реклама

реклама

Попри штовханину громаді таки вдалося встановити прапор на флагштоці перед Черкаською міською радою, передає кореспондент «Прочерку».


У ці хвилини люди скандують «Міліція з народом», «Україна – це Європа!», «Україна – понад усе!»

Зараз флагшток оточений міліцією. Усередину натовпу затиснули депутатів міськради Максима Булатецького, Олега Ліходькіна, Олександра Радуцького та інших, активіста «ОПОРИ» Сергія Варича та голову комітету самоорганізації населення «Луначарський» Руслана Зорю.

Міліція, тримаючись за руки, стоїть у кільці. Всі стоять дуже тісно. Люди закликають міліцію розійтися.

Далі буде …

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #15 XOXOL 12.12.2013 13:33
Цитую Нестор Іванович:
Цитую XOXOL:
Хай ще свастику вивiсять, "Д..ни".


А що її вивішувати, ПеР**ни її на всіх партійних заходах вивішують, як символіку своєї партії.

То їхня справа, що на своїх зборах вішати. Якщо у мене є футбольний клуб і є свій логотип то я його вішаю в себе в офісі і не біжу до мерії, щоб повісити на флагшток...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #14 Нестор Іванович 12.12.2013 09:59
Цитую XOXOL:
Хай ще свастику вивiсять, "Д..ни".


А що її вивішувати, ПеР**ни її на всіх партійних заходах вивішують, як символіку своєї партії.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 XOXOL 11.12.2013 23:14
Хай ще свастику вивiсять, "Д..ни".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 XOXOL 11.12.2013 21:50
Хай повiсять собi на лоба той прапор i бiгають!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 За Європу! 11.12.2013 18:48
УКРАЇНА ПОНАД УСЕ! УКРАЇНА ПОНАД УСЕ! УКРАЇНА ПОНАД УСЕ! СЛАВА НАЦІЇ! СЛАВА-СЛАВА-СЛАВА УКРАЇНІ!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Нестор Іванович 11.12.2013 16:57
В цій ситуації міліція уособлює прагнення хероя до Європейської орієнтації України. Може догратися, що без дачок-вілл залишиться тай інше награбоване непосильною працею навіки відійде в другі руки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 УКРАЇНЕЦЬ 11.12.2013 15:56
Макс бореться за блакитне майбутнє для себе і Роману))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 Семьон 11.12.2013 15:51
Благаю, повідомте що з Мамалигою? На якому він хронті, єлекторат хвілюється :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Холодний Яр 11.12.2013 15:30
УКРАЇНА ПОНАД УСЕ! УКРАЇНА ПОНАД УСЕ! УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Петро Кривденко 11.12.2013 15:27
Слава Максиму Булатецькому, Володимиру Мамализі, Олегу Ліходькіну, Руслану Зорі, Валерію Воротніку, Олегу Ліходькіну, Павлу Карасю - славним нащадкам холодноярців! Слава Україні! Героям слава!