реклама

реклама

 Народний депутат України Геннадій Москаль на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» оприлюднив перелік спецпідрозділів «Беркут», які були відряджені до Києва з областей України та брали участь у зачистці Євромайдану, починаючи з 30 листопада 2013 року до 23 січня 2014 року. Цю інформації Геннадій Геннадійович отримав у відповідь на своє депутатське звернення від Міністерства внутрішніх справ.


Згідно з відповіддю міністерства, спецпідрозділи з Черкаської області «для надання допомоги ГУМВС України в місті Києві в забезпеченні охорони громадського порядку» було передислоковано з 24 листопада 2013 року.

Для забезпечення охорони громадського порядку на вул. Хрещатик, Майдані Незалежності та прилеглих до них вулиць підрозділи міліції особливого призначення «Беркут» із Черкаської області залучалися також 11 грудня 2013 року.

Були черкаські «беркутівці» і з 19 до 23 січня 2014 року на вул. Грушевського біля стадіону «Динамо» ім. В. Лобановського.

Дані про участь спецпідрозділів «Беркут» у період з 19 по 22 лютого 2014 року Геннадій Москаль обіцяє повідомити додатково.

реклама

Коментарі  

 
-1 #13 Нестор Іванович 03.03.2014 23:57
Цитую путин:
Слава черкасскому Беркуту.Ребята молодци.Слава и честь бойцам!!!Позор януковичу за предательство.


Путін поцілуй у... мого кота, він якраз нещодавно погепав.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 Молодцы 03.03.2014 22:39
Блаженны миротворцы, ибо они будут наречены сынами Божиими
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 федор принципиальный 03.03.2014 22:27
Цитую путин:
Слава черкасскому Беркуту.Ребята молодци.Слава и честь бойцам!!!Позор януковичу за предательство.

"Слава" за то,положили молодых ребят,вооруженн ых черенками от лопат.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Marta 03.03.2014 18:48
Цитую путин:
Слава черкасскому Беркуту.Ребята молодци.Слава и честь бойцам!!!Позор януковичу за предательство.

.. .. . ....,.... .. .....!(прокоректован о самостійно,пожа ліла вуха модератора).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Юстиція 03.03.2014 18:29
Кузя в тік у Ростов
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-21 #8 Мені не байдуже 03.03.2014 18:23
Треба і нам стати на захист нашого беркуту, як то зробив весь південно-східний регіон! Беркут - ГЕРОЇ! ВВшники - ГЕРОЇ! Жертви Майдану - ГЕРОЇ!!!
САМОЗВАНЦЯМ в так називаємому уряді ГАНЬБА!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-25 #7 путин 03.03.2014 17:38
Слава черкасскому Беркуту.Ребята молодци.Слава и честь бойцам!!!Позор януковичу за предательство.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #6 Marta 03.03.2014 14:28
У них позачергова!!!! переатестація........Почитали Маяковского"Что такое хорошо и что такое плохо",перечитали присягу (в розділі,кому присягали),можл иво навіть показали фото народу...і що далі??????????????????????????????????????????????????(я не експерт,але саме так то уявляю).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #5 вован 03.03.2014 14:12
Судить каждого по заслугам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+34 #4 Лариса 03.03.2014 13:44
Відомо стало від Москаля, а чому мовчить Бойко Л.Л.?Чому до цього часу не заарештлані командир Беркуту, заст. нач. УМВС начальник громадськох безпеки??? Бойко, пора на пенсію!!!!