реклама

реклама

На сторінці Фейсбук-групи ЄвромайданSOS опубліковано оновлену інформацію про загиблих з 18 лютого у силовому протистоянні правоохоронців із народом. Так зазначається, що станом на 4:30 ранку 21 лютого  ідентифіковано 73 особи загиблих. Серед них троє – жителі Черкаської області. Водночас інтернет-видання «Лівий берег», яке дає розгорнуту інформацію про жертв силовиків, підтверджує по двох чоловіках їх черкаську прописку, а по третьому зазначає, що насправді він походить з Харкова, а не з Тального, як йдеться у списку Євромайдану.

Юрій Пасхалін з Черкас (фото LB.ua)

Юрій Пасхалін з Черкас (фото LB.ua)

У протистояннях у столиці загинув житель Черкас Юрій Пасхалін, 1984-го року народження. За інформацією «Лівого берегу» він загинув від ТРЬОХ!!!! вогнепальних поранень.

Також помер Віталій Смолінський з Фурманівки Уманського району, який жив і працював у Києві. У нього залишились двоє маленьких дітей.

За інформацією ЄвромайданSOS жителем Тального Черкаської області є і загиблий 47-річний Юрій Паращук. Однак «Лівий берег» зазначає, що Юрій був «свободівцем» з Харкова. Отримав кульове поранення у потилицю під час відступу силовиків з барикад на вулиці Інституцькій 20 лютого.

Тим часом повна ідентифікація тіл усіх загиблих у столиці триває…

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #12 pro 22.02.2014 02:31
Garant konstitucii des 100 km pered jerevanom!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 pro 22.02.2014 02:10
Garant konstytucii letyt v napriamku TBILISI!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 pro 22.02.2014 02:03
Janukovych proletiv sochi ide na Gruziu
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 pro 22.02.2014 01:58
janukovych bizhit/letyt v napriamku sochi. zaraz des 100 km pered sochi. Nomer rejsu AOJ92C. Dyvys Fligtradar24.com. Zaraz je 01:00!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Вікторія 21.02.2014 20:47
Юрій Паращук справді з Тального. Завтра ховатимуть
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 С....... 21.02.2014 15:39
Впервые после 1943 года Православную столицу всея Руси Киев захватили армии уна-унсо , упа , правый сектор , "свобода" .Все эти армии относятся к Католическим союзникам немцев и поляков и всего анти Православного мира .И все их боевые действия в дни Олимпиады в России говорят об их намерениях .Идет прямая агрессия реваншистов(1939)австрия-венгерской империи против Украинского и Русского народа .Всех кто против них они называют "титушками" и не впусвают в Киев. Со стороны запада Львова,Волыни,Л уцка,Тернополя..беспрепятственн о проезжают сторонники "тритушек" которые тоже спонсируются.Проведен психологический тренинг "хороших" против "плохих",которая плавно перерастет в Межнациональную войну ,так было везде где империалисты хотят видеть свои интересы .Это хорошо спланированная военная акция не против олигархов януковичей и депутатов-бандитов , а против целостности нашей страны .Возврат к конституции 2004 года не чего не решит,мы это уже проходили.Свадьба в малиновке продолжается на жаль .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #6 Сеня Рудик 21.02.2014 13:34
Світла пам"ять героям! Слава їм на віки!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #5 федор принципиальный 21.02.2014 12:59
Кто и когда ответит за убиенных,смерть за смерть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #4 Олена 21.02.2014 10:37
Земля пухом справжнім Героям! :cry: :cry: :cry: А ті, хто вчинив цей злочин, - нехай горять в пеклі!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Козак 21.02.2014 10:36
ГЕРОЯМ СЛАВА!!!ВІЧНА ПАМ"ЯТЬ!!!МИ ,ЧЕРКАСЦІ,(ПІСЛ Я ВСЬОГО)МАЄМО ПОСТАВИТИ ПАМ"ЯТНИК ЗАГИБЛИМ,ЗАКАТО ВАНИМ,СКАЛІЧЕНИ М ГЕРОЯМ АНТИКРІМІНАЛЬНО Ї,ВИЗВОЛЬНОЇ ВІЙНИ ЗА УКРАІНУ.(але це потім,зараз,хто має інфу,як допомогти родині з похованням?).