реклама

реклама

Сьогодні представники громадськості у Свято-Троїцькому соборі обговорювали кандидатуру на призначення голови Черкаської обласної державної адміністрації. Опісля делегація відбула до Києві, щоб донести думку громадськості до центральної влади. Про це «Прочерку» повідомив митрополит Черкаський і Чигиринський УПЦ КП Іоан.

– Зараз ми в Кабміні очікуємо прийому. Тут також голова обласної ради Валентина Коваленко, нардеп Леонід Даценко тощо. Хочемо донести думку громадськості, яка на засіданні Черкаської обласної народної ради затвердила кандидатуру очільника обласної «Батьківщини» Анатолія Бондаренка на посаду голови облдержадміністрації. Якщо буде відмовлено щодо його призначення, то ми б хотіли почути аргументацію. До Києва поїхали за ініціативи Юрія Ткаченка. Запропонувала його кандидатуру партія «УДАР». Він насправді не претендує на посаду губернатора, а відмовляється від неї на користь Анатолія Бондаренка, – зазначив владика Іоан.

За його словами, черкаській громаді важливо не допустити призначення на посаду керівника області одіозних і суперечливих постатей.

– Ми чули від громади за кандидатуру нардепа Валентина Ничипоренка, за кандидатуру нинішнього заступника голови ОДА Сергія Тулуба. Проте таких осіб громада сказала, що не сприйме і нам непотрібні ще одні протистояння, – сказав владика Іоан.

До обговорення кандидатур у Києві черкаська делегація ще не приступала. Очевидно, що ім’я нового керівника області не буде відоме завтра.

Кабміном «УДАРу» також поставлена задача до наступного тижня визначитися зі своїм претендентом на посаду губернатора.

реклама

Коментарі  

 
+3 #35 Даша 07.03.2014 22:16
Бондаренко А.В :" ...и я понимаю, что я пролетаю.."
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #34 ЖАХ 07.03.2014 22:14
Який нахер Толя, Ви що,з глузду з"їхали, Ткаченко Юра на користь Бондаренка - неправда,що тільки не вигадають нелюди-держиморди
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #33 Вже 07.03.2014 14:37
Цитую моя позиція:
Нечипоренко був би нормальним. Він грамотний, досвідчений і не шахрай!

Він грамотний, досвідчений шахрай!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #32 ольга 07.03.2014 12:48
Очень много суеты, очень часто бесполезной, а иногда провакационной
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #31 моя позиція 07.03.2014 12:39
Нечипоренко був би нормальним. Він грамотний, досвідчений і не шахрай!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #30 Фотограф 07.03.2014 12:27
Цитую Oculus Rift:
Олигархи только выиграли от «революции». В дополнение к активам они получили политические рычаги влияния. Нынешняя власть дала им на откуп самые большие и богатые области страны, назначая их губернаторами, а фактически делая их полноправными хозяевами.

Может Вы уважаемый поедете губернатором в Донецк?? и сможете там взять ситуацию по контроль???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #29 Михайло 07.03.2014 12:18
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую Marta:
Я знаю кого хочу губернатором на Черкащину,А.С.Гриценко,правил ьний мужик,але чи він хоче?????

Пропозиція дуже слушна!

Який дурень на три - чотири місяці прийде в губери! Після перемоги Петра Порошенка губернатор буде новий! До речі, Анатолій Гриценко в команді Петра Порошенка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #28 123 07.03.2014 12:09
А хто насправді питав громаду? Зібралась купка людей і обрала Бондаренка незважаючи на те, що його майже ніхто на Черкащині не поважає.І ця купка людей їде до Києва проштовхувати свою, повторюю, свою кандидатуру! Який СОРОМ!

Підтримую Марту, щодо Гриценка!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #27 О.ЧУПРИНА 07.03.2014 11:08
Цитую Marta:
Я знаю кого хочу губернатором на Черкащину,А.С.Гриценко,правил ьний мужик,але чи він хоче?????

Пропозиція дуже слушна!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #26 Микола 07.03.2014 11:01
Сразу вспоминаешь писателей Ильфа и Петрова, которые в «Двенадцати стульях» устами обаятельного проходимца отца Федора спрашивают такого же искателя приключений, «гиганта мысли и отца русской демократии» Кису Воробьянинова: «А может, батюшка, вы партейный?»