реклама

реклама

Депутат Черкаської міської ради Володимир Мамалига просить своїх колег підтримати депутатське звернення до секретаря міської ради Віктора Білоусова з вимогою негайно скликати позачергову сесію.

На порядок денний Володимир Володимирович хоче винести питання «Про скасування рішення виконавчого комітету Черкаської міськради від 16 квітня «Про розгляд регуляторного акту «Про встановлення тарифу на проїзд у міському пасажирському транспорті м. Черкаси».

«Пiдтримайте звернення! А то тут доки сонце зійде, роса очі виїсть. І перевізники, наплювавши на злидні громадян та озброївшись революційною риторикою, вже шиють нові та глибші кишені. Корпоративна змова б*риг-перевізників та нової влади в дії. Просто їм дуже треба гроші! Депутати, звернення в кабінеті 310 МВК. Підпишіть та підтримайте!» – закликає на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» Володимир Мамалига.

 

Нагадаємо, що на засіданні Черкаського міського виконавчого комітету ухвалили рішення про підвищення вартості проїзду в громадському транспорті до 3-х гривень.

У той же час, черкаські перевізники вимагали від міської влади підняти тариф до 4-х гривень.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #11 оля 24.04.2014 21:50
хай краще хоч щось в житті путнє зробить, а то тільки язиком плескає, може кондуктором поїде, або водієм Слабо?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 Валерій 24.04.2014 17:36
Народ! а як нарахунок бойкоту ........-перевізників (по можливості звичайно), вийдемо, заставим міську владу збільшити кількість тролейбусів на маршрутах, розклад на стовпах і все
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Когда реформа? 24.04.2014 16:46
Цитую оля:
Мамалига, ....... Вирішив попіаритися перед виборами.То, давай пройдися по заправках і чисто по Жванєцкому запитай " Сколько,сколько ? Кило.

ОЛЯ сколько кило електрики? Перевозчики работают на нефтетрейдеров.Когда ТРАЛИКИ и НЕ надо по АЗС?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 оля 24.04.2014 15:41
Діду Трохиму
Хай краще депутати підпишуть угоду про те, що брехати людям не будуть та хабарів брати
Тоді може і почнемо жити по-людськи
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #7 оля 24.04.2014 15:31
Мамалига, ....... Вирішив попіаритися перед виборами.То, давай пройдися по заправках і чисто по Жванєцкому запитай " Сколько,сколько ? Кило( литр)или весь мешок (заправка)"Якщо він взагалі читає розумні книжки і слухає розумних людей. А то наблотикався разом з Воротником на дешевому собі популярність заробляти і г...вкає тихенько, ба ні зараз вже голосніше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Воля 24.04.2014 15:30
Цитую Сэмэн:
Цитую Платон:
Респект Мамализі!!!

Дешевый пиар, дешевого Мамалыги! Вот если бы он заявил, что если поднимут цены на проезд, он продаст джип Воротника и будет компенсировать черкащанам эту разницу...это был бы поступок. А так ... напучился как мышь на слона, а окончится все банальным его п..ком :lol:

А что вообще ты сделал полезного для города или попытался может? Кого то легче обсудить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #5 888 24.04.2014 14:54
А підписи простим громадянам де можна поставити? Черкащани теж проти підвищення тарифів у маршрутках. Возять людей наче дрова, салони маршруток здебільшого брудні, поручні липкі і бридкі, більшість водіїв і кондукторів не вміють себе чемно поводити з пасажирами. За що ми повинні більше платити?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 незнайка 24.04.2014 12:56
Щось Пачесна Сторожиха мовчить наче поганого в рот набрала
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #3 Сэмэн 24.04.2014 12:46
Цитую Платон:
Респект Мамализі!!!

Дешевый пиар, дешевого Мамалыги! Вот если бы он заявил, что если поднимут цены на проезд, он продаст джип Воротника и будет компенсировать черкащанам эту разницу...это был бы поступок. А так ... напучился как мышь на слона, а окончится все банальным его п..ком :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #2 Платон 24.04.2014 12:26
Респект Мамализі!!!