реклама

реклама

mer Сьогодні на засіданні колегії Черкаської облдержадміністрації міському голові Черкас Сергію Одаричу не вистачило місця у президії коло губернатора. Побачивши, що всі стільці у президії наради зайняті іншими чиновниками, меру довелось розвернутись та сісти у залі.


Така ситуація виникла через те, що розпорядженням голови облдержадмінстрації від 11 травня поточного року внесено зміни до складу колегії. Кількість членів колегії зросла на дві особи: до неї увійшли новопризначений начальник управління з питань регіональної політики облдержадміністрації Сергій Демченко та начальник управління інформаційної політики та зв’язків із ЗМІ Сніжана Лисенко-Заїка. Про це на початку колегії повідомив голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб.

реклама

Коментарі  

 
+13 #14 Черкаси 18.05.2011 19:27
Диградация
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #13 хехе 13.05.2011 09:14
психологи є? на що вказує звичка гризти нігті?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 читач 13.05.2011 00:24
Цитую О.Бендер:
Как известно, "Утром деньги - вечером стулья; вечером деньги - утром стулья".

Когда С.О. последний раз кассу сдавал? ;-)

Так он Бродскому сдает, а не Тулубу, поэтому и стула нету... Зато есть матрасы :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Єлєна 12.05.2011 19:06
:lol: фото
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 Зебра 12.05.2011 17:45
Гризе нігті сердешний від досади. До речі, чого це Кузляєв Сергій досі не прокоментував цю подію, адже він, як Герман у Януковича, розтлумачує всі тонкощі і нюанси навколо мера. Відданий соратник!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 Черкащанин 12.05.2011 16:46
А міський голова хай і не шкодує.
Таж може і не гоже голові нашої громади поруч з "нашим" Дорогим в однній шерензі сидіти...
Головне не падайте духом пане голово громади, там "ізбранні" а Ви обраний, треба навчитися відчувайти різницю.
Черкащани впевнені в тому, що Ви будете горді тим, що Вам стільця в тому ряду не вистачило...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Мілаша 12.05.2011 16:32
Qwer так-то воно - так, але коли нервуєш, дитяча звичка підсвідомо прокидається.
А от, чому мер нервували??? Невже через неповагу зі сторони "президії"? - Так привикайте, Олеговичу, ви ж не донецький :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Віктор 12.05.2011 16:32
Цитую hitzay:
Хто перший той і сів на стілець :lol:

Це що, боротьба за виживання! Першим....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #6 Колега 12.05.2011 16:04
Одарич гризе нігті... Розізлився :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 О.Бендер 12.05.2011 16:04
Как известно, "Утром деньги - вечером стулья; вечером деньги - утром стулья".

Когда С.О. последний раз кассу сдавал? ;-)