реклама
Sucurity Police

реклама

Нещодавно Черкаська обласна рада розіслала на всі районні ради області документ, в якому рекомендує передплатити газети ОДА «Нову Добу», «Черкаський край» і обласну партійну газету Партії регіонів «Черкащина регіональна», а також сприяти в організації передплати цих видань депутатами та виборцями.

Про це журналістам повідомили в обласній опозиційній адміністрації, надавши відповідну копію листа.

"Газетний" лист підписав перший заступник голови обласної ради, регіонал Анатолій Рибак

"Газетний" лист підписав перший заступник голови обласної ради, регіонал Анатолій Рибак

«Влада на рівні з комунальними просуває на ринку свої комерційні партійні медіа-проекти, адже за змістом вони практично не відрізняються», – заявляють опозиціонери.

Нагадаємо, що жителів області вже змушували передплачувати «вісник влади», про що писали ряд ЗМІ. Зокрема, про те, що у Черкаській області приватне видання «Молодь Черкащини» за підтримки влади і Партії регіонів набирає передплатників, повідомляла ще у вересні у своїй заяві Асоціація незалежних регіональних видавців України (АНРВУ).


реклама

Коментарі  

 
0 #11 Черкасец 06.08.2011 12:07
Мамалига, прогіб зарахований!Ну стара інформація і стара, навіщо до неї привертати увагу своім коментом?! Ніхто ж крім тебе не відгукнувся! Чи намагаєшься в одну з цих газет працевлаштувати ся. Так там таких "журналістів" самі не знають кому б "подарувати"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #10 Мамалига Володимир 05.08.2011 21:00
Так почитайте дату на листі. Інформація стара як світ. Так що...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Kosyak 05.08.2011 17:40
Цитую Инна:
Цитую Ліна:
Ну да. Читати таку газету - це не поважати себе! Та нічо, наші люди знайдуть цій газетці інще призначення. Оселедця замотати, наприклад... :-)

це точно!!! :lol:

не тупи!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Инна 17.05.2011 11:12
Цитую Ліна:
Ну да. Читати таку газету - це не поважати себе! Та нічо, наші люди знайдуть цій газетці інще призначення. Оселедця замотати, наприклад... :-)

це точно!!! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Справедливий 16.05.2011 07:48
Прочерк та дописувачі! Ви створюєте безкоштовну рекламу ПР! Схаменіться! Почитав-почитав, та й пішов передплатив, аби знати, що ж воно за синя-синя газета.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 NazarStodola 14.05.2011 10:54
От вам усім аби тільки опаскудити нашу владу, яка ні хвильки спокою-відпочинку не має - все про Україну думає. Ви тільки вчитайтеся: "...з метою поліпшення поінформованост і..." Вам що, краще, коли наші земляки будуть ходити непоінформовані ? Ганьба!
От відкрив президент з Тулубом дитячу обласну лікарню, а люди досі непоінформовані , ходять-бідкаються, щукають, куди б покласти на профілактику чи там лікування захворілих діточок й не знають, що лікарня вже відкрита, має чудового головного лікаря - аж із самого Донецька-міста прибув до нас, покинув своє житло, рідне гніздечко й приїхав до нас. Подвижник!
Ходять наші землячки, знову ж таки бідкаються, що всі колеса-хрестовини побили на своїх автівках, добираючись до Канева, а не знають, що їм відтепер авта не треба - сів в Черкаському річковому порту на "Ракету" - ти вже в Каневі. А скоро так на гвинтокрилах літатимуть.
Семимильними кроками будується Нова Черкащина. Слава кПРс!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 Qwer 14.05.2011 07:40
Її,цю газетку,вже хтось передплатив всім бюджетним установам.На сало не годиться-багато синього кольору,потім страшно їсти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 Черкащанин 14.05.2011 06:22
Цитую чесне слово:
Один раз довелося взяти до рук оту "Черкащину рИгіональну" і заледве не знудило. Так газети не писали навіть про Брежнева. Стиль-50-х років минулого століття. Навіщо ж знущатися з читачів????????


Будують нову Черкащину, не заважайте!
Україна для Людей!
Газета для передплати і звітності!
Передплатіть, а читати Вас ніхто і не спонукає...

Класика жанру "Не стреляйте в Пианиста он лучше не умеет!"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 Ліна 13.05.2011 19:54
Ну да. Читати таку газету - це не поважати себе! Та нічо, наші люди знайдуть цій газетці інще призначення. Оселедця замотати, наприклад... :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #2 чесне слово 13.05.2011 18:27
Один раз довелося взяти до рук оту "Черкащину рИгіональну" і заледве не знудило. Так газети не писали навіть про Брежнева. Стиль-50-х років минулого століття. Навіщо ж знущатися з читачів????????