реклама
Sucurity Police

реклама

Сьогодні близько трьох сотень мітингувальників спалили прапори Партії регіонів і пошматували вивіску «регіоналів» біля їхнього штабу. Фото Олександра Пшінки з події розмістив сайт Жашкова.


За словами журналістів Жашкова, спочатку мітингувальники пішли на трасу Київ-Одеса, яку заблокували працівники ДАІ, та розблокували дорогу.

Опісля вони попрямували до штабу Партії регіонів. До мітингарів вийшли голова районної ради та голова РДА, втім перемовини не були результативними.


Жашківчани вийшли на підтримку дій активістів Євромайдану, які вчора постраждали в сутичках у столиці.

 

 


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #12 yazon din alt 21.02.2014 09:29
Цитую Шахматист:
Цитую Уманский Еврей:
Это вы варвары. В нормальных странах за нападение на м..нтов, сажают ...., а за уб...йство ментов смертная казнь. А Янык с вами играется. Жашков, с начало свои ...... уберите а то на автовокзале смердит на всю Европу.

Уманский Еврей - провокатор, добивающийся, чтоб славяне возненавидели евреев со всеми последствиями. Не выйдет.

Если евреи будут себя в Украине чувствовать равноправными гражданами - что будет жрать целая толпа професситональн ых защитников прав евреев? Рази ж они такое допустят?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 yazon din alt 21.02.2014 09:20
Цитую Уманский Еврей:
Грузины боевики на майдане. Вот вам и доказательство что чужая страна прислала своих боевиков для помощи Тягнибоку, .......... Позор.

Ага. А днепропетровец Сергей Нигоян был армянский боевик? А Ринат Ахметов - татарский боевик? А ты сам - агент МОССАДа? Закрой ПРодажную пасть, морда ахтыфашистская!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Місцевий 21.02.2014 08:34
Цитую Уманский Еврей:
Грузины боевики на майдане. Вот вам и доказательство что чужая страна прислала своих боевиков для помощи Тягнибоку, .......... Позор.

Ты - урод. Первые погибшие на Майдане - безоружые армянин и белорус.
А такие как ты только и способны сидеть возле компьютера и .....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #9 Уманский Еврей 21.02.2014 02:54
Грузины боевики на майдане. Вот вам и доказательство что чужая страна прислала своих боевиков для помощи Тягнибоку, .......... Позор.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Шахматист 20.02.2014 09:35
Цитую Уманский Еврей:
Это вы варвары. В нормальных странах за нападение на м..нтов, сажают ...., а за уб...йство ментов смертная казнь. А Янык с вами играется. Жашков, с начало свои ...... уберите а то на автовокзале смердит на всю Европу.

Уманский Еврей - провокатор, добивающийся, чтоб славяне возненавидели евреев со всеми последствиями. Не выйдет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Ліки 20.02.2014 08:12
Якби в нас була нормальна країна в нас би менти не катували людей. Беркут не розстрілював митингувальникі в. Офіцери не створювали зондеркоманди з бандитів. Донецькі не віджимали бізнес у інших. Московський патріархат не був би кращий за Київський. А партія, яка все це організувала і захищає - була б заборонена як фашистська. Тому сьогодні ми бачимо наслідки а не причину.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 стабилизец 20.02.2014 07:51
Цитую Уманский Еврей:
Это вы варвары. В нормальных странах за нападение на м..нтов, сажают ...., а за уб...йство ментов смертная казнь. А Янык с вами играется. Жашков, с начало свои ...... уберите а то на автовокзале смердит на всю Европу.

Дык то на М..НТОВ, то бишь адекватную политкорректную полицию, нельзя нападать, а на сборище ..... в форме - почему бы и нет . После событий 30 ноября назад дороги нет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #5 Уманский Еврей 20.02.2014 02:30
Это вы варвары. В нормальных странах за нападение на м..нтов, сажают ...., а за уб...йство ментов смертная казнь. А Янык с вами играется. Жашков, с начало свои ...... уберите а то на автовокзале смердит на всю Европу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 Loki 19.02.2014 22:55
Варвары! Треба було по старій козацькій традиції на онучі порвать! ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 voleyland 19.02.2014 21:03
Эту партию надо запретить