реклама

реклама

Наступного понеділка, 4 квітня, міський голова Черкас Сергій Одарич представить журналістам проект нової структури виконавчого комітету. Про це він повідомив сьогодні на прес-конференції.

Як повідомив мер, усі позиції вже узгоджені, за винятком однієї.

– У нас на сьогодні залишається не до кінця опрацьоване питання щодо порядку надання послуг із соціального захисту. Тобто ті послуги, що сьогодні надаються районними управліннями праці і соціального захисту. Це єдине питання, яке ще вивчається. Ми до кінця ще не дійшли висновку, яким чином їх надавати: чи шляхом створення окремого департаменту міськвиконкому чи через районні адміністрації в структурі яких будуть ці управління, – зазначив Сергій Одарич.

реклама

Коментарі  

 
+2 #8 Герасім 29.03.2011 23:53
А пан Дубина дійсно ...., хто його поставив керувати якщзо він два слова з великими труднощами може сказати
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Frontmen 29.03.2011 22:10
"Оптимізація" для Одарича - засіб залякати і без того переляканих підлеглих. А потім продовжити прилаштовувати до бюджетних грошей "потрібних" людей : своїх та Бродського.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Кронос 29.03.2011 15:39
Как раз райрадам ничего и не угрожает. Пан Олийник их крепко крышует. Абсурд. Регионал крышует Бютовское ...бездельников. Коваленко, Мушиека, Овчаренко, Репенко, Душок, Дубина. Все приближенные к телу нардепа.А в райрадах после 11 утра уже никого нет на работе. Полномочия у них забрали, а ликвидировать никак не могут. Райрады такая ситуацыя устраивает. Ни фига не делать, на работу не ходить и получать по 200 процентов премии. Сейчас Олийник хлопочет в Киеве, чтоб в Черкассах назначили новые выборы в райрады.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Голопупенко 29.03.2011 15:35
Особливо таких трутнів чиновників багато в Придніпровськом у райвиконуомі на чолі з Олексієм Журбою
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 жужа 29.03.2011 13:16
Дармоїди з міськ-та райвиконкомів зїдають 46 мільйонів гривень при показниках міністерства фінансів 16 мільйонів. Людям потрібні школи та лікарні, а не купи пеперу, які переводять трутні-чиновники. Зараз вони всі як один будуть доводити, що "без них місто загине".............
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #3 Спецкор 29.03.2011 12:58
"Обездолені" з райрад?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 Oselok 29.03.2011 08:05
Відчувається.Тож поки буде нова структура,у владних стінах активно роздають (продають) всякі нагороди.Зуд.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #1 док 29.03.2011 08:03
Після цього "опрацювання" обездолені залишаться без захисту! :-x