Kotovsky 16.03.2011 16:05
:lol:
А чому-б їм за не заплатити! Добра справа і задарма! За так могли-б самі чиновники попрацювати...