реклама

реклама

Черкаські ультрас сьогодні скликали прес-конференцію, щоб заявити про вихід з лав Правого сектору. Про це повідомив представник місцевих ультрас Олег Петренко.

Даниїл Майоров та Олег Петренко - одні з представників черкаських ультрас

Даниїл Майоров та Олег Петренко - одні з представників черкаських ультрас


За його словами, черкаські ультрас брали активну участь в подіях на Майдані, тоді вони влилися до лав Правого сектору міста Черкаси, ставши найактивнішою і найчисельнішою його частиною, по-суті, його ядром.

Нині ж ультрас вирішили вийти з Правого сектору, бо вони не згодні з політикою керівництва.

– Нас намагалися ізолювати від прийняття рішень. При цьому, коли я спілкувався з куратором області від Правого сектору (ультрас не повідомили, хто це), то він був здивований. Мовляв, у інших осередках Правого сектору і в центральному штабі таких порядків немає. Там на зборах можуть точитися палкі дискусії і ніхто не стає струнко, побачивши Яроша. Та в нас в Черкасах чомусь виникла інакша ситуація. Але черкаські ультрас- свободолюбові і для них неприйнятні якісь рамки чи обмеження. Саме тому наші хлопці першими ставали до бою на барикадах, – зазначив Олег Петренко.

Черкаські ультрас поодинці не ходять...

Черкаські ультрас поодинці не ходять...


Коли ж представники ультрасів пішли добровольцями в батальйон «Азов» для боротьби проти окупантів, одного з черкаських ультрас - Даниїла Майорова - викликали до керівництва Правого сектору і намагалися «поставити в стойло». Це й стало останньою краплею у стосунках з Правим сектором.

– Наші обличчя ви могли побачити на сесіях, де ми забезпечували порядок проведення заходів, на інших зібраннях. Тобто ми вже стали асоціюватися з Правим сектором у Черкасах. Саме тому ми вирішили публічно вийти з Правого сектору. При цьому ми не обмежуємо права кожного з ультрас бути членом тієї чи іншої громадської організації, – сказав Олег Петренко.


реклама

Коментарі  

 
-1 #35 Нестор Іванович 03.06.2014 22:32
У Правому секторі розкол? Мають розуміти, що в підсумку виграють лише ПеРдуни. Хоч вони зараз теж активно в праві пролазять.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #34 Олег 03.06.2014 22:06
Петренко он же Пат аферист в 90 е фирма Амбер работал под Колесем
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #33 Гість 03.06.2014 18:06
ти що знайомий з цими людьми? хоч раз спілкувався? амбіції... люди віддають все шо в них є заради країни, заради таких як ти, шоб ти міг сидіти в своїй хаті і строчити такі пости.
Чи ти думаєш серед ультрас не може бути толкових людей, котрі політично підковані?
залиш свої *предрассудки* і дивись на світ тверезо.
Держава - це ми, а не та купка політиків сраних
В цих хлопців хоч сміливості вистачає брати на себе відповідальніст ь
за мене не потрібно вирішувать мої проблеми, я якось сам впораюсь ;-) я не кажу що вони не розумні люди, але політична діяльність не має жодного відношення до діяльності ультрас. Знаю представників ультрас Києва, то вони поза політикою...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #32 Іван 03.06.2014 18:03
Цитую марина:
А что ультрас сделали конкретно для Черкасс? За порядком на сессии и я могу следить. :lol: Вас много уже развелось..........хватит, идите лучше работать, а не бездельничать


то чому не слідкуєте? через таких інтернет-тролів, котрі тільки вдома розумні, в країні - халепа.
шо вони зробили?! якшо участь у революційних подіях, барикади і т.д. для вас не аргумент то про що тут можна говорити
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #31 Іван 03.06.2014 18:00
Цитую Ирина:
никто и не спорит что ультрас многое сделали. но под чьим руководством? если их пустить во свояси они наделают делов. по поводу видео - выступление обиженного мальчика, который не думает о последствиях своих слов. или продался, что более вероятно.



ахахаха,керівни цтво, ви про них взагалі нічого не знаєта, і аргументації ніякої в вас не має...
про продався, давайте докази потім кажіть, це наклеп тупий причому, може це в зараз через корисливі міркування це пишете?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #30 Ирина 03.06.2014 15:35
никто и не спорит что ультрас многое сделали. но под чьим руководством? если их пустить во свояси они наделают делов. по поводу видео - выступление обиженного мальчика, который не думает о последствиях своих слов. или продался, что более вероятно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #29 марина 03.06.2014 15:11
А что ультрас сделали конкретно для Черкасс? За порядком на сессии и я могу следить. :lol: Вас много уже развелось..........хватит, идите лучше работать, а не бездельничать
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #28 Олексій 03.06.2014 15:05
Цитую Ирина:
Господи, он даже свои мысли не может сформулировать. не удивительно, что его боялись самого на телевидение пускать. ультрас - исполнители. у них обязательно должен быть руководитель.


ты что тоже кисилёв тв смотришь? А то такую ересть несешь...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #27 Іван 03.06.2014 14:47
Цитую Ирина:
Господи, он даже свои мысли не может сформулировать. не удивительно, что его боялись самого на телевидение пускать. ультрас - исполнители. у них обязательно должен быть руководитель. они руководствуются только эмоциями. они даже не понимают ситуацию в корень. последствия их эмоцианальности могут быть весьма плачевными. даже по этой ситуации - мальчика обидели - мальчик всех слил.. амбиции хороши, если они подкреплены умом.


А ти дивлюсь аналітик дуже крутий і всю глибину ситуації бачите..ага-ага
писаки,теж мені
це тобі потрібно керівництва побільше, не в змозі сама приймати рішення?
в ультрас є структура і є люди відповідальні
ти навіть про це нічого не знаєш і такі висновки робиш
подивись скільки всього ультрас зробили в країні зараз,соромно за тебе

створюєте тут інформаційний шум, ні чим не аргументований
і це все більше змахує на відстоювання чиїхось інтересів

ганьба вам!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #26 Іван 03.06.2014 14:41
ти по ходу не помычав скыльки ультрас хробили останным часом в країні, достань голову ...., це спільна рпоблема всіх!
ха-ха :) у мене голова там те потрібно 8) кожен сам вирішує свої проблеми. Футбол і політика це різні речі. А якщо вони хочуть задовольнить свої політичні амбіції, то це інша справа :-*

