реклама

реклама

До опівночі середи, 30 травня, Черкаська міська територіальна виборча комісія прийматиме документи від претендентів на посаду міського голови Черкас та охочих стати депутатом Черкаської міської ради. Тоді як вже 1 травня міська виборча комісія завершує реєстрацію кандидатів.


Як повідомив голова Черкаської міської територіальної виборчої комісії Микола Бунякін, на сьогодні вже зареєстровані кандидатами у депутати 185 претендентів по одномандатному мажоритарному виборчому округу та 193 – по багатомандатному виборчому округу.

А от на посаду міського голови Черкас зареєстрували вже шістьох претендентів: Анатолія Бондаренка, Сергія Одарича, Миколу Кудрявцева, Сергія Гончара, Олександра Сіренка та Володимира Матюшу, інформують у прес-службі Черкаського міськвиконкому.

Микола Бунякін відзначає, що через значний наплив документів від численних кандидатів Черкаська міська  виборча комісія працює в напруженому режимі.

– Є вимоги чинного законодавства щодо переліку необхідних документів, які подаються для реєстрації охочих на посаду міського голови чи депутата міської ради. Перш ніж зареєструвати кандидата триває ретельна перевірка усіх даних. А це, звісно, – потребує чимало часу та зусиль. Відзначу, що цьогорічна виборча компанія мало чим відрізняється від попередньої. Документи подає приблизно однакова кількість претендентів. Єдине, що – менше, так званих, «технічних кандидатів». Оскільки внесені цьогоріч зміни до Закону України про вибори передбачають обов’язкову грошову заставу у розмірі 5553 гривні. Тим самим діє принцип відсіювання, – зауважив Микола Миколайович.

реклама

Коментарі  

 
+2 #13 кікі 01.05.2014 13:42
Пішли в жопу всі претенденти на крісло, ганьба Одаричу! Героям слава! А ви не герої, дарма крісла протираєте заднім місцем!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Цой 01.05.2014 01:33
,, выбор,, поддерживаю сто процентов!!! Только черкащанин!!! А не вор пиарщик!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 люстратор 01.05.2014 00:05
Головне аби не Одарич!!!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 черкащанка 30.04.2014 21:45
Цитую Олена Кононенко:
Доброго дня ! Вибори на порозі і вважаю, що по-перше всі мають проголосувати. По-друге з цих кандидатів я особисто буду голосувати за Сергія Олеговича, хто б що не писав. 16 років проживаю в Черкасах ( до цього в Полтаві). Відчула, що місто стало моїм і що я люблю Черкаси за каденції Одарича. Проста причина: мені моє місто стало цікавим , таким ,яким можна пишатись і гостей кликати. А ще вірю в потенціал Черкас, пишаюсь, що черкащанка!

Дуже самовпевнено....Не знаючи Черкас справжньою окрасою України, куди на екскурсії приїздили із Сибіру, Камчатки , Сахаліну та із набагато ближчих країв, заявляти, що саме Одарич та плоди його діянь - створили справжнє обличчя Черкас....Знищив усе, що міг, усе, за що брався... Звісно - не сам, а "за дорученням" - мілка сошка...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #9 Пенсионерка 30.04.2014 16:22
Цитую Выбор:
Не повторим ошибку, выбрав Одарича! Нужно выбрать нашего черкащанина, чтоб работал на родной город. Хватит заезжих дерибанщиков!

Пан ВОРотник... да вы же сами знаете, что Одарич будет мэром
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Йохохо 30.04.2014 15:56
Цитую Выбор:
Не повторим ошибку, выбрав Одарича! Нужно выбрать нашего черкащанина, чтоб работал на родной город. Хватит заезжих дерибанщиков!

не повтори, не повтори. Валера, тебе с таким лицом денег не дадут, даже друг Толян.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 И что? 30.04.2014 15:54
Цитую Выбор:
Не повторим ошибку, выбрав Одарича! Нужно выбрать нашего черкащанина, чтоб работал на родной город. Хватит заезжих дерибанщиков!


посоветуйте, какого же черкащанина выбрать, есть ли среди претендентов?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #6 Выбор 30.04.2014 15:35
Не повторим ошибку, выбрав Одарича! Нужно выбрать нашего черкащанина, чтоб работал на родной город. Хватит заезжих дерибанщиков!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #5 1 30.04.2014 14:38
Претенденти "ніякі". Навіть нема за кого голосувати!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-20 #4 Олена Кононенко 30.04.2014 14:37
Доброго дня ! Вибори на порозі і вважаю, що по-перше всі мають проголосувати. По-друге з цих кандидатів я особисто буду голосувати за Сергія Олеговича, хто б що не писав. 16 років проживаю в Черкасах ( до цього в Полтаві). Відчула, що місто стало моїм і що я люблю Черкаси за каденції Одарича. Проста причина: мені моє місто стало цікавим , таким ,яким можна пишатись і гостей кликати. А ще вірю в потенціал Черкас, пишаюсь, що черкащанка!