реклама
Sucurity Police

реклама

Холодноярські вшанування/ архівне фото

Холодноярські вшанування/ архівне фото

Сьогодні, 13 квітня, у Холодному Яру продовжуються вшанування борців за волю України. У цей час проходить меморіальний мітинг у центрі села Мельники Чигиринського району – колишньої столиці Холодноярської республіки, під час якого делегація вшанує могили Василя Чучупака та холодноярців на цвинтарі Мельників. Про це інформує сайт газети «Вечірні Черкаси».

За традицією Історичного клубу «Холодний Яр» урочистості почалися із пісні кобзаря. Потім виступили керівники Черкаської області – голова ОДА Юрій Ткаченко, голова обласної ради Валентина Коваленко та заступник голови ОДА, «свободівець» Юрій Ботнар. У всіх виступах звучали здебільшого заклики до цілісності України у зв’язку з останніми політичними подіями. Як завжди, нагородили тих, хто допомагав у організації заходу.

На мітингу виступили також кандидати у Президенти лідери ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко та «Свободи» Олег Тягнибок. Під час виступу Юлії Тимошенко люди, які зібралися біля могили, почали скандувати «Ганьба». Один із організаторів заходу, президент Історичного клубу «Холодний Яр» Роман Коваль намагався заспокоїти людей, сказав, що на могилах потрібно поводитися пристойно, не можна сваритися, однак на натовп це не подіяло і люди все одно скандували «Ганьба» і освистувати її виступи.

Після мітингу відбудеться хресна хода. О 12.15 планується освячення зброї на берегах Гайдамацького ставу біля Мотронинського монастиря.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+9 #28 Шелл 16.04.2014 13:24
Цитую ВЛАДИСЛАВ:
Юля старається для людей, нажаль це не всі розуміють.

Не працюй вона працює не працюй вона працює люди бідують вона працює З....ЛА ВЖЕ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #27 ВЛАДИСЛАВ 15.04.2014 10:55
Юля старається для людей, нажаль це не всі розуміють.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #26 Нестор Іванович 14.04.2014 09:43
Бютівська кодла розхитує ситуацію в країні і думає як ще хоч щось з цього народу потягнути, от люди їм на таку політику і дали чідку відповідь вітаючи їхню лідерку в Холодному Яру.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #25 Богун 14.04.2014 09:29
"Виступив заступник голови ОДА, «свободівець» Юрій Ботнар", а кажуть шо Ботнар заступник не справжній, не відповідає він кваліфікаційним вимогам на цю посаду, тому й не погоджують його у Кийові? Може брешуть чи ні?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #24 Черкаський люд 14.04.2014 07:38
Юлія Тимошенко: "Єднання проти нової окупації починається з Холодного Яру". От Холодний Яр об'єднався і висловився лаконічно - "ганьба". Певно тому тимошенница й проігнорувала зустріч із черкащанами в Черкасах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #23 Баада Бум 14.04.2014 01:00
совести у этой кандидатки нет ну ни грамма, да.. мы уже не те - тюля, мы тут такое видели что ну его, а все после того как ты рулила что аж к янику нас подвезла пошла ты на хутор в ростов на дону пока не поздно. Как сказал один Джин никогда никогда ты не станеш президентом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #22 Алиса 14.04.2014 00:45
Вот наглая обезумевшая по головам лезет! Угомонись Тимошенко, сказано - НЕТ! А Черкащане и Чигиринцы умницы!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #21 лего 13.04.2014 21:44
Цитую Бронкс:
Провокатори кричать Юлі ганьба? То їм ганьба, запроданцям.


бронксу -чемодан возал росія разом із толею металістом
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #20 Лісник 13.04.2014 19:16
Юлі - волю! Юлі - волю! І більше нічого не треба.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #19 Не вірю 13.04.2014 16:06
Їй вірити,себе дурити..."Я прийду і зроблю..",роби,БЮТ зараз керує,ти керуєш БЮТом,в чом проблема,роби...Брехуха,обіцянк а-цяцянка,а дурному радість.Той хто зрадив раз,зрадить і ще раз...Не за неї Майдан стояв і не для неї.