реклама

реклама

На вимогу 20 депутатів Черкаської міської ради, серед яких народні обранці з «Вільних демократів», «Батьківщини», частково групи «Черкащани» та позафракційні, на 17 грудня скликається позачергова сесія міської ради.

Депутати мають намір розглянути ситуацію, яка виникла в Черкасах минулого тижня, коли біля міськвиконкому намагалися підняти прапор ЄС.

 


Нагадаємо, тоді представники правоохоронних органів силоміць не давали депутатам і небайдужим жителям міста повісити прапор ЄС на флагштоці біля будівлі мерії. За ніби хуліганство було порушене кримінальне впровадження. Навіть до одного з учасників Ярослава Приходька Соснівський райсуд застосував міру запобіжного заходу – домашній арешт.

Депутати також вимагають, щоб на сесії був присутній начальник управління МВС в Черкаській області Ліпандін, інформує прес-служба ПВД.

– Ми маємо дати оцінку діям не лише правоохоронних органів, але й діям секретаря міської ради Віктора Білоусова. Адже саме за його зверненням в суд були заборонені масові заходи в передмісті Черкас. Як зараз з'ясовується, саме за його зверненням до правоохоронних органів було порушене кримінальне впровадження, а одного з активістів запроторили під домашній арешт. З цим всім нам, депутатам, треба розібратися і дати належну оцінку, – говорить лідер депутатської групи «Вільних демократів» Олег Ліходькін.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-5 #26 Євген 16.12.2013 22:59
Білоусова не чіпати, дядько на своєму місці!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #25 без права на ошибку 16.12.2013 22:37
Уверен, что Билоусова точно не тронут. "Крайним" сделают исполком, члены которого вынуждено пройдут неизбежную процедуру по принципу "свой - чужой". Цена этого вопроса - это "тушкованый" исполком 2014 года.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #24 yazon din alt 16.12.2013 22:19
Только за уничтожение тротуара на Чорновола между Советской и Зелёной накануне снегопада - разгонять надо горисполком к ядрёной бабушке. Так и будем до весны по щебёнке скакать? На кой нам власть, которая мало того, что ничего не строит - так ещё и разрушает?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #23 За Белоусова 16.12.2013 21:46
Кишка у вас ребята тонка Белоусова снимать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #22 Без иронии 16.12.2013 20:26
Человек левых взглядов, который не может не создавать ненужные проблемы. Прошлое - туманно, настоящее призрачно, а будущее не определенно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #21 Педро 16.12.2013 19:24
Цитую Аристотель:
Цитую Педро:
Рано еще делать выводы о Белоусове, народ в 2015 сделает свой выбор


Народ Білоусова не обирав. Тому він сидить на посаді незаконно!

Це точно, у нас народ обрав Шуфріча, Одарича, Зубіка, а тепер і Поплавського
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #20 Очерет 16.12.2013 19:23
Білоусов - тормоз розвитку, ПРасти - хапуги сучасності, Виборець за 200 грн - худоба!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #19 Черкасець 16.12.2013 19:10
Цитую Черкасець:
Руки геть від Білоусова, а то їх повідбиваю.


Ти вже вкотре під моїм ніком ф**ню якусь пишеш. Обери собі псевдонім не за місцем проживання а за рівнем інтелекту.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #18 Марія 16.12.2013 18:59
Вікторе Федоровичу, Вам моя порада, візьміть кредит ще на 70 млн. грн., як це зробив Одарич (під гарантії комунального майна) і відремонтуйте пару доріг у місті. Хоча, я і так розумію, що на це спроможний лише ворог свого міста. Кредити витрачати і їх повертати - це різні речі
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #17 Аристотель 16.12.2013 18:54
Цитую Педро:
Рано еще делать выводы о Белоусове, народ в 2015 сделает свой выбор


Народ Білоусова не обирав. Тому він сидить на посаді незаконно!