реклама

реклама

Сьогодні представник судового виконавця прийшов на віче до черкащан, щоб повідомити про заборону збиратися на мітинги на Соборній площі. Його зустріли вигуками «Ганьба!», навіть не вислухавши, пише сайт «Про головне».

Лише 5 лютого збіг термін двомісячної заборони, зініційованої в.о. міського голови Черкас Віктором Білоусовим. Відтак, виконком за підписом того ж таки Білоусова знову зініціював судову заборону на проведення масових зібрань з 6 лютого по 15 березня 2014 року, однак, як вказано у постанові, для Черкаської міської організації Партії регіонів, обласної спілки жінок Черкащини, Черкаської обласної спілки ветеранів та інших осіб. Присутній на віче народний депутат Леонід Даценко зацікавився, як може бути заборона для «інших осіб», коли суд має чітко встановити всіх, на кого ця заборона діє. Даценко запевнив, що він як народний обранець має повне право проводити зустрічі з виборцями там, де забажає.


Кілька сотень людей, не зважали на присутність судових виконавців та автобус з «Беркутом», який висадився біля ОДА, продовжили своє зібрання.

Згодом, неподалік від віче, судовий виконавець на вимогу нардепа таки зачитав постанову повністю, хоча ознайомитися чи взяти копію не дозволив. Серед причин, через які черкащанам забороняють мітингувати, є  загроза поширення вірусних інфекцій. Така мотивація відверто насмішила присутніх, які переконані, що надворі за температури +2 грип не має жодних шансів.

реклама

Коментарі  

 
+5 #18 Дід Трохим 10.02.2014 09:14
Я шось вобше потірявся. Якого беня Білоусов забороняє мітинги на Соборній площі, якшо вона давно передана на баланс області в ліце якогось КП Будинок рад (чи якось так). Віктор Фьодорович, ахтунг! Вас жестоко імєют в качєствє ідіота!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #17 87 09.02.2014 21:44
Цитую Васо:
Реально то что происходит - клоунада, и главный клоун Тулуб, а шут - Белоусов. ) Во мужик под старость лет попал...под раздачу. Скажите, стоило ли жизнь прожить, для того чтобы потом выступать в качестве шута горохового? :lol:

Причем до этой посады, у него была вполне приличная репутация в городе. А теперь он запомнится "ремонтом на 5 этаже и мешками с песком у входа в горисполком (кстати, как продвигается ремонт?) и страхом перед вирусами. Тотальная брехня, одним словом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #16 стабилизец 09.02.2014 21:26
Для начала почитать Кодекс законов о труде. Доступно и очень полезно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #15 yazon din alt 09.02.2014 20:10
Цитую стабилизец:
Любит публика поорать и поклубиться. А что же конкретно СДЕЛАЛ за 3 месяца майдана каждый из белоусовских критиков хотя бы для получения вовремя своей собственной зарплаты ? Покричим правильные лозунги, после чего продолжаем и брать, и давать, и молчать и терпеть в обычном порядке.

Не знаю, как ВЫ, а ЛЮДИ свою зарплату ЗАРАБАТЫВАЮТ. А если есть конкретные предложения, что ещё ЛЮДИ могут СДЕЛАТЬ - так по делу и говори ,а не корчишь из себя невесть что.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #14 yazon din alt 09.02.2014 20:08
Цитую Все покрыто мраком:
Когда, где и каким составом исполком принял такое решение? Пресс-служба молчит, на сайте горисполкома полное затишье.

А вот это - вопрос к дутапетам от гоп-позиции, которых из сотворённого ими же ПРиБЮТа под зад ногой погнали. Хай топают в исполком, требуют протокол заседания и нам потом докладывают!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #13 yazon din alt 09.02.2014 20:05
Цитую Сергій:
Цитую Скептик:
Що ви хочете від тулубівської маріонетки? :-x
Хочете якихось відповідей - задавайте відразу ляльководу, інакше Сергій Борисович лише буде шевелити губами "кумуніста" :-x

До речі цікаво було б почути прізвище того судді, який ухвалив таке рішення (а також і попереднє рішення) про заборону мирних зібрань. Місто і країна повинні знати своїх "героїв". Щоб потім оперативно можна було в Інтерпол списки подати...

Ау, господа журналисты! Это - К ВАМ вопрос!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #12 Давно уже подмечено 09.02.2014 14:41
,что в таких случаях, квазидемократ и первый казнок...д без.....нко, резко уходит в информационное подполье.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #11 Все покрыто мраком 09.02.2014 13:24
Когда, где и каким составом исполком принял такое решение? Пресс-служба молчит, на сайте горисполкома полное затишье.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 стабилизец 09.02.2014 07:58
Любит публика поорать и поклубиться. А что же конкретно СДЕЛАЛ за 3 месяца майдана каждый из белоусовских критиков хотя бы для получения вовремя своей собственной зарплаты ? Покричим правильные лозунги, после чего продолжаем и брать, и давать, и молчать и терпеть в обычном порядке.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 Сергій 09.02.2014 00:16
Цитую Скептик:
Що ви хочете від тулубівської маріонетки? :-x
Хочете якихось відповідей - задавайте відразу ляльководу, інакше Сергій Борисович лише буде шевелити губами "кумуніста" :-x

До речі цікаво було б почути прізвище того судді, який ухвалив таке рішення (а також і попереднє рішення) про заборону мирних зібрань. Місто і країна повинні знати своїх "героїв". Щоб потім оперативно можна було в Інтерпол списки подати...