реклама

реклама

Спостерігачі ОПОРИ 18 квітня зафіксували роздачу Анатолієм Бондаренком (потенційний кандидат на посаду міського голови,голова Черкаської обласної партійної організації ВО «Батьківщина») виборцям інформаціних матеріалів та пасок. Про це інформує сайт ГМ ОПОРА.

Зокрема, Анатолій Бондаренко зі своїми представниками, які ймовірно балотуватимуться у міську раду по округах, їздив по різним районам міста та вітав пенсіонерів з Великодніми святами. Їм він дарував пакети з інформаціними листівками «Здолали Януковича, здолали корупцію, бідність  та безробіття», календариком, газетою та паскою.


Активістка, яка ходила з політиком, представляла: «Це Анатолій Васильович – кандидат в мери міста». Варто зауважити, що передвиборну агітацію кандидати у мери мають право розпочати наступного дня після їх реєстрації у ТВК.

У коментарі ОПОРІ Анатолій Бондаренко повідомив, що хотів лише привітати малозабезпечені верстви населення з Великодніми святами.

Нагадаємо, що відповідно до Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», статті 47, пункту 2: «…кандидати на посаду сільського, селищного, міського голови мають право розпочати свою передвиборну агітацію з дня, наступного за днем прийняття відповідною територіальною виборчою комісією рішення про реєстрацію кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови».

реклама

Коментарі  

 
-2 #35 Ольга Гладун 22.04.2014 14:10
Шановні черкасці, чому ми такі злі, такі упереджені? Чому ми не можемо сприйняти Великоднього куліча для найбідніших як добро, як частку Божої благодаті? Підкуп? З Поплавським порівнюєте? Та невже! Ми його самі вибрали - нам ганьба!
Нас так довго "им..ли", що повірити, що Анатолій Бондаренко, займаючись передвиборчою агітацією, у такий спосіб продовжує творити добро, не можемо.
Та все по вірі нам...
Гарного мера і Божого благословіння!) )))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #34 СТЫД И СРАМ 21.04.2014 13:41
Підтвердженням зневаги до простих людей є навіть те, на якому антисанітарному стільці лежить самий святий продукт- ПАСКА, ви тільки погляньте!!! Поклав туди, куди сідають ж...и. ГАНЬБА таким миценатам!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #33 Гена 21.04.2014 13:31
Пусть едет на родину в Городыще и там идет хоть в меры, хоть перы, хоть серы, нам такой футбол не нужен!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #32 Фугас 20.04.2014 10:43
Я на его борды с .... лимоновым фейсом смотреть не могу абы не не сплюнуть
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #31 пшок 19.04.2014 23:37
Цитую Володимир:
Прогнати цього тулубівського партнера з голови Народної ради! Діяч, який в переході метро купив три дипломи, всі до речі червоні! В той день тільки червоні завезли, має черкасців за дебілів, пнеться в мери! З пляжа!
А хіба ми не .....скільки років слухали і терпіли локшину на вухах його друзяк і патронів ГРЕСЯ і ТОМЕНКА. ЩЕ й вірили в їхній патріотизм, ВИШИВАНКИ і любов до БЮТу. А головне там було влада і грошики ЮЛІ... Коли ЮЛЯ грошиків ЙОМУ не дасть та не отримає бажаної посади то теж напише БЮТ отримав владу ЮЛЯ на волі можна зайнятись громадськими справами...???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #30 света 19.04.2014 22:03
Цитую Смайл:
Цитую Тамара:
Це ж треба - в усьому бачити тільки зло. Напевно, Бондаренко хотів зробити невеличке свято для всіх.

Таке ж свято робили регіонали, тільки їх всі чмирили, бо вони ж погані, а ці хороші?

Так от і задумайтесь , шановні, до чого ми прийшли, до пасок... Ганьба!От так все і залишиться
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #29 Василий Николаевич 19.04.2014 21:57
Цитую Валерий:
Вот вам лицо честного Городыщенского хлопака! Который с левым дипломом и розкраданням 700 тыс гр потраченных на борьбу с довгоносыком, маючы дви криминальни справи! Продолжает жить по старым воровским схема ! Дядя после этой зимы мы другие! А ты не изменился ! Давай до свидания!

:P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #28 Черкасщанка 19.04.2014 18:20
Скорее всего, пасочки для пенсионеров - только начало. Дальше пойдёт по сценарию Поплавского! Уже один раз сработало, с нашим народом сработает ещё раз. Сегодня в 3-х магазинах лежали такие же листовки и календарики. Стало так тяжело на душе. И противно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #27 Володимир 19.04.2014 16:52
Прогнати цього тулубівського партнера з голови Народної ради! Діяч, який в переході метро купив три дипломи, всі до речі червоні! В той день тільки червоні завезли, має черкасців за дебілів, пнеться в мери! З пляжа!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #26 Василий Николаевич 19.04.2014 16:49
Ну я просто не могу успокоиться ! Подкупать в самый Большой Праздник! Господь накажет этого безбожника!!!!! ! А всех людей хочу поздравить с Праздником Святого Воскресения Господня! Христос Воскрес!!!