реклама
Sucurity Police

реклама

33 черкаські депутати щойно під час сесії проголосували за звернення до Президента України та Верховної Ради України з вимогою відставки уряду та формування уряду національної єдності. Також Черкаська міська рада вимагає проведення розслідування протиправних дій спецпідрозділу «Беркут» з притягненням до відповідальності всіх тих, хто віддав та виконував накази про розгін мирних акцій студентської молоді, та міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка. Про це передає з місця події кореспондент «Прочерку».

Щоб проявити свою радість з приводу прийнятого рішення, опозиціонер Булатецький навіть обійняв комуніста і в. о. мера Черкас Білоусова

Щоб проявити свою радість з приводу прийнятого рішення, опозиціонер Булатецький навіть обійняв комуніста і в. о. мера Черкас Білоусова


Крім того, за пропозицією голови фракції «Батьківщини» у міській раді Максима Булатецького депутати просять Президента посприяти відкликанню черкаського спецпідрозділу «Беркут» зі столиці назад у Черкаси.

 

Детальніше дивіться ВІДЕО.


реклама

Коментарі  

 
0 #31 Христя 06.12.2013 20:31
Намалювалася нова коаліція БЮТу, ПВД та частини Черкащан. Гредет перерозподіл виконкому.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #30 вася 05.12.2013 02:17
Цитую Палац молоді:
Дякуєм СИСОЄВІЙ - МОЛОДЕЦЬ!!!!!!

а за шо ці шм**і дякувати ? за те що голосувала против?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #29 Палац молоді 04.12.2013 17:18
Дякуєм СИСОЄВІЙ - МОЛОДЕЦЬ!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #28 Сергей Андреевич 04.12.2013 10:32
Удивляет, как многие "клюют" на эти "за". Почему они - герои?
Они сделали то, что должны были сделать. Для этого они и были обраны в местный совет, разве не так?

А сделали из этого просто шоу, очередной пиар, заработать очков на очередных выборах в горсовет)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #27 Loki 04.12.2013 08:17
))) Порадовались за "прозревшего"? Радуйтесь дальше! Если всё идёт гладко, значит в этом есть чертовщина. Снова верите, шо из всех вариантов "зверненя" оглашён будет именно тот, шо "отстояли"?? Не для того они во всех коридорах власти своих матрасов желязняковых понаставляли!)) )
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #26 Воля 04.12.2013 07:54
Тепер влада буде думати як замінити Білоусова на більш покірного? Я проти!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #25 Умный юноша 03.12.2013 22:55
тяжело далось Белоусову ой тяжело
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #24 Козак 03.12.2013 21:38
А Білоусов вчинив сміливо. Раніше був про нього гіршої думки, тепер поважаю
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #23 Юрко 03.12.2013 21:27
Білоусов герой, проголосував за, Швець молодчина добила ситуацію і заставила голосувати поіменно!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #22 Нестор Іванович 03.12.2013 20:15
В тих депутатах, які проголосували "Так" чаркащани точно не помилилися.