реклама

реклама

plpl3 Кандидатури можливого голови Черкаської обласної державної адміністрації було обговорено учора на засіданні Черкаської обласної народної ради.

Як інформує прес-служба обласної «Батьківщини», одноголосно народна рада запропонувала призначити губернатором Анатолія Бондаренка.

Що цікаво, на опозиційному сайті «Дзвін» проводиться онлайн-голосування серед черкащан щодо того, хто має очолити нову народну владу на Черкащині. І за ним лідером народних симпатій (проголосувало майже дві тисячі черкащан) є координатор черкаського Автомайдану Руслан Зоря – 15 % голосів. Також люди підтримують колишнього мера Черкас Сергія Одарича (11%) та депутата обласної ради Наталію Старікову (10%). Анатолія Бондаренка бачать керівником нової влади на Черкащині лише 6%.

Сам голова обласної «Батьківщини» запевнив, що ні за які посади не бореться, однак «готовий тимчасово очолити Черкаську обласну державну адміністрацію до виведення суспільно-політичної ситуації з кризи».

реклама

Коментарі  

 
+1 #11 О.ЧУПРИНА 06.03.2014 22:49
Прес-служба обласної "Батьківщини" надала "ПРОЧЕРКУ" недостовірну інформацію.Як член народної ради я був присутній на згаданому засіданні та за кандидатуру Анатолія Бондаренка не голосував.Прошу надрукувати оригінальний протокол засідання та спростувати недостовірну інформацію.Нагадую про існування статті 366 Кримінального кодексу України "Службове підроблення".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 Кабул 02.03.2014 01:15
Які ще тупі ідеї в Києві вирують? Давайте на керівні посади ОДА призначимо ще Ботнара, Булатецького, Майбороду, Мелю та Карася. Тоді кацапи точно сюди не сунуться, а почекають, коли ми самі усе знищимо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 ГРЕСЬ 02.03.2014 00:52
Адекватна,поряд очна,розумна людина добре подумає чи варто зараз, в такі відповідальні часи, пертись до влади, розуміючи- відповідальніст ь занадто велика, одна особа(чи політична сила)нічого не вирішить. А БЕТМЕН-БОНДаренКо- готовий, бо йому наплювати ,що буде завтра, цей тарган до всього пристосується- гнати в шию цього ГОЛОХВАСА!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 Нестор Іванович 01.03.2014 23:54
Не найкраща ідея.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Микола 01.03.2014 22:21
Спочатку служив Черевку, потім Тулубу, розвалюючи опозицію. Тепер вони будуть служити йому. Капець, коли вже сидіти буде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #6 Ми 01.03.2014 20:49
бондарен-ку ГАНЬДЬБА!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 Совесть есть? 01.03.2014 20:35
какой нак Бондаренко?!

Он был членом виконкому, много помог городу?!

да и только ленивый не разобрался, что Бондаренко и Даценко при поддержке Тулуба работали и работают
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 комент 01.03.2014 17:45
о,Боже!!! Тулубові прихвостні рвуться до влади! це наче Саша-белий.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 народ 01.03.2014 17:17
А как же этот добродетель обойдется без консультаций хероя Украины Тулуба? Не будет же четких указаний.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #2 Шо 01.03.2014 15:44
Приплыли. Этот список кандидатур можно воспринять как способ расшатать и дестабилизирова ть ситуацию уже и в Черкасской области. На мой взгляд, из перечисленных, наиболее адекватные кандидатуры - Старикова и Одарич (опыт управления, уровень компетенции).