реклама
Sucurity Police

реклама

Депутатська група «Партія вільних демократів» не буде голосувати на завтрашньому засіданні сесії Черкаської міської ради за кандидата на посаду секретаря міської ради від «Батьківщини» Миколу Добровольського. Про це повідомив голова депутатської групи Олег Ліходькін.

«Вільні демократи» відкликають свої підписи під висуванням Добровольського на посаду. Таке рішення вони ухвалили після появи в інтернеті аудіозапису сепаратних переговорів «Батьківщини» та екс-регіоналів.

Прочитавши публічне трактування депутатом від «Батьківщини» Миколою Добровольським переговорів, «вільні демократи» зробили такі висновки:

«1. Переговори дійсно були, а запис справжній.

2. Відставка Білоусова була фарсом, розіграним «Батьківщиною» і частиною групи «Черкащани». Завданням було завалити голосування по Білоусову і протягнути «шахматку», де «Тогда договаривались, шахматку разложили, вам то, вам то, вам то...» Але громадськість завадила цьому сценарію.

3. Ніякого зміщення з керівних посад не планується і не планувалось. Тобто має залишитись практично так, як є...

4. Участь у публічних переговорах на Народній раді є нічим іншим, як ширмою перед громадськістю, щоб пристосувати свої плани по входженню у владу до революційних реалій...», – підсумував Олег Ліходькін у «Фейсбуці».

Як відомо, під час переговорів з «регіоналами» депутат від «Батьківщини» Роман Діскант назвав депутатів з групи «Партія Вільних демократів» «політичними трупами», а також жорстко розкритикував роботу екс-мера Черкас, лідера Партії вільних демократів Сергія Одарича.

За кілька годин до відкликання «вільними демократами» своїх підписів, Роман Діскант повідомляв журналістам, що «Батьківщина» має 30 підписів на підтримку кандидатури Добровольського.

реклама

Коментарі  

 
0 #13 анонім 06.03.2014 08:13
ви порушуете закон про доступ до публічної інформації хто вам дав на це право перечитайте всі коментарі підлі ви люди
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 анонім 06.03.2014 08:10
дуже прикро коли під час святкування 200 річчя шевченка на черкащині на трасі черкаси канів іде зачистка лісу молодого ця траса була сама зелена розпинають україну злії сили розкрадають і не ма управи нашу мову соловьїну позабути хочють війско славне українське прожени ту багнду бо немає сили вже її терпіти
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 1 05.03.2014 19:18
Вільні демократи це гнійник на тілі Черкас.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Форум розвитку Черкащини 05.03.2014 18:27
Цитую Паша:
Треба було тоді не домовлятися Бондаренку з Тулубом і було б зараз усе добре.

Не було-б.
Не треба було із самого початку "керування" Тулуба вступати з ним в змову по розкраданню міста. Оці його мегапроекті по реконструкції Хрещатика - чи вже забули?! Чомусь три роки Одарич не помічав "Геройської постаті", і аж раптом "прозрів". Щось не поділили, або "герой" зажадав надто великий "шматок" за "кришу"...
Тепер, звісно, Одарич буде пнутися зі шкіри, аби корчити з себе "першу" жертву боротьби з бандитською владою.
Я кажу "Одарич", але, звичайно, це вся його "команда" божевільних демократів. Єдине, що сьогодні може врятувати наше місто - люстрація. Особливо це стосується таких як Беззубенко (та йому подібним). Вони мають вилітати з міськради та виконкому зі швидкістю "пострілу".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #9 Служба безпеки 05.03.2014 18:03
Цитую Васо:
Все, гаплык Дисканту. Пусть дальше водочкой торгует в своем магазинчике (до поры до времени).

Таке гімно не тоне, бо ім`я йому - Батьківщина!! :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Костя 05.03.2014 18:01
Цитую Фотограф:
Не пропала Украины ни слава, ни воля,
Вновь нам, братья молодые, улыбнется доля.
Сгинут наши вороженьки утренней росою.
Править сами будем, братья, мы своей страною.

За свободу – не жалея ни души, ни тела, –
Встанет гордо перед миром род казацкий смелый.

Встанем, братья, все за волю – от Сяна до Дона,
Никому не покоримся в нашем общем доме.
Днепр-старик еще взликует вместе с Черным морем,
Счастье нашей Украины здесь доспеет вскоре.

За свободу – не жалея ни души, ни тела, –
Встанет гордо перед миром род казацкий смелый.

Страсть и удаль, труд усердный вложим в наше дело,
Чтобы наша Украина в полный голос пела.
Разлетится за Карпаты, по степям пройдется
Наша песня, наша слава в мире разольется.

За свободу – не жалея ни души, ни тела, –
Встанет гордо перед миром род казацкий смелый

МАМАЛИГА, ТИ в УДАРІ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Паша 2 05.03.2014 17:26
Цитую Паша:
А все почалося рік тому з незаконної відставки Одарича...
Треба було тоді не домовлятися Бондаренку з Тулубом і було б зараз усе добре.

Як це незаконної відставки Одарича? Вже всі суди постановили, що Одарича зняли законно. І сам він це визнав, коли звернувся до Верховної Ради про призначення нових виборів
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Паша 05.03.2014 17:13
А все почалося рік тому з незаконної відставки Одарича...
Треба було тоді не домовлятися Бондаренку з Тулубом і було б зараз усе добре.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #5 Михайло 05.03.2014 17:06
Який Микола Добровольський? Його "господарювання" в селі Писарівка Лисянського району, привело до тотальний дерибану сільгосптоварис тва: сільгосптехніка пішла на металобрухт,зер нові засіяв на землях пайовиків господарства,зі брав урожай і "став на лижі"! Залишивши пайовиків з пустими коморами, а це не багато, не мало 2 млн грн.Кидок був класичним! А хто в цей час був головою Лисянської райдержадмініст рації? Ви не повірите! Анатолій Бондаренко! Несостоявшийся губернатор.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 радік-заградік 05.03.2014 16:59
вілні демократи - така ж опозиція як і радуцький. не знущайтеся із міста. одні крадії міняються на інших. дайте вже місту нових облич! люстрація - головний принцип (ані ПР, ані ВД). НОВИХ!