реклама

реклама

Своїми враженнями від поїздки до місця розташування батальйону територіальної оборони «Черкаси» на своїй сторінці у «Фейсбуці» поділився голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко. Нагадаємо, нині батальйон перебуває «у відрядженні» в одній із південних областей України.

«Разом з Євгеном Курбетом і Андрієм Кравцем побував учора в гостях у батальйону «Черкаси», який нині «у відрядженні на Півдні», – пише Ткаченко. – Батальйон – у чудовому бойовому настрої, добре екіпірований і прекрасно нагодований, а ще – одобрив шеврон підрозділу, промальований Андрієм Єрмоленком. Намагатимуся, щоб протягом тижня вони були пошиті й потрапили нашим землякам, які тепер несуть службу на Півдні.

Завезли туди 66 бронежилетів виробництва Чехії, 65 німецьких кевларових шоломів, спальні мішки, GPS-навігатор, біноклі, теплові зори для снайперів, повну машину продуктів (тисяча банок тушонки, крупи, картопля, свіжі помідори, цибуля, капуста, огірки і т.д.). Все – зібране коштом меценатів, які готові годувати і забезпечувати власну армію – щоб чужа армія подавилася від злості.


Комбат переконливо просить: продуктів більше слати не потрібно, їх просто величезний надлишок. От тільки мінеральну воду і овочі можна ще привозити час від часу. Ще є потреба у бронежилетах і шоломах, яких нині у батальйоні сумарно трохи більше сотні. Нова партія захисних комплектів для наших солдат вже проходить процедуру розмитнення дорогою з Європи, тому скоро перекинемо і їх на Південь.

Є питання до чобіт-«берців» – у декого вони почали розповзатися після тижня носіння. Будемо шукати більш якісні. А ще – додаткові комплекти обмундирування. Вишукуємо можливість допомоги з додатковою бронетехнікою, зброї і набоїв наші мають вдосталь.»

Юрій Ткаченко також додав, що дорогою в батальйон «Черкаси» у телефонній бесіді з командиром наших прикордонників, які нині на Донбасі, він дізнався про загибель 5 і поранення 7 прикордонників у Маріуполі. Голова ОДА пообіцяв опікуватися лікуванням поранених і допомогою родинам загиблих. Один з них Сергій Єпіфанов – родом із Золотоніщини.

Також Юрій Олегович розповів про те, що з Донбасу було привезено другу партію біженців – жінок і дітей. «Займаємося їхнім розселенням і працевлаштуванням, – пише Ткаченко. – Слово честі, хотілося б, щоб наші новини більше не нагадували фронтові. Але хоча у нас на Черкащині наразі все добре, та спокою на українській землі немає. Сподіватимемось, що ті, хто до нас з мечем прийшли, швидко від меча й поляжуть. Слава Україні! Слава Героям, полеглим у боях за її Волю!»

реклама

Коментарі  

 
+6 #21 марина 17.06.2014 16:30
Цитую ТаНуНа:
Цитую Oculus Rift:
Ждём писем с восточного фронта.

Цитую марина:
Пора заканчивать с войной, не 18-19век и даже не 20, а не отправлять наших мужчин на гибель. ведь есть же и другой выход...

Раша-пропаганда трудиться :-x Їм треба впарить у мізки населенню, що "нє нужна вайна - лучшє атдать зємлі дружєствєнной Рассєі". Та йдіть ви туди, куди вашого Путіна вся Україна регулярно посилає! Закінчиться зачистка Донбасу від колорадів - і тоді обов"язково настане мир! "І на оновленій землі врага не буде, супостата..."


Ну зачем вы так, я украинка просто с другим мнением, разве это запрещено при нашей так званой демократии? Нужно быть толерантнее друг к другу, тем более Украина стремится в Европу и там каждый гражданин (кстати Европа многонациональн а) имеет право на свою точку зрение.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #20 іван 16.06.2014 19:05
незнайка, Семэн, Давайте уже думать, Oculus Rift, марина, Евген, черкащанин-типові ватніки, маргінали, да...нбаси і п*ята колона на Черкащині. Які ж ці кацапсько-комуно-риговські гниди наглючі. Потенційні ополченці ДНР.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #19 Евген 16.06.2014 17:05
Цитую Окуліст:
Цитую Oculus Rift:
что для вас хорошего сделало государство Порошенок и Коломойских, чтоб за их интересы воевать с простыми людьми, работягами, над которыми 20 лет издевались

Типова поведінка дешевого кремлівського троля. :-x Ти знаєш, касатік, розчулив до сліз: називати уркаганів і феесбешну шушеру типу Бабая чи Стрєлка "работягамі, над каторимі 20 лєт іздєвалісь" - це треба буть трошки недалеким або початківцем чорного гумору.


Протри линзы окулист :D :D :D Всякого народу на войне хватает,- не без и таковых!!! В ПРАВОМ СЕКТОРЕ,-СВЯТЫЕ :D :D :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #18 черкащанин 16.06.2014 16:45
Цитую ТаНуНа:
Цитую Oculus Rift:
Ждём писем с восточного фронта.

Цитую марина:
Пора заканчивать с войной, не 18-19век и даже не 20, а не отправлять наших мужчин на гибель. ведь есть же и другой выход...

Раша-пропаганда трудиться :-x Їм треба впарить у мізки населенню, що "нє нужна вайна - лучшє атдать зємлі дружєствєнной Рассєі". Та йдіть ви туди, куди вашого Путіна вся Україна регулярно посилає! Закінчиться зачистка Донбасу від колорадів - і тоді обов"язково настане мир! "І на оновленій землі врага не

буде, супостата..."


Так иди воюй.!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #17 марина 16.06.2014 16:42
Цитую Oculus Rift:
На войне за Порошенко, Ахметова, Коломойского? Да никогда, честнее сразу застерлиться. Лучше задумайтесь, что для вас хорошего сделало государство Порошенок и Коломойских, чтоб за их интересы воевать с простыми людьми, работягами, над которыми 20 лет издевались, которые этих правителей не выбирали и справедливо их не хотят. Украина была, есть и будет независимо от государства, потому что Украина - это люди и культура, а режим Порошенко-Коломойского история смоет в канализацию. И те кто за него подписываются сейчас, просто одураченные и недалекие люди. Что ж... это их выбор и они заплатят свою цену за него.


ПОДДЕРЖИВАЮ!!! 100%
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #16 Окуліст 16.06.2014 16:18
Цитую Oculus Rift:
что для вас хорошего сделало государство Порошенок и Коломойских, чтоб за их интересы воевать с простыми людьми, работягами, над которыми 20 лет издевались

Типова поведінка дешевого кремлівського троля. :-x Ти знаєш, касатік, розчулив до сліз: називати уркаганів і феесбешну шушеру типу Бабая чи Стрєлка "работягамі, над каторимі 20 лєт іздєвалісь" - це треба буть трошки недалеким або початківцем чорного гумору.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #15 Oculus Rift 16.06.2014 15:57
На войне за Порошенко, Ахметова, Коломойского? Да никогда, честнее сразу застерлиться. Лучше задумайтесь, что для вас хорошего сделало государство Порошенок и Коломойских, чтоб за их интересы воевать с простыми людьми, работягами, над которыми 20 лет издевались, которые этих правителей не выбирали и справедливо их не хотят. Украина была, есть и будет независимо от государства, потому что Украина - это люди и культура, а режим Порошенко-Коломойского история смоет в канализацию. И те кто за него подписываются сейчас, просто одураченные и недалекие люди. Что ж... это их выбор и они заплатят свою цену за него.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #14 Давайте уже думать 16.06.2014 15:19
Цитую ТаНуНа:
Цитую Oculus Rift:
Ждём писем с восточного фронта.

Цитую марина:
Пора заканчивать с войной, не 18-19век и даже не 20, а не отправлять наших мужчин на гибель. ведь есть же и другой выход...

Раша-пропаганда трудиться :-x Їм треба впарить у мізки населенню, що "нє нужна вайна - лучшє атдать зємлі дружєствєнной Рассєі". Та йдіть ви туди, куди вашого Путіна вся Україна регулярно посилає! Закінчиться зачистка Донбасу від колорадів - і тоді обов"язково настане мир! "І на оновленій землі врага не буде, супостата..."


чего ж Вы не на войне тогда?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #13 Давайте уже думать 16.06.2014 15:17
Цитую RWS:
Молодець Ткаченко - спочатку оршанецьких хлопців на Донбасі екіпірувати сам їздив, тепер - батальйон "Черкаси". Тільки де це - "на Півдні"?

Котовск, скорее всего
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #12 комітетчик 16.06.2014 14:50
Ткаченко - 5 тысяч, Старикова - 1 тысяча, а Коваль скільки?