реклама
Sucurity Police

реклама

Фотокореспондент «Вечірніх Черкас» Ігор Єфімов, що був жорстоко побитий правоохоронцями під час зачистки блок-посту активістів на черкаській дамбі, був на місці подій у жовтому жилеті «преса», із бейджем і фотокамерою. Проте розпізнавальні знаки, очевидно, лише більше роздратували спецпризначенців.


Ігор перебував на дамбі як фотожурналіст, виконував редакційне завдання, пише видання «Вечірні Черкаси».

- Я йшов уздовж дамби у жилеті «Преса», із бейджем і фотокамерою. У цей час із свого автобуса почали вискакувати міліціонери і бігти до блок-посту. Вони всі бігли повз мене і били мене. Я упав, кричав їм, що я журналіст. Вони це чули, і перепитавши: «Так ти преса?», били ще дужче, - розповів Ігор Єфімов.

Нині фотожурналіст перебуває у третій міській лікарні. У нього серйозне ушкодження голови.

реклама

Коментарі  

 
-3 #14 черкасщанин 21.02.2014 12:14
Цитую Smart:
Журналист стало имя нарицательное. Это люди, от которых зависит как массы людей воспримут информацию. Озлобленность и исходит от того, что искажается и перекручивается информация. Вы сами создали эту ситуацию. Это общая ситуация по стране, прессу начинают ненавидеть больше т...тушек, причем все. Майдановцам не нравится Интер. Есть 5-й канал, который конкретно зомбируют публику еще с времен помаранчевой революции.


100%
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #13 черкасщанин 21.02.2014 12:14
ну, скажу я вам, можу зрозуміти і те, що бійці беркуту вийшли з себе, почувши, що їм до рук потрапив саме журналіст. Останні кілька місяців журналісти не менше за владу докладали зусиль до загострення ситуації, розпалювали ворожнечу. Чого варті коментарі при демонстрації відео: "наші", "чужі"... Навіщо так робити? Вони повинні об’єктивно подавати ситуацію. тому дивився відеотрансляції телеканалів, які не коментувалися. Все це варто було побачити на власні очі і мати власну, незаангажовану думку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #12 Воля 21.02.2014 10:47
писал бы правду, получил бы меньше
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Шпак 21.02.2014 10:41
Нагадаю smartу, що журналіста Інтера в Черкасах теж побили свині, що звуться беркутами, під час сутички з автомайданом. Упирів-беркутів усіх треба піддати люстрації, як і міліцію, прокуратуру і суди, і цю організацію, що називається службою безпеки України.
На сьогодні треба вимагати від того клоуна, що вчора оголосив "міліція з народом", щоб доблесна черкаська міліція, що брехливо обіцяла захищати громадян, поставила цілодобові пости на дорогах для чергування разом з активістами і забезпечувала захист їх від "невідомих" беркутів і тітушні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #10 попутав 21.02.2014 10:22
Цитую Smart:
Журналист стало имя нарицательное. Это люди, от которых зависит как массы людей воспримут информацию. Озлобленность и исходит от того, что искажается и перекручивается информация. Вы сами создали эту ситуацию. Это общая ситуация по стране, прессу начинают ненавидеть больше т...тушек, причем все. Майдановцам не нравится Интер. Есть 5-й канал, который конкретно зомбируют публику еще с времен помаранчевой революции.


прошу не плутати "смарт" і "смерд"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #9 Ковпак 21.02.2014 09:20
журналізда мало били. до речі, Черкасець, не секрет, що на наркоті сидять якраз майд...ни. погугли і знайдеш інфу
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 voleyland 21.02.2014 09:00
Цитую Smart:
Журналист стало имя нарицательное. Это люди, от которых зависит как массы людей воспримут информацию. Озлобленность и исходит от того, что искажается и перекручивается информация. Вы сами создали эту ситуацию. Это общая ситуация по стране, прессу начинают ненавидеть больше т...тушек, причем все. Майдановцам не нравится Интер. Есть 5-й канал, который конкретно зомбируют публику еще с времен помаранчевой революции.


Ситуация, о которой вы говорите, создана властью. Это ваш президент погрузил самый мирный народ в мире в атмосферу взаимной ненависти и озлоблённости. То, что сегодня все СМИ необъективны, в определённом смысле правда. А чтобы узнать правду лучший способ самому пойти на Майдан и на Антимайдан. Поверьте, если бы вы так сделали и если вы разумный человек, а это видно по тому, что вы пишите грамотно и без ошибок, ваш выбор был бы таким же, как у десятков миллионов украинцев.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Борис Юхно 21.02.2014 08:26
У березні професійні свята МВС та СБУ. Найменше, що можуть зробити журналісти - повністю проігнорувати усі офіційні заходи, усі вітання, усю "джинсу" з нагоди. Жодної статті, жодної теле- радіопрограми. Ставлення як до того, у що бажано не вступити, коли весна приходить. А вона прийшла. Ігоре, тримайся!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #6 спостерігач 21.02.2014 08:14
Іващенка як провокатора до суду. Слова ГАНЬБА ТА ЗРАДНИК для нього нічого не значать. Потрібно позбавити його вислуги в органах мвс, позбавити пенсійного забезпечення його та тих хто разом з ним катує народ України. Вони завтра підуть у відставку і народ буде сплачувати ім пенсії.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #5 SuperSmart 21.02.2014 08:12
Майданівцям, кажете, не подобається інтер. При цьому мітингувальники не бьють його до смерті, не калічать, не стріляють, не садять. Кажете ЗМІ не об'єктивні? може потрібно беркуту і владі вести себе по іншому? Виходити частіше до преси, пояснювати, 10 разів, 20 разів на день свої дії. Якщо ти, звичайно не зл...чинець! Бо все інше можна пояснити. Крім зл...чинів. Крім побиття студентів 30 листопада. Крім снайперських розстрілів на вулицях столиці. Крім безкарних (зафільмованих! ) катувань. Крім ЖОДНОГО покараного силовика і, при цьому, тисяч посаджених, покалічених, вбитих, безневинних громадян!