реклама Черкащанка
реклама«Майдан» у Мельбурні. Насправді Микола Кулик та інші українці Австралії зовсім не так далеко від Холодного Яру, як здається, бо головне - близькість духом... Фото з сайту «Козацького краю»

«Майдан» у Мельбурні. Насправді Микола Кулик та інші українці Австралії зовсім не так далеко від Холодного Яру, як здається, бо головне - близькість духом... Фото з сайту «Козацького краю»

Від Миколи Кулика, отамана 8-го куреня імені Петра Калнишевського Вільного Козацтва Мельбурна та його козаків знову надійшла пожертва на будівництво церкви Святого Праведного Петра Багатостраждального (Калнишевського) у Холодному Яру на Чигиринщині.

Надіслані кошти в сумі 1170 австралійських доларів і 10 доларів США буде витрачено на виготовлення іконостасу, над яким працюють галицькі майстри, інформує видання "Козацький край".

Нагадаємо: отаман Микола Кулик і Вільне Козацтво Мельбурна є ініціаторами ряду акцій в Австралії на підтримку українського народу у його боротьбі за Волю, козаки Мельбурна побували і на Майдані в Києві.

Нинішня пожертва з Мельбурна на зведення храму в Холодному Яру вже друга – першого разу пожертва склала 1000 доларів Австралії. Проте головне не це – головне та моральна підтримка, яку редакція постійно відчуває у листах, які регулярно надходять з Мельбурна на адресу газети.

реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама
Моніторинг цін
Театр