реклама

реклама

Cніжана Лисенко безумовний авторитет серед журналістів при попередній обласній владі. Чи впишеться вона зі своєю коректністю та професійністю у нову владну команду ?

Cніжана Лисенко безумовний авторитет серед журналістів при попередній обласній владі. Чи впишеться вона зі своєю коректністю та професійністю у нову владну команду ?

Голова облдержадміністрації Сергій Тулуб після багатомісячних пошуків, здається визначився з кандидатурою керівника новоствореного обласного інформаційного управління. У понеділок, 18 квітня, апарату ОДА було представлено Сніжану Лисенко як в.о. начальника обласного Управління інформаційної політики та зв’язків із засобами масової інформації.

Сніжана Василівна тривалий час очолювала прес-службу попереднього губернатора Олександра Черевка.

Після ліквідації Головного управління внутрішньої політики, очолюваного сумновідомою Валентиною Гуляницькою, в облдержадміністрації було утворено управління інформаційної політики та управління з питань регіональної політики. Про необхідність утворення спеціалізованого інформаційного управління голова облдержадміністрації Сергій Тулуб заявляв ще на початку 2011 року.

реклама

Коментарі  

 
-2 #18 Прохожий 24.04.2011 15:30
Кадры все-таки решают все. Я не про героиню публикации, не знаю кто она такая, ничего сказать не могу. Я эту фразу вспомнил применительно к "Новой добе". Вот ушел Томиленко, газета осталась визуально прежней - таже картинка. Но если почитать, то газета уже другая - Хуже, примитивнее. Казалось бы и коллектив тот же и пишут про что-то, но "руки"редактора не чувствуется. Жаль, газета была, несмотря на провладность, хорошей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #17 социолог коллеге 21.04.2011 20:01
В моем предыдущем комменте есть ошибка Надо читать "У пиарщиков Одарича на протяжении последних лет, задача эти мифы СОЗДАВАТЬ" (а не развенчивать)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #16 социолог коллеге 21.04.2011 11:57
Это вы, и с вами процентов пять, могут понять, где пиар, а где работа. А 90 процентов в такие вещи не вникают. Чем грамотнее построен пиар, тем лучше рейтинг узнаваэмости и доверия , а значит результат на выборах. у нас вся политика состоит из мифов. Их не очень сложно создавать. вы это знаете, но сложно развенчивать. У пиарщиков Одарича на протяжении последних лет, задача эти мифы развенчивать. А вот Тулубу из-за тупой информ. политики в последние годы, как раз необходимо срочно и грамотно эти "мифы" развенчивать. Как вы думаете,нашел ли он для этой задачи исполнителя, коллега?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #15 Колега 21.04.2011 10:08
Цитую социолог:
Дело не в человеке, а в информационной политике, в которой Снежана как большинство из нас в ядерной физике. Вообщем Тулубу Одарича в информационной политике ни за что не догнать.

Ха-ха-ха! Одарич тільки й робить, що піариться, що не робить йому честі серед розумних людей. І ні***. не робить. А інформаційна політика полягає зовсім не в цьому. Це називається ***, а не інформаційна політика :)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #14 социолог 21.04.2011 09:33
навколо чого об"єднати? Іяких журналістів? Політику визначають власники і самодостані незалежні журналісти, ау них зі Сніжаною рівень різний.А створити
атмосферу"Загляніть начашку кофе" для тих, кому зарплату затримують, так це не інформаційна політика. Цевзагалі не політика
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #13 Глядач 20.04.2011 22:02
Сніжана одна з небагатьох працівників ОДА, яка зможе знову об'єднати журналістів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #12 социолог 20.04.2011 20:38
Дело не в человеке, а в информационной политике, в которой Снежана как большинство из нас в ядерной физике. Вообщем Тулубу Одарича в информационной политике ни за что не догнать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #11 Arsen 20.04.2011 16:59
Сніжана - як мінімум не блюдолиз і хороша людина.Інша річ - що вона забула у владі "біло-блакитних"? Але у будь-якому випадку,добре. Значно гірше було б, якби інформуправлінн я очолив черговий кадр, відловлений губернатором серед знайомих на Донбасі.
Можливо, влада потихеньку приходить до того, що Україна - це різні люди, різні думки і різні ідеї, але єдина держава? Якщо дійсно зрозуміли - добре, а якщо "почули кожного" тільки в окремо взятих "регіонах" - то це глухий кут!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Черкащанин 20.04.2011 16:30
Цитую журналюга:
Все те же лица, только в профиль. Грустно. Ничем выдающимся она себя при Черевке не проявила, кроме беспрекословной преданности губернатору. Плохого, правда, тоже нечего сказать. Еще +, что она не из Донецка. А так вообще странное назначение.


Ничем выдающимся она себя при Черевке не проявила, кроме беспрекословной преданности губернатору?

Та й більше не потрібно...
Людина вже перевірена в часі і просторі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 Слава 20.04.2011 16:00
Подейкують, що скоро й губернатор поїде з Черкас. І це не жарти.Чекаємо,що далі буде.