реклама

реклама

Несподівано щирими і неформальними виявилися черкаські урочистості з нагоди 69-річчя Перемоги, які відбулися 7 травня у філармонії.

Власне, урочисту частину як таку було зведено до мінімуму.

Спочатку виступив голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко. Він помітно хвилювався. Вітаючи ветеранів, керівник ОДА зазначив, що цьогорічне святкування Дня Перемоги відбувається у тривожний для України час. Згадав ветеранів-українців, які здобули собі славу в усій Європі, але не дуже відомі на Батьківщині. Назвав імена черкащан – полководців, Героїв, розвідників, партизанів. Закликав брати з них приклад і нинішнє покоління, яке несподівано постало перед необхідністю знов захищати свою Вітчизну.

Після цього Юрій Олегович вручив відзнаки «70-річчя визволення Черкаської області» присутнім у залі ветеранам Великої Вітчизняної війни: Петру Красовському, Леонідові Кулику, Аркадієві Маренкову, Генрієтті Остапчук. Всі вони, зрозуміло, нині – вже люди дуже похилого віку, яким навіть піднятися й піднятися на сцену було важко. Ткаченко підійшов до них сам.


Відтак з вітальним словом виступила голова обласної ради Валентина Коваленко.

–  Слава Україні! Слава ветеранам! І слава тим, хто зараз тримається отам на кордоні, щоб ми не переступили страшної межі війни, але вже війни братовбивчої, – наголосила Валентина Михайлівна. – Шановні ветерани, чи думали ви тоді, коли перемогли, що вашим внукам і правнукам доведеться переживати отакий складний час, що знов буде війна!

Валентина Коваленко також поставила ветеранів у приклад українській молоді.

Урочистий концерт був побудований таким чином, щоб тривожні мотиви поступово перевести в оптимістичні. Завершився він відомою піснею про День Перемоги.


Ветеранів та гостей свята, які виходили з глядацької зали, пригостили тортом. Як повідомили кореспондентові «Прочерку» організатори, цей торт був завдовжки 3,5 м і важив 50 кг.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-3 #11 Черкасчанин 08.05.2014 16:36
Цитую Патриот:
Ты за всех не расписывайся

Раз ты такой патриот, то пиши на своей ридний мове. А русский язык забудь навсегда.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #10 Черкасчанин 08.05.2014 13:05
Цитую ktd:
Цитую Черкасчанин:
Посмотрите где лежит ваш любимый "прапор". Вот так к нему относятся все черкасчане. :lol:

Ну да, вам, рашистским нацикам-украинофобам, гитлеровское знамя милее, ктоб сомневался :lol: :lol:

Иди учи историю ........., а потом будешь тут расказывать кому какой флаг милее. Это вы бендери ходили под гитлеровским флагом, вскидывали руку ему в приветствии и .... ему заносили пока наши деды вам тырлей не дали. Твой дед(если он не бендера) ............................ за твои слова.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #9 Черкасчанин 08.05.2014 12:59
Цитую Черкащанин:
треба провести люстрацію ветеранів!!)

Цитую Оселедець:
Тут справа ось у чому... Наймолодшому учаснику бойових дій другої світовоїзараз має бути повних 87 років! (1926 рік народження - останній, який приймав участь у боях, це давно відомо)... Щось на фото я таких ветеранів не бачу, чи збереглися так гарно?!

Я тебя сейчас так пролюстрирую что будешь лететь ...... с Черкасс до самого Лемберга.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Фотограф 08.05.2014 12:27
Ветеранов, если таковые еще живы действительно нужно беречь, потому что истинных остались единицы. После войны прошло 69 лет + 5 лет сама война + если на момент начала войны было 18 лет ... сегодняшнему ветерану должно быть 92 года. А зал битком забит...ветеранами. Неужели всем 92 и больше? А все дело в том, что под статью ветеранов попадают и работники НКВД воевавшие на З.Украине до 1954 года с УПА. Поэтому, согласен, что и среди этой категории нужно провести люстрацию.
Слава Великой Победе! Вечная память погибшим, долгих лет жизни ветеранам Великой Отечественной войны!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Черкащанин 08.05.2014 09:05
треба провести люстрацію ветеранів!!)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 жодного голосу ПР і КП 07.05.2014 21:07
Цитую Оселедець:
Тут справа ось у чому... Наймолодшому учаснику бойових дій другої світовоїзараз має бути повних 87 років! (1926 рік народження - останній, який приймав участь у боях, це давно відомо)... Щось на фото я таких ветеранів не бачу, чи збереглися так гарно?!

як чоловік десять є ,то добре,решта ветерани чого не зрозуміло.І скільки ще вони піаритись на ветеранах будуть,вже і дітей війни майже не лишилось :sigh:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Оселедець 07.05.2014 20:27
Тут справа ось у чому... Наймолодшому учаснику бойових дій другої світовоїзараз має бути повних 87 років! (1926 рік народження - останній, який приймав участь у боях, це давно відомо)... Щось на фото я таких ветеранів не бачу, чи збереглися так гарно?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 Оселедець 07.05.2014 20:23
"Черкасчанине", якийсь старенький не втримав, випустив, то й що?... Чи й не горе... А в тебе "радості полниє штани", мабуть?...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #3 ktd 07.05.2014 20:00
Цитую Черкасчанин:
Посмотрите где лежит ваш любимый "прапор". Вот так к нему относятся все черкасчане. :lol:

Ну да, вам, рашистским нацикам-украинофобам, гитлеровское знамя милее, ктоб сомневался :lol: :lol: