реклама

реклама

О 9-ій ранку голову Черкаської обласної організації партії «Свобода» Юрія Ботнара привезли до Катеринополя. Про це повідомив керівник черкаського «УДАру» Віталій Іляшенко на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук».

«Голова суду вивчає матеріали справи. Ймовірно, в найближчі години буде суд. Також до Катеринополя приїхав загін «Беркуту». Наші партійці разом з іншими опозиціонерами о 10.00 будуть проводити багаточисленний мітинг біля РДА, створять народну раду та підуть до суду. Я звертаюсь до керівництва всеукраїнської партії «Свобода» та до народних депутатів від «Свободи»: «Негайно реагуйте!» – закликає Віталій Іляшенко.

Інформацію про суд «Прочерку» підтвердили і однопартійці Юрія Ботнара.

Нагадаємо,що Юрія Ботнара затримали працівники міліції в цивільному 27 січня близько 9.20 ранку. Як пояснив «Прочерку» активіст «Свободи» Ярослав Нищик, затримання відбулося в центрі міста. 

Опісля міліція і прокуратура замовчувала місцеутримання Ботнара.


реклама

Коментарі  

 
-1 #24 Гаргантюа і Пантагрюель 28.01.2014 17:49
Отака сила у цього хлопчини! Через нього до Катеринополя приїхав загін "Беркуту". Це дуже красномовний факт і повне визнання сили "Свободи" з боку влади.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #23 Василь Миколенко 28.01.2014 15:50
Цитую Тю:
Цитую Василь Миколенко:
Щодо допомоги, то раджу в судовому процесі витребувати правоустановчі документи , встановлені ст. 80, 81, 87 ЦКУ, в міліції, прокуратури та суду, а також присягу судді, передбачену ст.55 закону України "Про судоустрій та статус суддів.
Ці клопотання фіксувати на відео та тиражувати в інтернет.
Я на 100% гарантую відсутність правоустановчих документів та присяги з усіма наслідками!!!



едь в Смелу....

Так я ж звідти і пишу!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #22 Lol 28.01.2014 14:35
Сколько дали?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #21 Кар 28.01.2014 14:32
Цитую Небайдужий:
Це судилище піде на користь Юрію Ботнару, а саме допоможе його подальшій політичній кар'єрі: він тепер жертва антинародного режиму. Без іронії.


И поедет пацан в Канаду как политический беженец)))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #20 Тю 28.01.2014 14:28
Цитую Василь Миколенко:
Щодо допомоги, то раджу в судовому процесі витребувати правоустановчі документи , встановлені ст. 80, 81, 87 ЦКУ, в міліції, прокуратури та суду, а також присягу судді, передбачену ст.55 закону України "Про судоустрій та статус суддів.
Ці клопотання фіксувати на відео та тиражувати в інтернет.
Я на 100% гарантую відсутність правоустановчих документів та присяги з усіма наслідками!!!



едь в Смелу....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #19 УКРАЇНЕЦЬ 28.01.2014 14:16
Слава Богу що цю коричневу чуму закликали до відповідальност і! Прошу Вас не відпускайте цього н....та, він становить небезпеку цілісності України! Він розпалює міжнаціональну ворожнечу! Він і його ідеологи з "свободи" ганьблять нашу країну і розділяють нас! Він ф....т і не приховує цього, досить подивитися на його сторінку в фейсбуці!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 маня 28.01.2014 14:01
Ребята! Перед тем, как сядет, пусть выплатит мне зарплату. Мои дети хотят есть, а я без лекарств ....! При....ки Вы! Для Клычка и Яценюка стелите,а о себе не думаете и о простом народе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #17 стабилизец 28.01.2014 13:58
"индивидуальный подход" закончился на Березе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #16 Небайдужий 28.01.2014 13:53
Це судилище піде на користь Юрію Ботнару, а саме допоможе його подальшій політичній кар'єрі: він тепер жертва антинародного режиму. Без іронії.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #15 Небайдужий 28.01.2014 13:50
Цитую Микола:
А от Анатолій Бондаренко, як завжди знаходиться в сторонці! Щоб це все значило? В ньому обласні можновладці не вбачають загрози! А може він є агентом влади!?

100%.