реклама
Sucurity Police

реклама

Щойно депутат із фракції «Батьківщина» Михайло Мушієк подарував голові Черкаської облдержадміністрації Сергію Тулубу і голові обласної ради Валерію Черняку ручки з логотипом «Батьківщини», інформує із сесійної зали кореспондент «Прочерку».


Також Михайло Григорович додав кілька чистих аркушів паперу.

Мушієк зазначив, що ручки мають цінність, бо поширюються тільки серед «батьківщинівців». Проте він готовий із ними розпрощатися і подарувати керівникам області, щоб вони написали заяви на звільнення.

До цього Тулуба і Черняка закликала і депутат обласної ради Любов Майборода.

– Ви залякували людей, ви заблокували владні приміщення, ви увійдете в історію Черкащини, як чорний диктатор, – звернулася вона до Сергія Тулуба.

На її думку, саме через те, що Сергій Тулуб не склав повноваження на минулій сесії, це й призвело до загострення ситуації на Черкащині.

Дивіться також ВІДЕО.


реклама

Коментарі  

 
-3 #11 Уманский Еврей 31.01.2014 03:05
Дядя, .... эти две ручки себе и тягнибоку ..... да так чтоб не один врач не мог помочь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 десантура Афган 30.01.2014 21:50
Мишаня,настоящи й ДЕСАНТ! Мочи этих ...., как духов в Афгане! Даже там мы пленных не раздевали и на морозе не обливали. Мы думали беркутяня для борьбы с вооружёнными б.....тами, а оказалось эти горобци могут студентов мочить и потом удивляться, почему им в Киеве в р...ло солярку кидают...Вот ....!:-))) А комуняки что-то в 91 году народ на площади не повели, хотя всех учили на героизме комунистов в борьбе за советскую власть.:-)Чемодан им и Соловки!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Холодний Яр 30.01.2014 17:28
Тулуб - чужий для Черкащини Був, Є і буде, окрім своїх холуїв.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Albea 30.01.2014 16:23
Зря, к сожалению, стараются депутаты. Как это можно написать заявление и добровольно отказаться от кормушки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 Сарочка 30.01.2014 13:48
Цитую Крук:
Якось не по совісті, як груди під орден вручений Тулубом підставляти - так іде, а тут раптом вирішив, що опозиціонер.

Прапорщик, он и есть прапорщик
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Іван Іванович 30.01.2014 13:24
Комедія, нічого умнійшого не могли придумати "батьківщинці" балагурять на сесіїї замісь того, щоб працювати - обговорювати та приймати буджет 2014р. І вони стверджують,що вони думають за народ, вони народна влада...сміх скрізь сльози.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #5 лікар 30.01.2014 12:31
Я ще можу зрозуміти тулуба- данецкий, майно в Іспанії, але не розумію Черняка... лікар-травматолог, в принципі поки що поважна людина в Черкасах, якщо і втратить посаду то не помре з голоду. Як казав Сталін:"Хароший врач сам себя прокормит, а плохие нам и даром не нужны..." То навіщо йому все це...страх?...Думаю,що вдома на кухні він проклинае той день коли дав згоду на посаду...А сил і відваги сказати ДОСИТЬ не має...