реклама
Sucurity Police

реклама

Перший заступник голови Черкаської обласної організації Партії регіонів Олександр Литвиненко перешкоджав сьогодні депутату від опозиції Юрію Громовському та іншим потрапити на сесію Черкаської обласної ради. Олександр Литвиненко навіть хотів обшукати депутата, припускаючи, що той «несе бомбу».


Чоловіка ідентифікували читачі «Прочерку».

Нагадаємо, що підвищення за партійною лінією Олександр Литвиненко отримав влітку цього року, коли його затвердили першим заступником голови Черкаської обласної організації Партії регіонів на ХХІ конференції партії. До цього він був секретарем Смілянської міськради.

Детальніше дивіться ВІДЕО.


При цьому, варто зазначити, що регламент обласної ради дозволяє приходити на відкрите засідання сесії усім охочим, а не лише депутатам.

Раніше цей же регіонал перешкоджав народному депутату від «Свободи» Юрію Сиротюку, а з ним і журналістам потрапити на прийом до Тулуба.

Нижче дивіться ВІДЕО.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #34 Микола Гоголь 30.12.2013 08:05
Цитую Дивно:
При чому тут 90-сті, це було до 2010 року, назвав будь яке призвище людини якй працює в будівлі та йди хоч на екскурсію.
Не пам"ятаю жодного скандаду, підпалу, пошкодження майна, нападу на керівників або працівників, а зараз будівлю перетворили на цитадель графа Дракули, при першому наближенні вилітає зграя різноманітної нечистої сили.
Ніхто не второпає навіщо їм це ?

Дійсно від тієї будівлі тхне як від пристанища Вія.
Але не зрозуміло одного, чому опозиція волає: - Покличте Вія, покличте Вія !
Чому вони до нього товпляться, кличуть його на поріг, прориваються до лігва ?
Відповідь одна, вони бажають перевтілення і не більше того .....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #33 Месник 29.12.2013 19:13
А чи не здається Вам, панове Українці, що ця ригівська
с**лота своїм нахабством вже заробила собі "ніжне"
мордопобиття?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #32 Гонта - 2 29.12.2013 16:40
Про Литвиненка на сайті: http://skoty.info/
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #31 Знающий 29.12.2013 11:32
Цитую Смела:
Человек пошутил, а депутат оплошался и поступил неумно.

Депутату надо было тоже пошутить и дать чэтому человеку в ухо :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #30 Сеня Рудик 28.12.2013 19:47
На с есії ОР опозиційними депутатами виносилось питання про відставку Тулуба. Цікаво, чи всі опозиційні депутати підтримали таку ніціативу?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #29 Дивно 28.12.2013 19:19
Цитую Сеня Рудик:
Як же ми просунулись в бік демократії!!! Згадую початок 90-х, голова ОДА Василь цибенко. Я, простий громадянин без буль-яких повноважень, заходжу в приймальню, запитую в секретарки: -Василь Григорович тут, до нього можна? І спокійно проходжу...

При чому тут 90-сті, це було до 2010 року, назвав будь яке призвище людини якй працює в будівлі та йди хоч на екскурсію.
Не пам"ятаю жодного скандаду, підпалу, пошкодження майна, нападу на керівників або працівників, а зараз будівлю перетворили на цитадель графа Дракули, при першому наближенні вилітає зграя різноманітної нечистої сили.
Ніхто не второпає навіщо їм це ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #28 Смела 28.12.2013 16:45
Человек пошутил, а депутат оплошался и поступил неумно.
Депутату надо было первым показал депутатское удостоверение и спросить его кто он такой и на основе каких законных положений этот "вахтер" препятствует входу в здание.

Милиция решила не пачкаться в гнилые дела, Липандины приходят и уходят, а им здесь жить.
Зачем это Литвиненку эти гнилые шаги, он что на Донбасс собрася ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #27 Репортери без кордонів 28.12.2013 10:44
Такої ****зі навіть в магаданських тюрьмах не було. Безбашений стервятник, який ножа штрикне любому.Якщо литвиненкам все зійде з рук, завтра чонорубашичники влаштують різню в місті.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #26 театр абсурду 28.12.2013 09:51
Цитую Любов Майборода:
З паном Литвиненко познайомилась вперше. Вражена хамством та матами першого заступника Тулуба по партії. Звертаюсь публічно до голови облради пана Черняка: якщо Олександр Литвиненко не буде притягнутий до відповідальност і за перешкоджання виконання депутатами своїх обов`язків та нецензурну лайку- наступна сесія облради буде заблокована.

Тулубу подобається коли підлеглі ніби то за нього у вогонь і воду, а наслідки від цього, як мінімум інформаційний привід для ЗМІ та негативний розголос в сторону партії влади.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #25 Дід Трохим 28.12.2013 09:48
Странні люди. Чи вони й справді думають, шо ПР як КПРС буде здравствувать десятиліттями, бо дві букви одінакові? Не той случай. Чотири п’ятих її путі уже позаді...