реклама
Sucurity Police

реклама

Невідомі побили вікна в агітавтобусі черкаської «Батьківщини». Бус перебував на автостоянці, що охороняється, у мікрорайоні «Митниця». Водій автобуса сьогодні виявив, що лобове та бокове скло автобуса розбито величезним камінцем та цеглиною. Про це пише сайт «Про головне».


Очільник «Батьківщини» на Черкащині Анатолій Бондаренко припускає, що автобус побили провокатори від Партії регіонів, адже 5 січня під час сутичок черкащан з міліцією на водія цього ж автобуса вчинено напад: троє чоловіків у цивільному бризнули у вічі водієві з газового балончика та перерізали провід, який веде до гучномовця. Не виключено, що вони ж по-варварськи побили автобус «Юлі — волю!»

На місце події виїхала міліція, яка проводить огляд.


Черкаська обласна організація «Батьківщина» переконана, що автобус побили, щоб ускладнити проведення мітингів та віче активістам Черкаського Майдану, а також залякати протестувальників. Агітавтобус «Юлі — волю!» озвучує усі акції протесту черкаської опозиції та закликає черкащан приходити на Майдан.


Нагадаємо, що 23 листопада вночі прямо з автостоянки з агітавтобуса було викрадено держномери. Камери стеження тоді показали, що напередодні на стоянку приїжджала автівка ДАІ, інформує видання.


реклама

Коментарі  

 
+4 #13 Алена 09.01.2014 11:20
Цитую пумба:
оо, горлопенька :-* треба було, щоб колеса зняли.. а то постійно кричить ця тачка.

ПУМБА - она и есть ПУМБА! Вот такие и не заслуживают лучшей жизни.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #12 Н2о 09.01.2014 08:15
як набрид цей дешевий піар!! побили вікна на охороняємій стоянці,а охорона не чула....кирпичина була з "глушником"?? :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 333 09.01.2014 08:10
на другой стоянке, месяц назад, приехали менты (автобус Батькивщины стоял, а утром должен был ехать на Киев)и сняли номера. Зашли на територию стоянки под предлогом проверки автомобилей в угоне.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Митниця 09.01.2014 07:35
Ви вже так з.... своєю параноїдальною маячнею, що не треба бути ПРовокатором, щоб захотлося побити вікна "величезним камінцем"(Ну він хоч і камінець, ну величезний! І страшний мабуть)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #9 ЗУБ 09.01.2014 00:22
Прикольно, як самі з собою граються... Вітровичка не тронули, бо він більше боковухи коштує. Як на мене, то краще б цвяхом на 200 по периметру пройшлися... Не розумію - навіщо такий дешевий піар? Закінчується порох у порохівницях? Чи гроші майдану?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #8 гнат 08.01.2014 20:41
молодци, долой евромайданутых! !!!!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Черкасець 08.01.2014 19:39
Якісь жалісливі трапились шкідники - побили саме дешеве, що є в автомобіля. Навіть дзеркала не пошкодили. Таких ворогів демократії хоч до рани прикладай! Це не ті самі, що у дворі кандидата у нардепи гранату бухнули? Кажуть, він після цього купив новий автомобіль. Невже прикмета якась?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #6 Черкащанин 08.01.2014 18:53
Булыжник - орудие революционера. Надо было ещё и коктейль Молотова использовать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 Алена 08.01.2014 18:37
Как уже все устали от таких "междусобойчиков "! Люди перестали быть людьми, одни вандалы...Делают гадости исподтишка, бьют машины, бьют людей, режут провода, бьют камеры, не дают людям собираться, запрещают смотреть фильмы о жизни наших "вождей"...Что нас ждёт в будущем? ЕС? А мы ТАМ нужны вот ТАКИЕ??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #4 пумба 08.01.2014 18:27
оо, горлопенька :-* треба було, щоб колеса зняли.. а то постійно кричить ця тачка.