реклама

реклама

Протягом трьох місяців у Черкасах не надається матеріальна допомога на поховання окремих категорій громадян. Останні виплати здійснювались ще у січні. Причина в тому, що виконкоми Придніпровської та Соснівської районних рад та управління праці і соціального захисту населення не поновили дію необхідних для фінансування програм, термін дії яких закінчився у 2010 році. Хоча кошти на ці цілі у міському бюджеті закладено.

– Виконкоми районів не потурбувались про продовження дії програм, які забезпечують виплати компенсації на поховання деяких громадян, – розповідає директор департаменту бюджетної політики міськвиконкому Наталія Джуган. – Адже саме їм було делеговано такі повноваження. Тому, аби через цю бездіяльність не страждали люди і не втрачали власні кошти, ми змушені вирівнювати ситуацію, яка склалась. Наразі департамент охорони здоров’я та соціальної політики, хоч це і не його повноваження, розробляє нову програму.

Компенсація витрат на поховання окремих категорій громадян поновиться одразу після затвердження програми міською радою.

За словами Наталії Джуган, рівень матеріальної допомоги на поховання для певних соціальних категорій у Черкасах один із найвищих по країні. Минулого року кожному громадянину на поховання виділялось 1650 гривень компенсації. Водночас у Кіровограді ліміт становить 300 гривень, у Полтаві – 550 грн.

Про це повідомляє прес-служба МВК.

реклама

Коментарі  

 
-5 #13 0000000 22.04.2011 11:29
Камітєт в обличчі Омельченка ліпить *** писульки по замовленню Вови Олійника, шо неясного?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 frs 22.04.2011 09:54
Джуган ................забрехалась вкрай
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 правда 22.04.2011 09:03
Для чого ви підставили і в цьому питанні районні ради?Адже, кошти, як ви кажете виділені у міському бюджеті. То чому з 1 січня не розроблена хоч ким програма ?Це дуже важливе питання Чекали на що?...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 док 22.04.2011 08:16
2Джуган. Не треба було б розбиратися з проблематикою, як бы ви самі не створили ці проблеми. :zzz
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 00000 22.04.2011 08:03
Шановна Джуган, ЦВК, а тим більше Ви і Одарич не уповноважені коментувати Закони. А от Комітет ВР з питань державного будівництва і місцевого самоврядування може, бо це в його компетенції. На це Комітет і вказав Одаричу...
Ради легітимні!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 125 21.04.2011 21:08
Наталія Джуган я запитую про постанову ЦВК де там написано що райони не є лигітимними.І чому з лютого місяця не розроблена програма,що Вам заважало.І як ви будете тим людям розповідати що виконком видавав 1650 грн. а ви 300 або 550 грн.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #7 Джуган 21.04.2011 19:00
Відповідно до п.37 рішення міської ради про бюджет на 2011р. головним розпорядником коштів є департамент забезпечення діяльності виконкому.Читайте попередне роз"яснення. Я про повноваження райвиконкомів нічого не говорила. Будьте уважнішими,якщо Ви насправді хочете розібратися з проблематикою.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 125 21.04.2011 17:01
ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ ПОСТАНОВА
08 квітня 2011 року № 61Про заяву Дубини В.М., зареєстровану в Центральній виборчій комісії 30 березня 2011 року за № 21-40-1586
Наталія Джуган де в цій постанові написано що виконкоми Нелегітимним.
Тай кошти як можуть бути передбачені якщо ви навіть програму нерозробили.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #5 Джуган 21.04.2011 15:50
Кошти в бюджеті , як не дивно , передбачені у сумі 400 тис.грн. А ради дійсно не є лигітимними,це думка не Джуган,Одарича , а ЦВК. Як тільки міська рада прийме програму, видатки будуть здійснюватись з міського бюджету.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 hEI 21.04.2011 12:39
А скільки вона тих рішщень вже наштампувала, цікаво?