реклама

реклама

Фото: zn.ua

Фото: zn.ua

Четверо черкащан зникло цієї ночі на Майдані Незалежності в Києві, де тривала зачистка силовиками. Ще один житель області – поранений. Про це кілька годин тому на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» повідомив голова Черкаської обласної організації «УДАР» Віталій Іляшенко.

За його словами, намет черкаської «Батьківщини» та «УДАРу» поки стоїть. Усі, що поблизу, згоріли.

«Намет черкаської «Батьківщини» чи не єдиний, що поблизу ФПУ (Федерації профспілок України, – ред.) лишивсь цілим! Намет черкаського «УДАРу» вистояв! У ньому перебуває голова виконкому ЧОО ПП «УДАР» та голова Корсунської районної організації ПП «УДАР», – повідомляє «новини із майданівського фронту» пан Іляшенко. – Є четверо зниклих у нас: один – із Черкас, двоє – із Сміли та один – із Жашкова. Одному хлопцеві куля влучила майже в лоб, витягли! Що буде далі – невідомо!»

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #17 Н2о 19.02.2014 16:56
не перекручивайте! ! Вы подаете инфо так,как хотите,а я совсем не то имею ввиду. Вам(или кому то иному) через месяц не понравится,как руководят,опять на барикады? Всегда будут не согласные,но есть выборы!! Кстати выборы президента признал весь мир(как это не прескорбно писать).

Цитую voleyland:
Цитую Н2о:
я не підтримую яничарів,але за захоплення державної влади ст. 109 КК


Видимо так же говорили простые немцы при Гитлере. "Уничтожение евреев, цыган, славян не поддерживаю, но елси они отказываются добровольно идти в газовую камеру, то это нарушение законов рейха"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #16 Н2о 19.02.2014 14:49
повторюсь(первы й комент забанили модеры): Я пишу под одним ником.
Цитую стабилизец:
Такое очучение, что Громадянин, он же Украинец, он же Н20 перенес 25 лет сталинских лагерей, ленинградскую блокаду, 3 голодомора и 4 войны. Других оснований жить в европе в 21 веке под лозунгом "спасибо, что живой", не имеется.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #15 voleyland 19.02.2014 13:54
Цитую Н2о:
я не підтримую яничарів,але за захоплення державної влади ст. 109 КК


Видимо так же говорили простые немцы при Гитлере. "Уничтожение евреев, цыган, славян не поддерживаю, но елси они отказываются добровольно идти в газовую камеру, то это нарушение законов рейха"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Н2о 19.02.2014 13:35
я пишу під одним ніком! я не хочу жити в "Эвропі"! Я хочу жити в Україні. Так,хочу (як і більшість українців),щоб не було корупції,достой ні зарплати та робота і т.ін.Але для цього потрібно змінювати законодавство,а не кричати на барикадах вигуки повстанської армії та махати прапорами "свободи"

"стабилизец"]Такое очучение, что Громадянин, он же Украинец, он же Н20 перенес 25 лет сталинских лагерей, ленинградскую блокаду, 3 голодомора и 4 войны. Других оснований жить в европе в 21 веке под лозунгом "спасибо, что живой", не имеется.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #13 стабилизец 19.02.2014 13:13
Такое очучение, что Громадянин, он же Украинец, он же Н20 перенес 25 лет сталинских лагерей, ленинградскую блокаду, 3 голодомора и 4 войны. Других оснований жить в европе в 21 веке под лозунгом "спасибо, что живой", не имеется.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 Н2о 19.02.2014 12:48
мені? нехай йому і Вам правоохоронні органи "дякують"...я не підтримую яничарів,але за захоплення державної влади ст. 109 КК
Цитую Нестор Іванович:
Цитую Н2о:
чомусь не зникають такі як Іляшенко...чому?


Не зникають тільти тому, щоб потім повернутися в Черкаси і тобі "подякувати" за підтримку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #11 Українець 19.02.2014 12:28
Краще б зникла назавжди трійка клоунів-ляльководів. Тих, що лідерами опозиції себе величають. Тих, що заради своїх амбіцій, заробляння політичних балів людей на смерть як овечок ведуть.А овечки то лише задля м'яса годяться, а самі то цього не розуміють. Вівця вона і є вівця.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Мефодій 19.02.2014 12:25
Цитую yszon din alt:
Цитую Н2о:
чомусь не зникають такі як Іляшенко...чому?

БОГ видит ВСЁ. И воздастся - КАЖДОМУ. Тебе - в том числе.

І як же Ваш бог допускає таке насилля вбивство, якщо так роздумувати давайте лягати спати бог сам розбереться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #9 yszon din alt 19.02.2014 11:45
Илляшенко - там, где ДОЛЖЕН сейчас быть. А что наши славне гоп-позиционэры из Бтькившины? На Мерсах искра пропала?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #8 yszon din alt 19.02.2014 11:43
Цитую Н2о:
чомусь не зникають такі як Іляшенко...чому?

БОГ видит ВСЁ. И воздастся - КАЖДОМУ. Тебе - в том числе.