реклама
Sucurity Police

реклама

Розібратися із закупкою для депутатів Черкаської міськради непрацездатних планшетів закликав на сьогоднішній сесії депутат Валерій Воротнік.


– Я тримаю в руках такий прикольний ґаджет – планшет, який має чудну назву «Є-нот», – сказав Воротнік. – Як мені стало відомо (і я про це вже говорив), це обладнання було закуплене через певні процедури для депутатів Черкаської міськради. Але виявилося, що ці планшети у своїй більшості – непрацездатні.

Як зазначив Воротнік, «Є-ноти», закуплені для депутатів, є контрафактною продукцією, і вони потрапили на територію України контрабандним шляхом.

– Шановний головуючий! – звернувся Воротнік до в.о. міського голови Віктора Білоусова. – Прошу Вас дати протокольне доручення терміново підготувати звернення до прокуратури, до Служби безпеки України з метою з’ясувати, яким чином «Є-ноти» потрапили на територію України, і порушити кримінальну справу.


Воротнік також зауважив, що із 60 розданих депутатам приладів на сьогодні працюють лише кілька.

Нагадаємо, що рішення купувати депутатам Черкаської міської ради планшетні комп’ютери було ухвалено на сесії 2 лютого 2012 року.

реклама

Коментарі  

 
+1 #14 Остап 17.04.2014 07:59
Воротнік заливає і заливав чорнуху при кожній владі. Все залежить хто платить. Якби Одарич купив у нього АНТЕНУ то мочив би Білоусова. Ота чернь яка виливається з його вуст і з пера повернеться до нього. Він вустами якоїсь Вороніної писав... оже сказати україні слова не ма нін текст про ньго... Як заповіт. До речі: всі знають що Вороніна не може сказати українською ні слова. ЇЇ рідна мова азербайджансько -російська..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Черкащанка 16.04.2014 11:06
Цитую ГАЛИНА:
Воротнік ще більше року тому підняв це питання, але відповідь Одарич не дав. Бо соромно? А сам Воротнік користується айпедом, а цей перед виступом взяв у когось з колег. Це афера з енотами має бути розслідувана. Їх закупали по ціні самсунгів. Купували через Миколу Бондаренка - вірного поплічника Одарича і колишнього директора КП Інститут розвитку міста.

Правильно підтримую Галину.А ще потрібно притягути до відповідальност і тих людей, які проводили тендера на закупку, і не тільки Барабоху, а й Удод запитати. Пасічна ж уже тепер не зможе Удод прикрити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 объективно 16.04.2014 09:54
Цитую хто:
Цитую ГАЛИНА:
Воротнік ще більше року тому підняв це питання, але відповідь Одарич не дав. Бо соромно? А сам Воротнік користується айпедом, а цей перед виступом взяв у когось з колег. Це афера з енотами має бути розслідувана. Їх закупали по ціні самсунгів. Купували через Миколу Бондаренка - вірного поплічника Одарича і колишнього директора КП Інститут розвитку міста.

КП Інститут розвитку міста-це що? Які професори там працюють і розвитком кого він займається?
Хто його фінансує?

стиральная машина при одариче.
http://z.texty.org.ua/seller/64418
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 хто 16.04.2014 08:28
Цитую ГАЛИНА:
Воротнік ще більше року тому підняв це питання, але відповідь Одарич не дав. Бо соромно? А сам Воротнік користується айпедом, а цей перед виступом взяв у когось з колег. Це афера з енотами має бути розслідувана. Їх закупали по ціні самсунгів. Купували через Миколу Бондаренка - вірного поплічника Одарича і колишнього директора КП Інститут розвитку міста.

КП Інститут розвитку міста-це що? Які професори там працюють і розвитком кого він займається?
Хто його фінансує?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Нецензор 15.04.2014 21:36
...
.почав відпрацьовувати бабло? Де ти, .... був два роки з своїми відкриттями!?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #9 федор принципиальный 15.04.2014 20:35
В детсадиках и школах скоро нечем будет кормить детвору,средств а ну прямо распределяются по назначению.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 ГАЛИНА 15.04.2014 19:22
Воротнік ще більше року тому підняв це питання, але відповідь Одарич не дав. Бо соромно? А сам Воротнік користується айпедом, а цей перед виступом взяв у когось з колег. Це афера з енотами має бути розслідувана. Їх закупали по ціні самсунгів. Купували через Миколу Бондаренка - вірного поплічника Одарича і колишнього директора КП Інститут розвитку міста.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 Loki 15.04.2014 18:00
Да закупить бальсы та наладить производство на док-е своих черкасских #book-ов! Лёгкий, тонкий, не ломающийся,...! Пара тысяч новых рабочих мест для города, не меньше! Пока бальсу не завезли мона временно выпускать из трёхслойной хванери! Безотходное производство! Обрезки рыбаки на поделки типо поплавки, воблеры,.., в заводском магазине будут с руками обрывать! ХХІ- век на улице, шевелитесь! ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Богун 15.04.2014 17:07
Єноти якраз для таких єба..тів!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 объективно 15.04.2014 16:09
Цитую Цент:
Два года попользовался и новый захотел . Что раньше не поднимал тему планшетов правдолюбец... Господин Воротник вы уже определились со своими личными покупками исходя из выделенных рекордных 990000грн на возглавляемое вами коммунальное предприятие МИА

могу с вами поспорить ))
1) планшеты реально неработоспособн ые, и пользоваться ими аж столько времени - из разряда фантастики. В лучшем случае - пару дней.
2) 990 тысяч - далеко не рекордные для этого предприятия. Если вы не поленитесь и отследите позапрошлогодни е суммы, выделенные на это предприятие (когда оно использовалось Одаричем и возглавлялось Еленой Петровой), то удивитесь, увидев суммы, близкие к 2 миллионам гривен. вот это рекорд так рекорд.
так что оставьте свои сентенции для Одарича и не забудьте отчитаться за процитированный пост, чтобы в зарплату включили.