реклама

реклама

Аварія трапилася сьогодні вранці на 136 км автодороги «Канів-Черкаси-Кременчуг» між селами Трушівці та Красносілля Черкаського району. Унаслідок зіткнення автомобіля «Опель Астра» з вантажним мікроавтобусом «Івеко» водій автомобіля загинув на місці. Про це повідомили в прес-службі УДАІ області.

За попередніми даними, водій автомобіля «Опель Астра», перевищуючи дозволену швидкість, виїхав на смугу зустрічного руху де скоїв зіткнення з вантажним мікроавтобусом «Івеко». В результаті чого транспортні засоби «злетіли» в кювет. Від потужного зіткнення, частини автомобілів розлетілися на десятки метрів від місця пригоди. Внаслідок аварії водій «Опеля» загинув на місці пригоди, а водій та пасажир «Івеко» з тяжкими травмами доставлені до Чигиринської центральної районної лікарні.

В даний час, на місці пригоди працює слідчо-оперативна група.

реклама

Коментарі  

 
0 #9 Лєна 29.04.2011 22:53
Золтер,ми тебе завжди будемо пам"ятати
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 врп 26.03.2011 21:53
Сірко ти ****
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Сірко 26.03.2011 09:44
От и весь ответ, мент за рулем был и лихачил. А на счет Халаджи, то отдельный разговор, просто этого "человека" надо знать.......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #6 Fich 25.03.2011 23:11
Собственно, ребята в бусе родились в рубашке - колёса от опеля разлетелись на 70-100метров, водитель опеля был в форме(сотрудник милиции) - *** сами летают под 140-150...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Слесарь 25.03.2011 21:17
А страшно не от того что пол села собралось, и не от того что плакали все, а от того что этот человек был по природе своей добрый(его вывести из себя было не реально).А Что случилось и как ведому только его теперешнему собеседнику. Золтера уже не вернёш.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 Слесарь 25.03.2011 21:08
Был сегодня на похороне. Страшно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #3 Мойша 25.03.2011 15:29
Что сказать... Едешь и просишь бога, чтобы не нашлось идиота безбашенного на трассе. Ну как там, при такой низкой интенсивности движения, хорошей дороге (не то, что в Черкассах :-) )просматриваемо сти... и вылететь лоб в лоб :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #2 mak 25.03.2011 13:17
Сірко,ты ......Причем здесь Халаджи?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #1 Сірко 24.03.2011 18:03
А деж були "орли" Халаджі, що водії цих автомобілів "видавлювали" з них що можна було.....