реклама

реклама

Вирішити проблеми водних ресурсів допоможуть реформи, спрямовані на збільшення відповідальності за забруднення та несанкціоноване використання води. Про це розповіла голова Черкаської організації Всеукраїнської екологічної ліги Наталія Свояк.

– Головна проблема водних ресурсів Черкаської області полягає у великій забрудненості та незначних сумах штрафів за порушення. Підприємствам, які використовують воду без дозволів СЕС, вигідніше заплатити штраф за забруднення, аніж придбати очисне обладнання. Саме тому реформування необхідне, - наголосила Наталія Свояк.

На думку експерта, вирішити проблему водних ресурсів Черкащини можна шляхом підвищення плати за водокористування та збільшення штрафів за несанкціоноване водокористування.

Про це повідомляє УНН.

реклама

Коментарі  

 
0 #8 патріот 08.04.2011 15:12
симпатична така експертка,але зовсім далека від розуміння проблеми...та нехай,такі люди теж треба, але прислухатись до них не треба.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 да так просто 08.04.2011 11:55
Цитую Олена:
Пане Бровко, а коли ліквідують водоканал і у вас прорве трубу водопроводу, або забється каналізація, ви самостійно ремонт робитемете? повідомте мене, я хочу на це подивитися))

Ирония...это была ирония. Учитесь читать между строк :-)
А Бровку +1
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Бровко 08.04.2011 11:54
Я удивляюсь тем коментам написаных Еленою. Вы что не понимаете что о ликвидации водоканала и аварийки написаны мной с иронией. Я большой противник ликвидации аварийки и поэтому пишу чтоб эти делки такими же методами не ликвидировали водоканал.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 Мойша 08.04.2011 09:21
Мне кажется что проблему эту и не только, можно решить одним способом. Ликвидирвать этот и другие органы чиновников создающих а потом решающих проблемы за счет кармана людей. 90% населения Черкасс уже не ПЬЮТ воду водоканала из крана как ВОДУ. Они ее покупают или в магазине или у машин что развозят воду, ну в крайнем случае ставят фильтры. Получается что мы платим за ТЕХНИЧЕСКУЮ воду как за питьевую. А теперь эти товарищи хотят убрать типа конкурентов, машины что развозят воду и заставить пить нас их ТЕХНИЧЕСКУЮ :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 Олена 08.04.2011 08:05
Пане Бровко, а коли ліквідують водоканал і у вас прорве трубу водопроводу, або забється каналізація, ви самостійно ремонт робитемете? повідомте мене, я хочу на це подивитися))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 Володимир Бесараб 07.04.2011 21:46
Збільшення, збільшення, .... Ну а де ж програми по зменшенню затрат? Де енергозберігаюч і технології? Якесь дивне враження складається "неначе люди подуріли". Поясніть мені не розумному: Навіщо мені чиста вода, якщо я не в змозі буду її купити? Доходи населення то не збільшуються.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 гонта 07.04.2011 20:38
Якийсь неправильний експерт. Штрафами та завищеними цінами намагається вирішити питання. Якщо хочеш пити - подивись на ціну, бажання й пропаде. Але ж без води людина не проживе, шановна. Треба мінять горе експертів і депутатів обласної ради, які на протязі трьох років не приймали ріщення про надання дозволу на спецводокористу вання Золотонішському м"ясокомбінату, та багатьом іншим підприємствам. Не допомагав вирішити це питання й Тулуб. Бо всі чекали його величності - хабара.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #1 Бровко 07.04.2011 19:45
Даю бесплатный совет ***- для того чтоб "не было проблем с водой" в г. Черкассах пускай проведут сессию горсовета и ликвидируют за одним махом руки Черкасский водоканал, так как они за одним махом руки ликвидировали аварийку, кстати в них это классно получается, короче ламать они научились, а вот проблема на счет строить, в них туговато получается с этим вопросом