реклама

реклама

Недобудовану меморіальну церкву поблизу пам’ятника воїнам-афганцям планують передати на баланс міста. Про це йшлося під час вчорашньої сесії Черкаської міськради.

– Афганці планують передати недобудовану церкву місту, – пояснив від імені комісії з питань земельних відносин, архітектури, містобудування та реклами депутат Артур Савін. – Але будівництво велося трохи не за проектом. Тому ми наполягли, щоб Українська спілка ветеранів Афганістану провела обстеження й передала об’єкт із документами відповідно до всіх норм.

Тож питання про прийом недобудованої церкви в міську власність міські депутати нинішньої каденції залишили на потім.

реклама

Коментарі  

 
-1 #11 Зая 16.04.2014 16:58
Цитую Блюзнірство:
"Зая", будівництво церкви у піку кому б то не було, таки є "брєдом". Особливо це видно зараз, коли російські диверсанти радіють, що у вербну неділю вони вбили наших силовиків (перехоплена телефонна розмова в Донецькій області).

У них взагалі все по празникам загострюється,ч и приурочується,т о було і на майдані,і в католичне різдво,і в наше,і в водохреща...Тепер "вербну неділю"кров"ю окропили,що ж на пасху буде???БОЖЕ БЕРЕЖИ УКРАЇНУ !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Зая 16.04.2014 16:54
Цитую Блюзнірство:
"Зая", будівництво церкви у піку кому б то не було, таки є "брєдом". Особливо це видно зараз, коли російські диверсанти радіють, що у вербну неділю вони вбили наших силовиків (перехоплена телефонна розмова в Донецькій області).

Як так ставити питання,то то не просто "брєд",то гріх ,і жахливо що в цьому замішані афганці.Хай не усі,але верхівка та щє!!!То було видно на юбілею вивода військ,майдан розстрілювали,а Червоноп.ский у Яника на святі гулявся..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Блюзнірство 16.04.2014 16:28
"Зая", будівництво церкви у піку кому б то не було, таки є "брєдом". Особливо це видно зараз, коли російські диверсанти радіють, що у вербну неділю вони вбили наших силовиків (перехоплена телефонна розмова в Донецькій області).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Патріот 16.04.2014 14:48
Цитую Хома:
Спиной нельзя ни к кому поворачиваться: ни к афганцам, ни к чернобыльцам, ни вообще к людям. Только вот московская церква окупационная! А храм возле памятника афганцам таки строили в пику Киевскому патриархату. То есть московская церковь и не церковь вовсе, а политический институт Кремля...

УПЦ МП Є АГЕНТОМ ФСБ ПІД КЕРІВНИЦТВОМ КИРИЛА,ВОРОГОМ УКРАЇНИ ТА УКРАЇНЦІВ.СОРОМНО,ЩО ЛЮДИ ЯКІ МАЮТЬ СЛУЖИТИ БОГУ,ДОБРУ,ПІД ПРИКРИТТЯМ ЦЕРКВИ СЛУГУЮТЬ ЗЛИМ СИЛАМ.УПЦ МП має зробити свій вибір,а прихожани висновок.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 УКРАЇНЕЦЬ 16.04.2014 14:42
Цитую Хома:
Спиной нельзя ни к кому поворачиваться: ни к афганцам, ни к чернобыльцам, ни вообще к людям. Только вот московская церква окупационная! А храм возле памятника афганцам таки строили в пику Киевскому патриархату. То есть московская церковь и не церковь вовсе, а политический институт Кремля...

Треба віддати те місце Греко-католикам,прихо жани цієї церкви в Черкасах не мають повноцінного приміщення.УГКЦ довела і словом і ділом свою відданість українцям,Украї ні і Богу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Хома 16.04.2014 14:00
Спиной нельзя ни к кому поворачиваться: ни к афганцам, ни к чернобыльцам, ни вообще к людям. Только вот московская церква окупационная! А храм возле памятника афганцам таки строили в пику Киевскому патриархату. То есть московская церковь и не церковь вовсе, а политический институт Кремля...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 Зая 16.04.2014 12:15
Цитую Фугас:
Ідея була бредовою з самого початку. За логікою має бути церква ветеранів ВВВ, церква загиблих правоохоронців, пожежників, жертв виробництва, потерпілих внаслідок стихійного лиха, загиблих у ДТП і т.п. Що заважає ходити у вже існуючі яких завгодно патріархатів і там молитися?

Будівництво Храму,опріорі не може бути "брєдом"..Тепер питання,як спілка вирішить питання про передачу майна.Брєд,що вони з містом звязались,хай напряму з церковниками вирішують,то буде без волокіти та бюрократії,і побачими на чієму боці місцеві афганці,та чи можна до них спиною повертатись.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 Фугас 16.04.2014 11:52
Ідея була бредовою з самого початку. За логікою має бути церква ветеранів ВВВ, церква загиблих правоохоронців, пожежників, жертв виробництва, потерпілих внаслідок стихійного лиха, загиблих у ДТП і т.п. Що заважає ходити у вже існуючі яких завгодно патріархатів і там молитися?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 Зая 16.04.2014 11:22
В Черкасах українська пропославна має проблеми з арендою в кінотеатрі,грек о-католики в вечірній школі служать,не можуть землю під будівництво випросити,врахо вуючи що навпроти УПЦ КП,то було б добре що б УГКЦ зайняло афганську,то правдива ,віддана Україні і українцям церква.(думаю вони могли б відкупити.)СЛАВА ІСУСУ ХРЕСТУ ! Але знаючи хто керує спілкою афганців в Черкасах,сумнів аюсь що вони підтримають українців :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #2 Черкаси 16.04.2014 11:12
ЦЕРКВА ЯКА ПРОКЛЯЛА УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД,НЕ МАЄ ЖОДНОГО ПРАВА СВОЄЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА ТЕРІТОРІЇ УКРАЇНИ !!! УПЦ МП ОКУПАНТ.