реклама

реклама

50 українських військових на чолі з уманчанином полковником Юрієм Мамчуром у Бельбеку прийшли без зброї на аеродром з вимогою пустити їх на позиції. Росіяни зустріли їх пострілами в повітря, але потім почалися переговори, пише «Вечірня Умань».

Командир відмовився здати частину військової технічної авіації у Бельбеку військовим без опізнавальних знаків, а полковник Юрій Мамчур вирішив, що частина українців зі зброєю залишається чатувати в гарнізоні, а частина – йде на аеродром.

Коли колона підійшла до входу на аеродром разом із пресою, якої в Криму зараз багато з усього світу, російські солдати почали стріляти в повітря. Потім вийшов їхній командир і провів переговори з Юрієм Мамчуром.

Уманчанин вимагав, щоб українським військовим дозволили зайняти свої робочі позиції, і запропонував спільно нести охорону військових складів на території аеродрому.

Росіяни погодилися частково – дозволи вивести на позиції технічний наряд, близько 10 осіб. Мамчур зідзвонився з командиром російського загону і вимагав виконання решти вимог. На що росіяни відповіли, що командування не дає наказу про відступ.

До служби в Криму Юрій Мамчур проживав у селі Родниківка. І проходив військову службу на Уманщині.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #10 Алексей 18.03.2014 09:51
Уманчане гордятся. Слава герою. У него есть ....в отличии от россиян которые перес...ли не слабо от того что воевать придётся.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Oculus Rift 08.03.2014 20:05
А вот что было в гарнизоне после шоу.
www.youtube.com/watch?v=kf3tiNK8DlA
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 стійкий націоналіст 07.03.2014 06:42
Цитую Історія:
Бойовий Прапор закріплюється за військовою частиною на весь час незалежно від зміни її найменування і номера. З 1941 року.

Ви шановний "не у теме" у 2004 роцi всi прапори радяньского союзу
були вiдданi до архиву
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 Oculus Rift 06.03.2014 20:32
Вы будете стрелять по советсткому знамени? Мы идем под советским знаменем!!! Америка с нами!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Історія 06.03.2014 19:08
Бойовий Прапор закріплюється за військовою частиною на весь час незалежно від зміни її найменування і номера. З 1941 року.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #5 стійкий націоналіст 06.03.2014 13:02
а шо вони спiвали та ще роciйскою мовою?ви чули?
а як почалася стрілянина всі поховалися у канавах і тільки 2-3 голоси заспівало гімн
вмирати під червоним прапором-це вже занадто
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #4 стійкий націоналіст 06.03.2014 06:26
полковник Мамчур повів своїх підлеглих на аеродром під національним жовто-блакитним прапором і червоним прапором 62 -го винищувального авіаційного полку імені 50 -річчя ВЛКСМ.
Ходити зараз під цим прапором зовсім недоречно , якщо ми згадаємо яку владу в Києві Мамчур захищає настільки невластивим для військових способом , як мирна демонстрація
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #3 Нестор Іванович 06.03.2014 00:01
Слав героям !!! А наші .... вожді портфелі ділять. ....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #2 1 05.03.2014 23:49
ГЕРОЯМ СЛАВА! І СЛАВА ЙОМУ ТА УСІЙ ЙОГО РІДНІ. ОСОБЛИВО БАТЬКАМ, ЩО ВИХОВАЛИ ТАКОГО СИНА!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #1 СЕРЖ 05.03.2014 21:28
МУЖИК!