реклама

реклама

Олег Скалько

Олег Скалько

Скандал докотився до революційного об’єднання «Самооборона», яке останнім часом перетворилося на силу, яку прагнула використовувати влада у своїх цілях, пише сайт «Кропива». Самооборонівці змістили Геннадія Шевченка та обрали новим головою Олега Скалька.

В ці хвилини відбуваються переговори між двома головами самооборони Геннадієм Шевченком та Олегом Скальком у приміщенні колишнього офісу Партії регіонів, - де і знаходиться зараз штаб самооборони.

Геннадій Шевченко

Геннадій Шевченко

Поряд з будівлею знаходяться прихильники обох голів Самооборони. Переговори тривають. Журналістів на переговори не пустили.

Від «Прочерку»: Цікаво, що всього декілька тижнів тому журналіст видання «Прочерк» також був свідком скандалу, який розгорівся між Шевченком та Скальком. Тоді журналіста видання запросили в штаб самооборони нібито для того, щоб надати якусь інформацію, проте насправді самооборонівці влаштували при ньому розбір польотів. Однак ця інформація не з’явилася у стрічці новин видання, бо самооборонцівці просили «не виносити сміття з хати». Вони запевнили, що суперечка була ситуативна і всі непорозуміння вирішаться. Проте час показав, що конфлікт в середовищі черкаської самооборони таки не згас, а лише більше розгорівся.

реклама

Коментарі  

 
0 #13 Vlad 28.04.2014 19:09
Два украинца - три гетьмана.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #12 Швейк 24.04.2014 21:35
Цитую Гість:
доки у людей в руках буде зброя і всі вони будуть гратися в "Рембо - остання кров", то не буде спокою і миру в Україні :sad:

Та что вы говорите ? Получается Швейцария, США, Израиль значит самые ужасные места на планете, но вот желающих туда смотать хоть отбавляй.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Гена 23.04.2014 23:47
Я сегодня видел как в здание самообороны зашли около 30 лиц криминальной структуры Мели и других бандитов. Если кому не понятно объясню . Самооборона мешает бандитам и регионалам мутить в городе! И решили запугать, только одно не учли нормальных и честных людей в нашем городе больше чем недоносков из 90-х! Где они были при войне? Даже Харьковские бандиты помогали в борьбе, вычесляли титушек, помогали оружием. А наши любят только деньги и себя.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Валерий 23.04.2014 21:44
Народ вы очумели ? Самооборона воевала за наше будущее без Янукаки , и сейчас ловя взяточников, людей травящих народ левой водкой, подставляют себя и свои семьи за нас. За будущее без бандитов и воров! Левой водки только словили на два миллиона гр, а у самих на бензин нету! Люди все меняются! И дай вам Господь понять и поддержать людей и себя!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #9 Василь Миколенко 23.04.2014 17:19
Прикро, але самооборона із патріотичного руху перетворилася на силову структуру політичних шулерів...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 скептик 23.04.2014 16:57
Радует,. что народ начинает понимать, кто эти люди! Конечно, использовали власть в своих целях! А вы думали, в ваших? Они потусовались с битами между властями всех уровней и очень быстро прохавали, что можно не только революцию делать, но и выгоду иметь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 будячок 23.04.2014 16:43
нада освятити офіс: призрак регіонала ходить по ньому і лякає сомоборонівців :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 Валерій 23.04.2014 16:17
Ну цей Г.Шевченко ще той пристосуванець-переатестовуват и "беркут"(вб...)? Мабудь собі якусь посаду думав отримати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 П... 23.04.2014 16:15
Здається, пора вже цю недолугу "самооборону" прикрити.. На .... вона потрібна?!..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 Юстиція 23.04.2014 16:04
Краще б справою займалися --- люстрували Кузьмінського