реклама

реклама

Саморозпуском закінчилося тільки що засідання депутатської фракції Партії регіонів у Черкаській міській раді. Одноголосно регіонали підтримали свій вихід з партії та депутатської фракції. Це засвідчує протокол засідання, який є у розпорядженні «Прочерку».

Причинами свого рішення уже колишні регіонали називають різку незгоду із керівництвом партії та країни, яке «обрало силовий насильницький варіант розв'язання громадянських протестів в Україні». При цьому депутати наголошують, що визнають лише зобов'язання перед своїми виборцями - жителями міста Черкас.

prottt

Протокол про саморозпуск фракції ПР у міськраді підписав її керівник Ігор Мельников та усі присутні на засіданні депутати. З відсутнім у Черкасах Віталієм Дядченком рішення узгодили по телефону.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #54 Максим Жидолов 24.02.2014 09:53
Цитую Мирослава:
Цитую Максим Жидолов:
А що про Едічку Івакіна нічого нечути? Це ж генерал його величності Тюлюба! Цей ....... відповідав за всі призначення банди на посади, та за всі побори з області! Він вже в Монако чи в Холодному Яру? А хлопці...?

Толя Бондаренко повинен знати, де шукати Івакіна. Вони були близькі друзі по виконанню Тулубівських сценаріїв.

Цікаво оприлюднити роздруківку дзвінків Толіка, Едіка та їхнього шефа Борисича!!! Списки в студію!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #53 Мирослава 24.02.2014 01:14
Цитую Максим Жидолов:
А що про Едічку Івакіна нічого нечути? Це ж генерал його величності Тюлюба! Цей ....... відповідав за всі призначення банди на посади, та за всі побори з області! Він вже в Монако чи в Холодному Яру? А хлопці...?

Толя Бондаренко повинен знати, де шукати Івакіна. Вони були близькі друзі по виконанню Тулубівських сценаріїв.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #52 Максим Жидолов 23.02.2014 22:21
А що про Едічку Івакіна нічого нечути? Це ж генерал його величності Тюлюба! Цей ....... відповідав за всі призначення банди на посади, та за всі побори з області! Він вже в Монако чи в Холодному Яру? А хлопці...?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #51 Stalker 23.02.2014 21:55
Ти ба, меля перший ........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #50 Костя 23.02.2014 16:50
Цитую Тест:
І шо, навіть Віталька Адідас, він же Дятченко, який що 10 років тому собі віджимав собі бізнеси і був правою рукоб Тулуба також погодив??? Тепер чекаємо його та його однопартійців в нових фракціях!


У фракції імені Радуцького. Саша вже формує нову фракцію з числа вже екс-регіоналів
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #49 Тест 23.02.2014 16:02
І шо, навіть Віталька Адідас, він же Дятченко, який що 10 років тому собі віджимав собі бізнеси і був правою рукоб Тулуба також погодив??? Тепер чекаємо його та його однопартійців в нових фракціях!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #48 проф. плейшнер 23.02.2014 14:10
Цитую Сергій Шамара:
Ще тиждень тому це рішення можна було б думати, чи поважати.

А зараз це - просто намагання зберегти рештки політичного авторитету.

Не дай Боже, повернеться або з*явиться новий диктатор, вся ця "група" напише новий протокол, де зазначить, що підписала попередній "під тиском нацистів, терористів, бойовиків" тощо.


Так, це вони займалися репресіями і переслідуванням и, то це вже їм не допоможе
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #47 Сергій Шамара 23.02.2014 13:44
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #46 Правдоруб 23.02.2014 13:04
Якщо міліція з народом то може час згадати про бийжидівських провокаторів та гопників з білого лотосу та почати вже спілкування у слідчих кабінетах з березою, мелєю та з тими, хто у погонах стоячи поруч з цими бандюками прикривав іх?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #45 Goga 23.02.2014 12:10
Читаю и обалдеваю. Меля и его быки резко стали противниками насилия. :lol: :lol: :lol: С его-то биографией. ........................................
Сейчас, говорят, в горисполкоме представители правого сектора окапываются. Причем приезжие. Надо-бы парням подсказать список местных дарований от ПРосвкой братвы.