реклама
Sucurity Police

реклама

Щойно під час виступу на сесії обласної ради депутата від «Батьківщини» Наталії Старікової колеги з провладної більшості намагалися заглушити її, тупцюючи ногами та плескаючи в долоні.

У своєму виступі Старікова намагалася розповісти про ситуацію в місті, передає з місця події кореспондент «Прочерку».

– Сьогодні усе місто залякане групою «тітушок» і «Беркуту», які мародерствують на вулицях, – зазначила Наталія Володимирівна.

Вона розповіла, що спілкувалася із багатьма затриманими через штурм облдержадміністрації, і майже всі вони визнають, що їх били. Депутат наголосила на тому, що зараз слід закрити усі кримінальні провадження, що були порушені проти активістів Євромайдану.

– Особливо враховуючи ухвалення учорашнього закону. У Черкасах немає захоплених будівель, тож люди мають бути випущені на волю, – переконувала колег Наталія Володимирівна.

Вгамувати депутатів, які заважали виступу Старікової, намагалася їхня колега Любов Майборода. Однак це на них не вплинуло.

Зрештою голова Черкаської облради Валерій Черняк сказав, що час для виступу пані Старікової вичерпаний. Свій виступ Наталія Володимирівна змушена була завершити, бо поряд із трибуною стояв у черзі вже інший депутат.

Дивіться також ВІДЕО.


реклама

Коментарі  

 
+2 #12 Михаил 30.01.2014 23:28
В этом коротком виде вся суть партии регионов и нынешней власти!
Видно как на 2 минуте 40 секунд, пастух дает команду своему стаду заглушить неугодную речь оппонента, стадо незамедлительно повинуется. Третья минута 20 секунд, подает новые "незаметные" сигналы своим подданным, в ответ стучат ногами, хлопают и нагло улыбаются.
О каких чувствах, совести или сознательности можно говорить у тех кто б..ет и уб...вает? Они лишь исполняют приказы главного пастуха, по цепочке, безоговорочно, один за другим.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Віктор 30.01.2014 20:36
Так смішно холуям, особливо родичу тулуба.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 ЧЕРКАССЫ 30.01.2014 19:02
І ці мають жінок і дітей, певно. Хай дивляться їх сусіди,одноклас ники їх діточок, і співробітники і всі-всі. ОТО позоріще!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 ЧЕРКАССЫ 30.01.2014 18:56
Цитую Григорій Черкаси:
Звісно "мирних мітенгувальникі в" треба відпустити вониж не захопили ОДА, а тільки протрощили і попалили будівлю і в будівлі, але нічого цеж "євромайданівці" вониж мирні і закидали у вікна "коктейлі молотава" не справжні і бити і арматура в їхніх руках тоже іграшкові! Маразм!

ПРОТРИ ОЧІ, ГРИША!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Лікар............ 30.01.2014 16:44
А хто ця дамочка у кофтині у синьо-білу смужку, що сидить у першому ряду навпроти трибуни? ....................................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Оксана Колісник 30.01.2014 16:21
Цитую Іван Іванович:
Про що балакать, вони просто самі себе запугують, все було видно по відіо, як ці "не винні бідолашні діти" знущались над державним майном, як трощили компьютори , меблі та вікна, що буде далі , якщо їх не зупинити? Коли прийдуть до Старікрвої , або до Одарича, то вони зовсім заговорять по іншому. Суди відбулись,хай трошки оговтаються,щоб надалі мали науку,що державне,народн е, треба берегти,а скоїв зл..чин,то відповідай,,,
Іване Івановичу, я Вам та Вашим дітям не бажаю оговтуватися в СІЗО після "масажу" міліцейськими дубцями. Скажете, що це неможливо? Але ж "від суми та від тюрми..."
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Давайте уже думать 30.01.2014 14:45
Депутатам, которі таке витворяють на сесії, потрібно приносити іграшки-погрємушки. Тоді хоч занятися буде чим., а їх ігри відповідатимуть справжньому віку, а не тому, на який вони виглядають.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 Давайте уже думать 30.01.2014 14:43
Тулуб - ....!!! Показує, що хлопати потрібно. Нагла ....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #4 румата 30.01.2014 13:40
что за люди эти депутаты? хуже бабок базарных! ну дайте вы коллеге выступить! или если тулуб в зале, то надо тупотеть и хлопать? вроде никто не знает, какой беспредел происходил и происходит ныне в городе? все эти сборища тулубюгенда.. .... слов нет!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #3 Григорій Черкаси 30.01.2014 13:07
Звісно "мирних мітенгувальникі в" треба відпустити вониж не захопили ОДА, а тільки протрощили і попалили будівлю і в будівлі, але нічого цеж "євромайданівці" вониж мирні і закидали у вікна "коктейлі молотава" не справжні і бити і арматура в їхніх руках тоже іграшкові! Маразм!