реклама

реклама

Депутат Черкаської обласної ради від «Батьківщини», екс-голова обласної ради Володимир Гресь виходить з партії. Про це він повідомив у коментарі «Прочерку».

«Враховуючи, що партія ВО «Батьківщина» реалізувала свої головні цілі – стала повноцінною партією влади, а також домоглася звільнення Юлії Тимошенко, – вважаю за можливе вийти зі складу партії», – йдеться в заяві Володимира Анатолійовича.

Як повідомив Володимир Гресь, тепер він активніше сконцентрується на громадській діяльності.


Нагадаємо, нещодавно народний депутат Микола Томенко, родом як і Володимир Гресь, з Чорнобаївщини, написав заяву про вихід зі складу партії ВО «Батьківщина».

«Позапартійний статус дасть можливість мені активніше сконцентруватися на парламентській та громадській діяльності», – цитувала заяву Томенка його прес-служба.

реклама

Коментарі  

 
+4 #18 Сірко 18.04.2014 09:52
Цитую Михайло:
Греся......... вже бачили в штабі Порошенка! Буде куратором Лівобережних районів в штабі Пороха! Жах!

Так це ж класно!!!! По-перше, народ зрозуміє, що Порошенко не той, за кого себе малює, раз підбирає всяких гресів ......, а по-друге, з такою командою він НІКОЛИ не виграє!!! Так що на Лівобережжі, яке куруватиме Гресь, у Юльки з'явився шанс!!! Ха-ха!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #17 Правий сектор 18.04.2014 08:39
Цирк на дроті. Шоу клоунів не завершилось."Активні майданівці"(Тоиенко, гресь) не хочуть брати на себе відповідальніст ь за новий провладний дебош та некомпетентніст ь. Політичні боягузи, господарські лузери.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #16 Фугас 18.04.2014 08:11
Люди Порошенка! Ну ладно, Петро Олексійович може не знати, хто такий Гресь. Ну ви-то! З таким "помічником" він тільки знизить тут свій рейтинг. Женіть його вз...д до Йулі, хай вони разом переживають те що заслужили. Скільки можна цих флюгерів працевлаштовува ть?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #15 Дмитрий 17.04.2014 23:46
Молодец! Остаются только Бондаренко и Мушияк образцы культуры и честности! Позор партии в Черкассах! Интересто когда у Дисканта закончатся деньги для спонсорства этих честных демократов?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #14 Зая 17.04.2014 22:31
Цитую Увага:
Цитую Туби дубину:
К Порошенку чтоль пойдет???


Это уж лучше, чем быть у Юли.. А Порошенко- единственный адекватный кандидат.

Если Порошенко возьмет,дураком будет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #13 Юля 17.04.2014 22:08
Вірне рішення! Такому порядному і думаючому чоловіку як Гресь нічого робити в партії разом з Мушієками і Ко... :-?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 Простий перехожий 17.04.2014 21:57
Цитую Михайло:
Греся......... вже бачили в штабі Порошенка! Буде куратором Лівобережних районів в штабі Пороха! Жах!


Сам особисто був сьогодні в обласному штабі Порошенка, тільки Греся не бачив(((((((
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #11 Кияк 17.04.2014 21:42
А Толіка Бондаренка, що залишили в ауті? Чи він також "Враховуючи, що партія ВО «Батьківщина» реалізувала свої головні цілі..." Мер - несостоявшийся! Рви когті на Лисянку!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #10 ДУРМАН ДЛЯ ЛОХІВ 17.04.2014 21:39
В картишки можна грать і в позапартійному статусі. Особливо крапленими, коли туз у рукаві. Скільком нашим землякам задурманили голови ці два ........... Згадайте як розпиналися про вірних штиків. ЮЛЯ засуне їх ім у ж...пу. Хіба це люди? Продажні пристосуванці. Поплічники Яника! Навіщо одягав вишиванку? Г........., а не громадський діяч.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 Михайло 17.04.2014 21:19
Греся......... вже бачили в штабі Порошенка! Буде куратором Лівобережних районів в штабі Пороха! Жах!