реклама

реклама

Екс-очільник черкаської міліції Микола Каплій через обурення від спілкування із теперішнім начальником УМВС України в Черкаській області Володимиром Ліпандіним, вперше вирішив висловитися на своїй сторінці в соціальній мережі «Facebook».

«Я вперше висловлююсь на Facebook. Є поняття професійної етики. Я – генерал. Я телефонував нинішньому начальнику УМВС в Черкаській області генералу Ліпандіну. Запропонував зустрітися та обговорити деякі питання в його інтересах. На що він мені відповів: «Я вам свой телефон не давал!» та кинув слухавку», – гнівається пан Микола. – «Я ніколи собі такого не дозволив би! Я пам’ятаю та поважаю всіх генералів. Завжди приймав, говорив, яка б ситуація не була. Ліпандін В.В. – це невихована, непорядна особа. Його рівень є не генерал-майора. Він не дотягує навіть до майора!!!»


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+8 #8 Finch 05.02.2014 23:54
Настоящие офицеры закончились в 1918 году, их советская власть постреляла.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Служивий 05.02.2014 22:46
Виходить рівень лейтенантів та капітанів - невихованість, непорядність.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 федор принципиальный 05.02.2014 16:34
Посмотрите на м..нтовок,.....,а звания подполковники,м айоры.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #5 Щирий українець 05.02.2014 14:49
Хто ти такий, Каплій? Чого з тобою говорити? Тобі погано живеться на пенсію в 10 тисяч гривень. Подивись на себе в зеркало?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #4 Василь Миколенко 05.02.2014 13:21
Якщо Липандін опустився до того, що на замовлення банку його офіцери викрали і три доби катували орденоносця, ветерана міліції, підполковника міліції, пенсіонера, інваліда 2 групи, то про яку мораль можна говорити...
Тому і ховається не лише від журналістів, а і від колег...
Так що радійте, Миколо Васильовичу, що не встигли вимазали свою руку об його брудні руки...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+34 #3 Патріот 05.02.2014 12:35
Думаю, що незалежно від посад та звань вести себе по хамські як мінімум не етично, тим паче у такий тяжкий економіко-політичний час.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-18 #2 незнайка 05.02.2014 12:17
Ну и что? Хлеб с прилавков магазинов не пропал пенсии платят третий месяц по Крещатику не ездят Нынешнюю власть все устраивает Знаю-любая война заканчивается и только миром Эта тоже рано или поздно закончится На каких условиях-даже газета Черкасский край хоть через неделю но сообщит Спасибо придумали интернет и уже нет монополии на правду Жизнь продолжается как и спектакль-Кайдашева семья
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+44 #1 проти всіх 05.02.2014 12:04
Який президент, такі і генерали!