реклама

реклама

Голова Черкаської обласної організації «ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко зізнався на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», що  із нетерпінням чекає приїзду лідера партії Юлії Тимошенко.

«Приємно, що для старту своєї виборчої кампанії вона обрала саме наш рідний край. Думаю, ця зустріч з черкащанами принесе всім нам багато вражень і користі. Прикро, правда, що погода трохи підводить, адже лідер «Батьківщини» запланувала відвідати відразу кілька куточків Черкащини. Але переконаний, що враження від поїздки будуть сильнішими від будь-якої негоди», – переконує Анатолій Васильович. – «Запрошую всіх черкащан на зустріч з Юлією Тимошенко у неділю о 17.30 на Театральну площу Черкас!»

реклама

Коментарі  

 
0 #21 Богун 14.04.2014 10:53
Цитую Шлєппер:
Шановні читачі!!! Пропоную хоч трішки посидіти там де сиділа Юля , а потім щось патякати.Поки що Вона єдина , яка зможе віддячити за все , що пережила. Не дай Бог комусь попадати туди де Вона була. Хто там не був може щось патякати , а попробуй баланди тоді зовсім інші думки будуть.

Щоб усі бранці їли таку баланду як Юля, ніхто б з тюрми не просився, удо відмінили б. Навпаки, самі зл..дії приходили б на нари! Мама Шлєпера, ми вас дуже просимо, не дозволяйте вашому чаду так багато слухать шансону, у нього блатна рамантіка пре з усіх щілей! "Там де сиділа Юля", "баланда", ой насмішив, так як вона сиділа в Україні сидить 1% - Юля, продажні м..нти і к...ціонери, то хто ж вона наша мучениця?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #20 Нестор Іванович 14.04.2014 10:34
Цитую Шлєппер:
Шановні читачі!!! Пропоную хоч трішки посидіти там де сиділа Юля , а потім щось патякати.Поки що Вона єдина , яка зможе віддячити за все , що пережила. Не дай Бог комусь попадати туди де Вона була. Хто там не був може щось патякати , а попробуй баланди тоді зовсім інші думки будуть.


Ваша Юля за свої зл..чини термін не відсиділа, а вона між іншим разом і Путлєром залізла в кишеню кожного українця. Та і помста ніколи до добра не приводила.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #19 Туби дубину 13.04.2014 22:26
Цитую Бронкс:
Тимошенко - єдиний лідер першого ешелону здатний зруйнувати олігархічну воровську систему Порошенків, Одаричів і Ахметових.

Саме тому так скаженіють ці виродки, обливаючи Юлю брудом.


Зато в нашей области, во втором Юлином эшелоне, сплошные д.....та и ради своей выгоды на все пойдут
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #18 Рогуль 13.04.2014 22:02
Толя ждет второе прешествиие мамочки. Присядет на коленко, поплачит, пожалуется на дядей, дескать обижают, ".. не хотят со мной играть в одной песочнице.." А мама на дядей накричит и ... опять про Толю забудет, т.к. до сих пор сомневается родной ли Толя или в роддоме кто то заменил?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #17 земляк 13.04.2014 17:51
Я вірю Юлі. Тільки вона зможе найти спільну мову і з Росією і з Заходом. Ми вже бачимо куди все зайшло.Досить вірити малоосвіченим крикунам. Ніхто не хоче війни.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #16 Шлєппер 13.04.2014 17:27
Шановні читачі!!! Пропоную хоч трішки посидіти там де сиділа Юля , а потім щось патякати.Поки що Вона єдина , яка зможе віддячити за все , що пережила. Не дай Бог комусь попадати туди де Вона була. Хто там не був може щось патякати , а попробуй баланди тоді зовсім інші думки будуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 Туби дубину 13.04.2014 16:21
Бондаренко с Коваленко вы за приезд Юльки непрячтесь!!!! Расскажите о своих достижениях??? Что? Нечем похвастаться кроме как раз дачей должностей неучам и рекомендаций самим себе президией народной рады??? Ничем вы не отличаетесь от всех предыдущих властей!!! Болтовня и решение своих вопросов.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 не 13.04.2014 15:10
Сцену поставили возле драмтеатра.
А почему такой актрисе не дают выступать в драмтеатре?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 иван 13.04.2014 14:45
Для Украинки!
Ну а как же 52 млрда гривен рефинанаса в банковскую систему за 2 месяца от такого вливания любая валюта на фиг знает сколько процентов улетит а сколько раз умные банки успели купить за эти деньги сначала по 8-20 а продать по 9-90 ;10-20 а потом на неделю когда произоёл откат до 9-20 вновь скупить валюту и ждать когда она подпрыгнет до 15,0 или может это население которому днём с огнём валюту в обменниках не купить виновато
за 2 месяца доходность по операциям со спекулятивной валютой составила 250-280 процентов
А под какой процент отката выдаётся рефинансировани е кто -нибудь скажет или так и будем дерьмо о "папередниках" кушать наивные укры
А 400 млн.грн рефинанса на крымские банки за 2 дня до захвата Крыма русскими
Нас грабят среди бела дня дорогие граждане и делает это добрая старая банда Тимохи
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 nnk3 13.04.2014 14:32
В Холодному Яру сподобалось їй? Хай їде, як свист полюбляє!