реклама

реклама

«Правий сектор» оголосив про проведення 17 травня в Черкасах референдуму «про приєднання Кубані до братньої козацької Черкаської області».

Захід анонсовано на суботу з 10:00 до 19:00, повідомляє офіційна група «Правий сектор. Черкащина» в соцмережі ВКонтакте, інформує insider.

«17 травня з 10:00 до 19:00 на прохання наших кубанських братів «Правий сектор» спільно з ГО «БлокПост» та ПП «За Україну!» організовує референдум щодо приєднання Кубані до братньої козацької Черкаської області", – йдеться в повідомленні.

«Оскільки Кубань поки що окупована путінським режимом, Черкаси радо приймуть організацію референдуму в себе», – наголосили в організації.

У зв’язку з цим «Правий сектор» організовує на центральній вулиці міста блокпости, які слугуватимуть виборчою дільницею.

«Кожен вільний козак або симпатик матиме право голосу, право висловити свою думку. Розуміючи момент політичної кризи, «Правий сектор» зробить усе можливе, щоб результати референдуму було оголошено якнайшвидше», – запевнили активісти.

реклама

Коментарі  

 
+6 #9 бомжы 18.05.2014 16:04
Цитую вера:
Ну как присоединили? :lol:
Да работать идите, бездельники!!!

Они ....... Показуху тут делают типа очень важные и без них здесь никак. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 вера 18.05.2014 11:02
Ну как присоединили? :lol:
Да работать идите, бездельники!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Уманский Еврей 17.05.2014 02:47
Маразм крепчает у правосеков. Позор. Где Черкассы, а где Кубань. Полистайте страницы географии.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #6 Сергій 16.05.2014 20:13
Цитую Pro:
То чому б вам на Кубані його не провести?

Ну Росія ж проводила собі "референдум" в Москві на шиномонтажу. Або в Криму як по російським паспортам голосували...
Якщо хто не зрозумів - це акція для демонстрації всієї безглуздості того фарсу, який чинить Росія, підтримуючи сепаратизм, тероризм та засилаючи в Україну своїх диверсантів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #5 Юстас 16.05.2014 17:47
Цитую Дід Трохим:
Мєлковато. Пропоную референдум про відновлення держави в кордонах Київської Русі :lol:

Единственно правильное решение нынешней геополитической ситуации. И еще русский язык наш а не москалей и каганатов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #4 бомж-посты вонь 16.05.2014 13:00
Кто к этой недостране захочет присоединится. Она уже сыпется на части. Скоро и Черкассы уйдут в Россию или любую другую страну лишь бы только не с украиной)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #3 Тарч 16.05.2014 12:47
"У зв’язку з цим «Правий сектор» організовує на центральній вулиці міста блокпости, які слугуватимуть виборчою дільницею."
Занятся больше нечем? На работу валите, налоги платить на пенсии пенсионерам!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #2 Дід Трохим 16.05.2014 11:29
Мєлковато. Пропоную референдум про відновлення держави в кордонах Київської Русі :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #1 Pro 16.05.2014 11:09
То чому б вам на Кубані його не провести?