реклама

реклама

Розпорядженням голови Черкаської облдержадміністрації Юрія Тимошенка звільнено з посади  директора Департаменту з суспільно-політичних питань та регіональної політики обласної державної адміністрації. Як зазначено на сайті ОДА, це рішення прийнято за угодою сторін (пункт 1 статті 36 Кодексу законів про працю України).

 

Як відомо,Юрій Тимошенко був одним з чільних ідеологів у команді губернатора Сергія Тулуба, працював свого часу на посаді його заступника з гуманітарних питань.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-2 #31 Ніна 24.04.2014 12:07
Цитую отаке:
Цитую Петя:
Весь департамент регполитики сел на дислайки,делают подарок шефу прощальный :P


який подарунок?! шоб він повернув те, що скомуниздив під час штурму під загальний шумок. Така убогість! Ну Бог йому суддя. Хай тільки потім перед іншими не випендрюється, який він чьоткий.... леон-кіллер (привіт тим, хто в темі про вазон 8) )

Цитую отаке:
Цитую Петя:
Весь департамент регполитики сел на дислайки,делают подарок шефу прощальный :P


який подарунок?! шоб він повернув те, що скомуниздив під час штурму під загальний шумок. Така убогість! Ну Бог йому суддя. Хай тільки потім перед іншими не випендрюється, який він чьоткий.... леон-кіллер (привіт тим, хто в темі про вазон 8) )

"Комуниздить" можуть тільки такі ...., як ви.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #30 Ніна 22.04.2014 09:43
Цитую сором та й годі:
Помилки у кожного бувають. А Ви,перш ніж писати різні наклепи на Ю.В. краще виконуйте у робочий час професійні обов'язки, бо й Вас виженуть і всі радісно"здихнуть"


за мене не хвилюйтесь :) були вже тут такі, лякали ))
"Ух, вороги!" - це я цитую Ю.Т. ))
Как аукнется, так и откликнется. Так, Юрію Васильовичу? :)))
Юрій Васильович тут абсолютно ні до чого.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #29 сором та й годі 18.04.2014 13:50
Помилки у кожного бувають. А Ви,перш ніж писати різні наклепи на Ю.В. краще виконуйте у робочий час професійні обов'язки, бо й Вас виженуть і всі радісно"здихнуть"

за мене не хвилюйтесь :) були вже тут такі, лякали ))
"Ух, вороги!" - це я цитую Ю.Т. ))
Как аукнется, так и откликнется. Так, Юрію Васильовичу? :)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #28 Ніна 18.04.2014 13:33
Цитую сором та й годі:
Цитую Ніна:
Цитую Истина где-то там:
Цитую Петя:
Весь департамент регполитики сел на дислайки,делают подарок шефу прощальный :P

Весь колектив департаменту здихнув з полегшенням, як і, свого часу, колектив ЦНТІ і підлеглі Ю.В. у ЧНУ.
Оцінки коментарів були змінені учора у період з 8.00 - 9.00, приблизно на 10 (+/-). В країні економія, які подарунки... ;-)

"Зд..хайте" собі й далі, на здоров'я :lol: :lol: :lol: ...


Так, так. Якось дуже схоже про свій колектив говорив і сам Ю.Т. Роки йдуть, а на своїх помилках не вчиться людина.. Горбатого могила виправить.

Помилки у кожного бувають. А Ви,перш ніж писати різні наклепи на Ю.В. краще виконуйте у робочий час професійні обов'язки, бо й Вас виженуть і всі радісно"здихнуть"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #27 сором та й годі 18.04.2014 12:50
Цитую Ніна:
Цитую Истина где-то там:
Цитую Петя:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #26 Ніна 18.04.2014 12:44
Цитую Истина где-то там:
Цитую Петя:

"Зд..хайте" собі й далі, на здоров'я :lol: :lol: :lol: ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #25 отаке 18.04.2014 12:38
Цитую Петя:
Весь департамент регполитики сел на дислайки,делают подарок шефу прощальный :P


який подарунок?! шоб він повернув те, що скомуниздив під час штурму під загальний шумок. Така убогість! Ну Бог йому суддя. Хай тільки потім перед іншими не випендрюється, який він чьоткий.... леон-кіллер (привіт тим, хто в темі про вазон 8) )
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #24 Истина где-то там 18.04.2014 11:59
Цитую Петя:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #23 Петя 17.04.2014 17:39
Весь департамент регполитики сел на дислайки,делают подарок шефу прощальный :P